Norėčiau išgirsti žmonių nuomonę dėl iškilusios situacijos. Viskas prasidėjo nuo to, kai gražų balandžio rytą atvykome anksti ryte į VCUP stovėjimo aikštelę ir ji buvo aptverta oranžiniais kūgiais.
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Nesupratę, kas vyksta, privažiavome prie prižiūrinčio aikštelę asmens, šis teigė, jog nuo dabar aikštelėje galima stovėti tik 2 val., kitu atveju gresia bauda už stovėjimą. Visoje aikštelėje buvo iškabinti ženklai „2h“, tačiau kadangi esame vilniečiai, visada puikiai žinojome ir buvome įpratę, jog viena stovėjimo juosta arčiau upės priklausė savivaldybei ir ji yra mokama (tuo metu visa Upės g. buvo mokama).

Maždaug prieš mėnesį įvyko reforma, kurios metu visa Upės g. (bent jau didžioji dalis) buvo padaryta nemokama, staiga su reforma ir ta viena stovėjimo eilė VCUP aikštelėje tapo nemokama, nes vis dėlto tai valstybės teritorija. Šis prekybos centras akimirksniu nukabino ženklus nuo tos vienos stovėjimo juostos. Mėnesį džiaugėmės puikia žinia, kad turime nemokamą gatvę, ir net aikštelės dalelę, kuri tikrai praverčia atvažiavus anksti į darbą (dirbame šalia VCUP).

Rugsėjo 3 d. atvykus šiek tiek prieš 8 val. ryto, visa Upės g. pilnut pilnutėlė, nei vienos laisvos vietos, nutarėme nuvažiuoti į VCUP aikštelę ir vėl su išgąsčiu išvydome aptvertą visą aikštelę. Tas pats vyrukas kaip ir prieš pusmetį su pasididžiavimu pareiškė:„Nuo šiol visoje aikštelėje galima stovėti tik dvi valandas“. Lyg jam nuo to labai gera ir tuo džiaugiasi... Pasiutau...

Iš tiesų kilo klausimas: o kaip gi klientai, kurie atvažiuoja į šį prekybos centrą? Juk jame gausu drabužių parduotuvių, kavinių bei restoranų, grožio salonų, knygynų ir t.t. Nejau atvykus į prekybos centrą ir nuėjus su draugais į kavinukę pasėdėti, po dviejų valandų turėsiu bėgti į stovėjimo aikštelę ir perstatyti automobilio? Arba tarkim moteris, atėjusi į grožio saloną nusidažyti plaukų, su išdažyta galva bėgs traukti automobilio? Prižiūrėtojas nekomentavo to ir vos nepradėjo keikti mūsų už pateiktus klausimus (...).

Nei VCUP administracija, nei tas vyrukas prižiūrintis aikštelę net nesiruošia komentuoti šios situacijos eiliniams žmonėms, tad norėjau pasidomėti ar tai apskritai yra teisėta, ar eilinį kartą VCUP privatizavo vieną stovėjimo aikštelės juostą, kuri priklauso Vilniaus miesto savivaldybei? Iš anksto dėkoju už atsakymus, kurie bus atsakyti į pateiktus klausimus.

P.S.: taip, mes dirbame šalia VCUP, statydavome prie jo automobilį ir sutinkame, kad toliau statyti aikštelėje nebus galimybės. Bet klausimas yra dėl klientų, NE dėl mūsų (čia tiems, kurie komentaruose rašys „tai eidami į darbą statykite automobilį gatvėje“).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI komentaro pasiteiravo PC VCUP atstovų. Komentarą pateikė Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės rinkodaros vadovė Remigija Račylienė:

„AB „Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė“, valdanti prekybos ir renginių centrą VCUP, savo pirkėjų patogumui užtikrinti iš SĮ „Susisiekimo paslaugos“ nuomojasi apie 100 automobilių parkavimo vietų.

Sprendimas apriboti automobilių parkavimo laiką iki 2 val. buvo orientuotas į transporto priemonių savininkus, kurie PC VCUP automobilių aikštelėje parkuoja automobilius visai darbo dienai, užimdami pirkėjo vietas ir neketindami apsipirkti mūsų prekybos centre. Kadangi mūsų prekybos centras yra miesto centre, norinčių nemokamai parkuoti automobilį visai dienai yra labai daug.

