aA
DELFI Piliečio autorė Greta Kondrataitė pakalbino „Radži ieško žmonos“ realybės šou dalyvę Eleną Jurgaitytę. Mergina papasakojo apie dalyvavimą šou, pasidalijo nuomone apie kitas projekto dalyves bei ateities planus.
Elena Jurgaitytė
Elena Jurgaitytė
© DELFI / Tomas Vinickas

- Ką jums davė projektas „Radži ieško žmonos“?

- Šis projektas apskritai yra pats keisčiausias dalykas, įvykęs mano gyvenime. Davė jis man tikrai nemažai. O dar pamenu, pirmą kartą sutikusi būsimas konkurentes net norėjau pabėgti atgal į Klaipėdą. Sedėjau ant sofos LNK studijoje ir pykau ant viso pasaulio ir pati ant savęs: „na jau su šitom vištom aš tikrai negyvensiu! Ir išvis, kas man užplaukė, ką, po velnių, aš čia darau??? Reikia bėgti!“.

Pabėgti taip ir nepavyko, o nepraėjus nė porai valandų, nuomonė apie tas „vištas“ kardinaliai pasikeitė. Jos buvo tokios pasimetusios, mielos, linksmos ir draugiškos! Susibendravome neįtikėtinai greitai. Dar iki šiol palaikome ryšį. Turime bendrą istoriją ir prisiminimus. Tai mus visuomet jungė ir jungs. Bet šiaip, užsikrauti dar papildomos veiklos buvo tikrai itin protingas žingsnis paskutiniais, lemiamais mokslo metais.

Praktiškai tai lygiai taip pat protinga, kaip gesinti degantį namą benzinu. Tiesioginis eteris, vis sunkesnės užduotys, skandalai, spaudimas iš visų pusių, pikti komentarai, netikėtai užplūdęs dėmesys ir laiškai neblogai sujaukė ir taip padrikas mano mintis.. Jaučiausi taip lyg mano galvoje kažkas žaistų karą, sprogdintų bombas ir tuo pačiu metu mojuotų pacifistinėmis vėliavomis. Visiškas jovalas ir sumaištis. Bet pakankamai greit išmokau tai suvaldyti, išsikraudavau muzikos ir kūrybos pagalba. Taip sukapiau neblogą dainų tekstų krūvelę.

Gal jie ne visai tinkami publikai, bet iš esmės – vis šioks toks pliusas! Labiausiai džiaugiuosi, kad išmokau neskaityti komentarų. Tikrai labai palengvina gyvenimą! Dar pamenu, nugirdo prodiuseris, kad šnekame apie ką tik parašytą dar vieną piktą straipsnį apie Radži nuotakas ir paklausė: „jūs ką, rimtai skaitote tuos straipsnius? Dar pasakykit, kad ir komentarus skaitot. Nesąmonė!”.

Šis žmogus turėjo man milžinišką įtaką, buvo lyg gyvenimo mokytojas, patarėjas, tad šie jo žodžiai buvo tas atsipirties taškas, metant komentarų skaitymo įprotį. O šiaip, dar neseniai mąsčiau, kad šitas projektas buvo didžiulė, tiesiog milžiniška klaida, užvėrusi kelius į sceną, privertusi mane paminti ne vieną principą, kristi žmonių akyse…

Nuomonė keičiasi kasdien…Štai dabar šneku, prisimenu viską, kas buvo geriausia ir plačiai plačiai šypsausi! Net pačios nemaloniausios situacijos atmintyje iškyla kaip puikiausi anekdotai. Aš turiu prisiminimus, sukeliančius man šypseną ir malonius jaumus. Aš pažinau įdomius žmones tiek dalyvių, tiek kūrybinės komandos tarpe. Aš gyvenau dvare. Aš 13 savaičių buvau puošiama prabangiomis suknelėmis. Aš vėl pradėjau pasitikėti savimi ir tikriausiai pirmą kartą gyvenime susimąsčiau, kad galbūt nesu tokia negraži, kokią save matau veidrodyje.

