Kasdien skaičiuojame vilties lašelius žmogui, kurio likimas, gyvenimo knygoje, verčia likusius lapus. Taip gera suteikti ligoniui gyvenimišką orumą ligoje, šypseną skausme ir norą bendrauti vienatvėje. Artėjant laikui gyventojų pajamų deklaravimui ateina laikas paskirti savo 2% GPM, o tai ne tik skaičiai. Tai neįkainuojama dovana, kurią galime įteikti žmogui, kad turėtų viltį ir gyvenimą ligoje, turėtų pilnavertį gyvenimą senatvėje. Laikykime stipriai sergančio žmogaus rankas savo delnuose, apgaubkime rūpesčiu žmogų senatvėje...

Gyvenimas kaip pasaulis, sukasi ratu... Tik įsivaizduokime save jų vietoje... Tau sunku kvėpuoti ir kad gautum gaivaus oro gurkšnio, tau turi padėti, o suteikta pagalbą tau dovanos dar vieną gyvenimo dieną. Tu alpsti nuo alinančio skausmo ir tik teisingos pagalbos ir šalia esančių žmonių dėka skausmas pasitraukia ir tu gali šypsotis. Tau sugrįžta noras bendrauti su savo artimaisiais, o tuo pačiu atsiranda noras gyventi ligoje.

Būkime arti tų žmonių, kuriems ligoje, senatvėje ir vienatvėje tu gali būti visu pasauliu. Prašome skirti 2 proc. Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrui.

Top naujienos