Dėl šios priežasties VCUP klientai, kurie mums yra labai svarbūs ir kuriems ir buvo išnuomotos parkavimo vietos, turi daug nepatogumų, neturėdami galimybės pasistatyti automobilį šalia prekybos centro apsipirkimo metu. Todėl apribodami parkavimo laiką iki 2 val., galime bent minimaliai valdyti automobilių srautą parkavimo aikštelėje ir užtikrinti daugiau vietų mūsų klientams. Jei bus priimtas sprendimas riboti stovėjimo laiką iki 3-4 valandų , apie tai informuosime VCUP lankytojus ir tuos asmenis, kurie palieka automobilį neturėdami tikslo apsipirkti prekybos centre VCUP.

Rekomenduojame kreiptis į UAB „Susisiekimo paslaugos“ su prašymu Vilniaus miesto centre suteikti daugiau nemokamų parkavimo vietų automobiliams.“

Esate susidūrę su bėda? Norite pasidalinti savo istorija? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba savo mintimis pasidalinkite žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Misija Laplandija“ įsibėgėjo – dalyvių skaičius auga sparčiais tempais (1)

Socialinė iniciatyva MISIJA LAPLANDIJA, skatinanti empatiją ir kviečianti gerais darbais...

Vilniaus rotušėje bus teikiami kultūros apdovanojimai „Auksinis Feniksas” (1)

Lapkričio 27 d. 16 val. Vilniaus rotušėje, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios...

Veiviržėnų jaunimas pagerbė „Laisvės kovotojus“ (11)

Šiais laikais visuomenėje vyrauja nuomonė, kad jaunimas yra nepilietiškas ir nepatriotiškas....

Negali atsidžiaugti nemokamu reisu į Suvalkus iš Kauno: dėl to tik pirkėjui geriau (194)

Už dyką nieko nebūna? Būna! Taip, iš Kauno į Suvalkus autobusas kasdien kauniečius veža...

Nebegali atskirti, kur sultys, o kur geriamas vanduo: atsibodo gerti srutas! (21)

Naujosios Akmenės gyventojai Silvai atsibodo taikstytis, kad jų daugiabučiui yra tiekiamas...

Top naujienos

Dargužaitė traukiasi iš Vyriausybės kanclerės pareigų (339)

Sauliaus Skvernelio vadovaujamos Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė traukiasi iš pareigų, BNS...

Apklausė Lenkijoje ir Latvijoje perkančius lietuvius: nustebino vienas skirtumas (390)

Kai net oficiali statistika Lietuvoje rodo sparčiausią kainų didėjimą visoje ES, nenuostabu, kad...

Dargužaitę pakeisti rengiamas senas Skvernelio bendražygis? (1)

DELFI duomenimis, į penktadienį iš Vyriausybės kanclerės pareigų pasitraukusią Mildą...

Povandeninio laivo tragedija: išsipildė baisiausios artimųjų baimės (16)

Argentinos karinės jūrų pajėgos ketvirtadienį patvirtino, kad neįprastas triukšmas, pasigirdęs...

„Maxima“ susitarė pirkti Lenkijos prekybos tinklą „Stokrotka“ (59)

Baltijos šalių mažmeninės prekybos lyderė bendrovė „ Maxima grupė“, Lenkijoje jau valdanti...

Vilniaus Rotušėje dygsta stikliniai kupolai: kas tai? (26)

Artėjant kalėdiniam laikotarpiui Vilniaus miestas pradeda šviesti ryškiau ir stebinti dar...

Teismas: Kėvišas supainiojo viešuosius ir privačius interesus

Vilniaus apygardos administracinis teismas penktadienį paliko galioti Vyriausiosios tarnybinės...

Klaipėdoje iš 14 aukšto iškrito ir žuvo mergina, kambaryje su ja buvo žinomos fotografės vyras (83)

Pirmadienį, lapkričio 20 dieną, Klaipėdos miesto policija 19:30 val. gavo pranešimą apie...

„Regitra“ keis žymėjimą naujuose valstybiniuose numeriuose (2)

Nuo 2018 metų balandžio bus supaprastinta numerio ženklų išdavimo tvarka juos pametusiems. Taip...