Aš pamačiau buvimo televizijoje privalumus ir trūkumus. Mano širdį, kuri manė, jog daugiau niekada nebesugebės pajusti šiltų jausmų vaikinui, aplankė drugeliai, paukšteliai ir fejerverkai. Nepaisant blogų dalykų, kuriuos man kartais tekdavo čia patirti, net atsukus laiką atgal aš vistiek sutikčiau dalyvauti šiame projekte. Taip, galbūt tai buvo klaida. Tačiau ši klaida yra iš tų, kurias prisiminę mes nusišypsom. Juk tam, kad kažką gero gautum, reikia kažką ir paaukoti.

- Kokios galimybės atsiverė, kokių pasiūlymų sulaukėt?

- Didžiausiai atsivėrusi galimybė, tramplinas į sceną buvo pakvietimas į „Žvaigždžių duetuose“. Nepasinaudojau ja taip, kaip galėjau. Dažniausiai suprantame, kaip tai svarbu tik tada, kai prarandame. Bet tikriausiai taip turėjo būti.

- Ar pagalvojate apie atlikėjos karjerą?

- Tai visada buvo tokia lyg ir užslėpta svajonė. Svajojau šėlti ant scenos prieš tūkstantinę minią, girdėti kartu su manim dainuojančios minios šnabždėsį, tolimas koncertinio turo keliones...Tačiau niekada nemaniau, kad esu pakankamai graži stovėti ant scenos, man nepatiko mano balsas ir aš nedainavau. Tik visai neseniai, prieš kiek daugiau nei metus sutikau nuostabų vokalo mokytoją – jis mane įtikino, kad galiu dainuoti. Nuo to viskas ir prasidėjo...

- Kaip jums sekėsi sutarti su buvusiu duetų partneriu Onsa?

- Tikrai daug ginčydavomės ir dėl to nukentėdavo repeticijų laikas. Kol kitos poros jau repetuodavo pasirodymus, mes vis dar bandydavome surasti kompromisą dėl dainos, dėl pasirodymo. Skyrėsi požiūriai į patį projektą, vienas kitam buvom pasakę tikrai negražių dalykų, kartais mintyse aš jam net spirdavau.

Atrodė, kad įtampa sumažėdavo tik užlipus ant scenos ir suvokus, kad dabar jau niekur nedingsim, reikia susikaupti. Nemanau, kad dėl to kaltas Tautrimas, ar kad dėl to kalta aš. Tiesiog, galbūt mūsų charakteriai nesutapo. Štai ir viskas. Nors tą paskutinį kartą, kai dainavom dar būdami projekte, dainavom kažkaip kitaip. Mes jautėm vienas kitą. Arba galbūt jautėm, kad tai mūsų paskutinis kartas. Bet kuriuo atveju, šiuo pasirodymu didžiuojuosi labiausiai.

- Ar su partneriu tikėjotės nukeliauti iki žvaigždžių duetų finalo?

- Aš to niekada nesitikėjau. Mačiau, kad mums dar toli, oi, toli iki geriausiųjų trejetuko! Bet Tautrimas neleido mums patiems nusivertinti anksčiau laiko ir sakydavo, kad eisim toli toli. Jis visada buvo optimisiškas. Gal kiek per daug.

- Kokia veikla užsiimate šiuo metu?

- Šiuo metu, likus mažiau nei dviems mėnesiams iki brandos egzaminų intensyviai mokausi, skaitau knygas, pradėjau lankyti sporto klubą, vėl išsitraukiau smuiką ir bandau prisiminti, ką buvau išmokusi per 8 metus. Svarstau, ką turėčiau daryti baigusi mokyklą. Ar stoti kur nors, ar pasiimti laisvus metus ir išvažiuoti savanoriauti į skurdžias šalis. Liko tik du su puse mėnesio apsispręsti.

- Jei dabar sulauktumėte pasiūlymo dalyvauti kokiame realybės šou projekte, ar sutiktumėte?

- Dabar tikrai nesutikčiau dalyvauti jokiame realybės šou.

- Kaip jums sekasi muzikinė veikla?

- Jau prieš porą mėnesių gavau dovanų dainą iš labai muzikalios žurnalistės. Tiesa, daina nebuvo užbaigta, todėl tik nesenai jai pradėta kurti aranžuoti. Tai daina apie gyvenimo paradoksą, apie jo dvylipiškumą. Kol kas tai visa mano muzikinė veikla.

