Iki pat paskutinio etapo, įvykusio Plytinės kartodrome, organizatoriams dar nebuvo aišku, kuriems lenktynininkams reikės skirti aukščiausius apdovanojimus. Nors kova tarp sportininkų virė iki pat paskutinio etapo finišo, tačiau didelių rokiruočių bendroje „Žiemos taurės“ įskaitoje penktasis etapas, visgi, neatnešė.

Absoliučiu šių metų „Žiemos taurės“ nugalėtoju „Honda“ klasėje pripažintas Julius Gudelis. Nors paskutiniame etape jis pralaimėjo Kristupui Žukauskui, tačiau sezono rikiuotei tai įtakos neturėjo. Kristupas Žukauskas turėjo tenkintis antrosios vietos apdovanojimu. Trečiąją vietą pelnė Marius Povilaitis.

Netrūko kovos ir „Raket 85“ klasėje. 2011-2012 „Žiemos taurės“ turnyre šioje klasėje varžėsi 8 dalyviai. Greičiausias jų šį sezoną - Lukas Stanevičius. Antrosios vietos apdovanojimas įteiktas Justui Jonušiui. Trečioje vietoje ir paskutiniame etape ir sezono įskaitoje liko Markas Bukinas.

Klasėje „Raket 120“, kur važiuojama galingesniais kartais nugalėtojo laurai atiteko Almantui Sadauskui, antras liko Martynas Udras. Apdovanojimą už trečią vietą „Žiemos taurėje“ pelnė lenktynininkas Karolis Vilkaitis.

Gausiausioje „Laisvojoje“ klasėje, kurioje varžėsi lenktynininkai nuo 12 metų ir nebuvo ribojamas kartų galingumas, savo sugebėjimus lenktyniauti ekstremaliomis sąlygomis rodė daugkartiniai Lietuvos bei Pabaltijo čempionai. Nors Marius Jašinskas paskutiniame etape Plytinėje liko trečioje vietoje, tačiau tai nesutrukdė jam tapti žiemos sezono nugalėtoju, bei vienu tašku galutinėje įskaitoje aplenkti Mantą Pundį ir trečiosios vietos prizininką Almantą Sadauską

Komandinėje įskaitoje šiemet staigmeną pateikė „Artkart“ ekipa. Surinkusi 298 taškus komanda „Žiemos taurėje“ nugalėjo pirmą kartą istorijoje, aplenkusi antroje vietoje likusį „MS Kart“ klubą. Trečiosios vietos apdovanojimas „Žiemos taurėje“ atiteko Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro komandai, kuri per penkis etapus sukaupė 131 tašką.