DELFI Piliečio autorė Greta Kondrataitė pakalbino „Radži ieško žmonos“ realybės šou dalyvę Eleną Jurgaitytę. Mergina papasakojo apie dalyvavimą šou, pasidalijo nuomone apie kitas projekto dalyves bei ateities planus.
Elena Jurgaitytė
© DELFI / Tomas Vinickas

- Ką jums davė projektas „Radži ieško žmonos“?

- Šis projektas apskritai yra pats keisčiausias dalykas, įvykęs mano gyvenime. Davė jis man tikrai nemažai. O dar pamenu, pirmą kartą sutikusi būsimas konkurentes net norėjau pabėgti atgal į Klaipėdą. Sedėjau ant sofos LNK studijoje ir pykau ant viso pasaulio ir pati ant savęs: „na jau su šitom vištom aš tikrai negyvensiu! Ir išvis, kas man užplaukė, ką, po velnių, aš čia darau??? Reikia bėgti!“.

Pabėgti taip ir nepavyko, o nepraėjus nė porai valandų, nuomonė apie tas „vištas“ kardinaliai pasikeitė. Jos buvo tokios pasimetusios, mielos, linksmos ir draugiškos! Susibendravome neįtikėtinai greitai. Dar iki šiol palaikome ryšį. Turime bendrą istoriją ir prisiminimus. Tai mus visuomet jungė ir jungs. Bet šiaip, užsikrauti dar papildomos veiklos buvo tikrai itin protingas žingsnis paskutiniais, lemiamais mokslo metais.

Praktiškai tai lygiai taip pat protinga, kaip gesinti degantį namą benzinu. Tiesioginis eteris, vis sunkesnės užduotys, skandalai, spaudimas iš visų pusių, pikti komentarai, netikėtai užplūdęs dėmesys ir laiškai neblogai sujaukė ir taip padrikas mano mintis.. Jaučiausi taip lyg mano galvoje kažkas žaistų karą, sprogdintų bombas ir tuo pačiu metu mojuotų pacifistinėmis vėliavomis. Visiškas jovalas ir sumaištis. Bet pakankamai greit išmokau tai suvaldyti, išsikraudavau muzikos ir kūrybos pagalba. Taip sukapiau neblogą dainų tekstų krūvelę.

Gal jie ne visai tinkami publikai, bet iš esmės – vis šioks toks pliusas! Labiausiai džiaugiuosi, kad išmokau neskaityti komentarų. Tikrai labai palengvina gyvenimą! Dar pamenu, nugirdo prodiuseris, kad šnekame apie ką tik parašytą dar vieną piktą straipsnį apie Radži nuotakas ir paklausė: „jūs ką, rimtai skaitote tuos straipsnius? Dar pasakykit, kad ir komentarus skaitot. Nesąmonė!”.

Šis žmogus turėjo man milžinišką įtaką, buvo lyg gyvenimo mokytojas, patarėjas, tad šie jo žodžiai buvo tas atsipirties taškas, metant komentarų skaitymo įprotį. O šiaip, dar neseniai mąsčiau, kad šitas projektas buvo didžiulė, tiesiog milžiniška klaida, užvėrusi kelius į sceną, privertusi mane paminti ne vieną principą, kristi žmonių akyse…

Nuomonė keičiasi kasdien…Štai dabar šneku, prisimenu viską, kas buvo geriausia ir plačiai plačiai šypsausi! Net pačios nemaloniausios situacijos atmintyje iškyla kaip puikiausi anekdotai. Aš turiu prisiminimus, sukeliančius man šypseną ir malonius jaumus. Aš pažinau įdomius žmones tiek dalyvių, tiek kūrybinės komandos tarpe. Aš gyvenau dvare. Aš 13 savaičių buvau puošiama prabangiomis suknelėmis. Aš vėl pradėjau pasitikėti savimi ir tikriausiai pirmą kartą gyvenime susimąsčiau, kad galbūt nesu tokia negraži, kokią save matau veidrodyje.