- Koks didžiausias jūsų tikslas yra šiuo metu?

- Baigti mokyklą ir gerai išlaikyti egzaminus.

- Palinkėjimas skaitytojams.

- Tiek jums, tiek sau linkiu išmokti ne teisti, o pabandyti suprasti. Tai padės plėsti suvokimo ribas tiek apie save, tiek apie kitus žmones. Sėkmės!

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Konfliktas tarp „Vinted“ narių įtraukia ir administraciją, ir policiją: parodė susirašinėjimus (187)

Dėl 12 eurų kainavusios prekės kilęs konfliktas tęsiasi jau ne pirmą savaitę. Tai, kas...

Ore giedamas himnas – ne riba: parašiutininkai išskleidė ir rekordinio dydžio trispalvę (4)

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną , pirmadienį, 21 val. vakaro visa šalis giedojo...

Paaiškino, kur tiksliai kreiptis įkandus erkei: nežinia kodėl moteriai buvo pasiūlyti trigubai brangesni tyrimai (72)

Noriu pasiteirauti, kokia tiksli tvarka įkandus erkei, kaip elgtis? Nes iš pirmo poliklinikos...

Dėl nemokėjimo skaityti 85-erių kaunietė pasijuto lyg nusikaltėlė: kontrolė išprašė lauk ir nubaudė (152)

Skaityti nemokančios senolės klaida kontrolei buvo nė motais. Anūkės teigimu,...

Merginoms teko išeiti iš Kauno kavinės: sakė, galioja vienos valandos politika (125)

Norime pasidalinti savo nemalonia patirtimi vienoje Kauno kavinėje. Apie ją jau buvo rašyta anksčiau.

Top naujienos

Įvertino Prezidento metus: nemanau, kad Nausėda vis dar galvoja, kuo Grybauskaitė blogesnė už jį (2)

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį apžvelgė savo pirmuosius darbo metus. Tiesa,...

Kremliaus kardiologų pasiūlymo atsisakęs Janulaitis – apie parduotą „Fermentą“, milijonus ir nakvynes stotyse (12)

Biotechnologijų ir aukštojo mokslo plėtra – dvi sritys, kuriuos vainikuoja turtingą ir...

Užkalnis. Ne didvyrių žemė, o šlapių viščiukų šalis (186)

Jums nepatiks, ką aš dabar parašysiu. Galimai net įniršite. Tačiau jei pasipiktinsite, tai tik...

Mama žingsnis po žingsnio parodė, kaip pasigaminti žemaitiškus šaltibarščius

Šaltibarščiai – vasaros maistas, tačiau jų ruošimo būdų yra apstu. Iš šalies atrodo visi...

Bandantiems prisibelsti į polikliniką trūko kantrybė: tai už ką gi mes mokame? (418)

Praėjusią savaitę „Delfi“ rašė, kaip vilniečiams nepavyksta prisiskambinti į didžiausią...

Su valstybinių žiniasklaidos priemonių atstovais susitikęs Lukašenka: mes čia įvesime tvarką (63)

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka mano, kad reikia „įvesti tvarką“ su žodžio...

Erika Vitulskienė prabilo apie išgyventą depresiją ir jos metu priaugtą svorį: tai buvo momentas, kai nenorėjau nieko

Kokia yra tikroji grožio, svorio ir dietų kaina? Ši tema neabejotinai aktuali tiek vyrams, tiek...

Kaip keitėsi kainos birželį: labiausiai brango vaisiai, odontologų paslaugos (4)

Lietuvos statistikos departamentas ketvirtadienį pranešė, kad šių metų birželį, palyginti su...

Sveikatos receptas. Endokrinologė: jei moterims plaukeliai auga šiose vietose, vertėtų susirūpinti svarbus mokslinis atradimas, sergantiems širdies ligomis

Laidoje svečiuosis endokrinologė Modesta Petravičiūtė, su kuria pasikalbėsime apie plaukuotumą....

Estai jau nusistatė raudonąją liniją, kurią peržengus bus vėl įvedami apribojimai papildyta (78)

Estijos sveikatos apsaugos departamentas apsisprendė, koks skaičius koronavirusinės infekcijos...

|Maža didelių žinių kaina