Aš pamačiau buvimo televizijoje privalumus ir trūkumus. Mano širdį, kuri manė, jog daugiau niekada nebesugebės pajusti šiltų jausmų vaikinui, aplankė drugeliai, paukšteliai ir fejerverkai. Nepaisant blogų dalykų, kuriuos man kartais tekdavo čia patirti, net atsukus laiką atgal aš vistiek sutikčiau dalyvauti šiame projekte. Taip, galbūt tai buvo klaida. Tačiau ši klaida yra iš tų, kurias prisiminę mes nusišypsom. Juk tam, kad kažką gero gautum, reikia kažką ir paaukoti.

- Kokios galimybės atsiverė, kokių pasiūlymų sulaukėt?

- Didžiausiai atsivėrusi galimybė, tramplinas į sceną buvo pakvietimas į „Žvaigždžių duetuose“. Nepasinaudojau ja taip, kaip galėjau. Dažniausiai suprantame, kaip tai svarbu tik tada, kai prarandame. Bet tikriausiai taip turėjo būti.

- Ar pagalvojate apie atlikėjos karjerą?

- Tai visada buvo tokia lyg ir užslėpta svajonė. Svajojau šėlti ant scenos prieš tūkstantinę minią, girdėti kartu su manim dainuojančios minios šnabždėsį, tolimas koncertinio turo keliones...Tačiau niekada nemaniau, kad esu pakankamai graži stovėti ant scenos, man nepatiko mano balsas ir aš nedainavau. Tik visai neseniai, prieš kiek daugiau nei metus sutikau nuostabų vokalo mokytoją – jis mane įtikino, kad galiu dainuoti. Nuo to viskas ir prasidėjo...

- Kaip jums sekėsi sutarti su buvusiu duetų partneriu Onsa?

- Tikrai daug ginčydavomės ir dėl to nukentėdavo repeticijų laikas. Kol kitos poros jau repetuodavo pasirodymus, mes vis dar bandydavome surasti kompromisą dėl dainos, dėl pasirodymo. Skyrėsi požiūriai į patį projektą, vienas kitam buvom pasakę tikrai negražių dalykų, kartais mintyse aš jam net spirdavau.

Atrodė, kad įtampa sumažėdavo tik užlipus ant scenos ir suvokus, kad dabar jau niekur nedingsim, reikia susikaupti. Nemanau, kad dėl to kaltas Tautrimas, ar kad dėl to kalta aš. Tiesiog, galbūt mūsų charakteriai nesutapo. Štai ir viskas. Nors tą paskutinį kartą, kai dainavom dar būdami projekte, dainavom kažkaip kitaip. Mes jautėm vienas kitą. Arba galbūt jautėm, kad tai mūsų paskutinis kartas. Bet kuriuo atveju, šiuo pasirodymu didžiuojuosi labiausiai.

- Ar su partneriu tikėjotės nukeliauti iki žvaigždžių duetų finalo?

- Aš to niekada nesitikėjau. Mačiau, kad mums dar toli, oi, toli iki geriausiųjų trejetuko! Bet Tautrimas neleido mums patiems nusivertinti anksčiau laiko ir sakydavo, kad eisim toli toli. Jis visada buvo optimisiškas. Gal kiek per daug.

- Kokia veikla užsiimate šiuo metu?

- Šiuo metu, likus mažiau nei dviems mėnesiams iki brandos egzaminų intensyviai mokausi, skaitau knygas, pradėjau lankyti sporto klubą, vėl išsitraukiau smuiką ir bandau prisiminti, ką buvau išmokusi per 8 metus. Svarstau, ką turėčiau daryti baigusi mokyklą. Ar stoti kur nors, ar pasiimti laisvus metus ir išvažiuoti savanoriauti į skurdžias šalis. Liko tik du su puse mėnesio apsispręsti.

- Jei dabar sulauktumėte pasiūlymo dalyvauti kokiame realybės šou projekte, ar sutiktumėte?

- Dabar tikrai nesutikčiau dalyvauti jokiame realybės šou.

- Kaip jums sekasi muzikinė veikla?

- Jau prieš porą mėnesių gavau dovanų dainą iš labai muzikalios žurnalistės. Tiesa, daina nebuvo užbaigta, todėl tik nesenai jai pradėta kurti aranžuoti. Tai daina apie gyvenimo paradoksą, apie jo dvylipiškumą. Kol kas tai visa mano muzikinė veikla.

- Koks didžiausias jūsų tikslas yra šiuo metu?

- Baigti mokyklą ir gerai išlaikyti egzaminus.

- Palinkėjimas skaitytojams.

- Tiek jums, tiek sau linkiu išmokti ne teisti, o pabandyti suprasti. Tai padės plėsti suvokimo ribas tiek apie save, tiek apie kitus žmones. Sėkmės!

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Lietuvos paštui“ vėl kritikos strėlės – nesuprato, kodėl papildomas mokestis nepadėjo (102)

„Lietuvos pašto“ paslaugos nebedžiugina ir žinomų vardų – portalo Stiliusos.lt...

Adventinis Kauno Veršvų gimnazijos choro „Allegro“ koncertas Panemunės socialinės globos namuose

Adventinis laikotarpis – tai ne tik Kalėdų ir dovanų laukimas. Tai laikotarpis, kai norisi...

Keleivė užfiksavo neįprastą autobuso vairuotojo poelgį: neįtikėtina! (7)

Kauno autobusų stotyje neįprastas vaizdas – autobuso vairuotojas prisėdo prie pianino ir sugrojo...

Siųskite! Ar jums pavyko užfiksuoti gražų astronominį reiškinį – geminidų lietų? (2)

Kiekvienais metais gruodžio mėnesį galima stebėti ir fiksuoti nepamirštamą astronominį...

Vilniui ir Kaunui pešantis, kaime spėjo iškilti Vyčio paminklas (141)

Lietuvos sostinėje vis dar nerimsta aistros dėl to, kas turėtų stovėti atnaujintoje Lukiškių...

Top naujienos

Išvarytieji? Šalis, kur pinigų nereikia taupyti: net pensininkas gyvena geriau už vidutinį lietuvį (73)

Švedijoje sutikti lietuviai juokavo – atvežus čia pensininką, greičiausiai nebepavyktų jo...

Nukentėję dėl duobėtų kelių gali gauti ne kompensaciją, o baudą (139)

Pasimokiusi, kad su duobėtose gatvėse automobilius apgadinusiais vairuotojais teismuose bylinėtis...

Vyriausybės atstovai: susiklostė palanki situacija atsisakyti laiko sukiojimo (127)

Šiuo metu Europos Sąjungoje (ES) susiklostė palanki situacija Lietuvai siekti atsisakyti laiko...

DELFI 2017-ieji: išrinkite įspūdingiausią pramogų pasaulio renginį

2017-aisiais renginių ir pramogų tikrai netrūko. Šiemet ne tik atgimė festivalis „Karklė“,...

Orai: nors nedaug, bet kritulių sulauksime (2)

Savaitgalį ir pirmomis savaitės dienomis kritulių bus nedaug, bet jie vyraus beveik visoje šalyje,...

Nevaisingumas diagnozuojamas vis jaunesniems vyrams: urologas įvardijo biologinį vyrų amžių (164)

Retas aštrialiežuvis praleis progą moteriai, kuriai daugiau kaip 35-eri, priminti, kad tiksi jos...

Princo Harry sužadėtinės namo interjerą „Vogue“ paskelbė 2018 m. mados tendencija (8)

Žurnalas „Vogue“ atkreipė dėmesį į namo, kuriame Didžiosios Britanijos princo Harry...

Apsilankė mugėje, kurioje buvo įvykdytas žiaurus išpuolis: kaip viskas atrodo dabar specialiai DELFI iš Berlyno (27)

Kalėdinis laikotarpis Berlyne – ne tik laukimo, bet ir nuolatinio streso metas. Vokietijoje...

Ar šaltas dušas tikrai padeda lieknėti? (8)

Anksčiau žmonėss prausdavosi šaltu vandeniu, kai būdavo įkaitę. Tačiau dabar vis daugiau jų...

Po naujų kratų prabilo baikerio Kilkaus nužudymu įtariamas Baltrūnas: apie sukapotą ir užšaldytą kūną (916)

Baikerio Aivaro Kilkaus tyčiniu nužudymu įtariamas klubo „ Vorai MC “ garbės prezidentas...