aA
Šį penktadienį Kauno miestą sudrebino tikrai įspūdingas Kylie Minogue koncertas. Ko gero, kiekvienas ten buvęs pasakys, kad pasirodymas tikrai buvo nuostabus. Nors bilietai ir nebuvo pigūs, tačiau už juos buvo verta mokėti ir daugiau nei 200 Lt.
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kylie Minogue šarmas, profesionalumas, nevulgarumas, dainavimas atperka viską. Bet šioje vietoje, ko gero, ir reikia pasakyti, kad atperka, nes pats metas pakalbėti apie pačios Žalgirio arenos profesionalų organizuotumą.

Taigi, ši arena garsiai trimituoja, kad sugeba organizuoti ir pakviesti profesionaliausius ir žymiausius užsienio atlikėjus. Šaunu, smagu ir už tai galima dėti didelį pliusą. Tačiau ar Žalgirio arena sugeba organizuoti darbuotojų darbą? Čia jau kitas klausimas.

Taigi, į vakarykštį Kylie Minogue koncertą atvykome 19 valandą. Žmonių eilė buvo nusidriekusi iki pat apačios. Nieko keisto, juk šį atlikėja turi tūkstančius gerbėjų. Bet tada ir prasidėjo „linksmoji dalis“. Eilė vietoje stovėjo 10 – 15 minučių. 20 valandą, kai jau turėjo prasidėti koncertas (grojo atlikėją apšildanti grupė – DELFI), dar buvo nusidriekusi mažiausiai 500 žmonių eilė. Prasidėjo daugumos žmonių pasipiktinimas, kad sumokėję daugiau nei 200 Lt žmonės ne tik nepamatys Kylie Minogue pasirodymo pradžios, bet ir geriausiu atveju pamatys pasirodymą nuo vidurio.

Iš pradžių mane ėmė juokas. Galvoju, tradiciškai – lietuviai. Ateina į koncertą, bet net ir čia nemoka atsipalaiduoti, o tik piktintis. Bet kai ilgoje eilėje stovėjom toliau, net tokio optimisto kaip aš irgi juokas jau nebeėmė. Stovėdamas ilgoje eilėje ir girdėdamas jau grojančią muziką Žalgirio arenoje, supratau, kad koncerto pradžios tikrai nepamatysim. Matyt, patys organizatoriai pamatė, kad geriausiu atveju visus lankytojus į areną suleis 22 valandą, todėl visi skubiai buvo pradėti tikrinti ir pro kitus sektorių įėjimus. Smagiausia, kad tuomet žmonių niekas net nebetikrino. Tiesiog parodai bilietą ir tave kuo greičiau stumia į areną (...).

Klausimas tik tas, ar šį kartą Kylie Minogue vėlavo dėl to, kad jos komanda kažko nespėjo, ar dėl to, kad iš pasibaisėjimo tokiais organizatoriais pagailėjo savo lankytojų ir koncertą pavėlino, nes jos gerbėjų eilė lauke dar buvo nusidriekusi iki apačios? Mieli darbuotojai, dėkui jums už tai, kad į Kauną sugebat pritraukti vienus geriausių pasaulinio lygio atlikėjų, tačiau sakau atvirai: jūsų organizuotumas yra apgailėtinas. Juk jau iš anksto yra žinoma, kiek žmonių dalyvaus koncerte, ar jūs nesugebat suorganizuoti, kaip tokį žmonių srautą įleisti į vidų laiku?

Be to, žmogiškųjų išteklių prie įėjimo akivaizdžiai trūksta. Nemanau, kad dirbate nuostolingai, todėl gal nesidarykite gėdos prieš profesionalius atlikėjus ir prieš savo lankytojus, kurie už bilietus sumoka ne vieną šimtą. Ko gero, Žalgirio arena jau sunkiai sugeba jau susitvarkyti su savo organizaciniais gebėjimais.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Žalgirio“ arenos administracijos komentaras:

„Dėkojame už pastabas, tačiau norime Jus informuoti apie susidariusią situaciją. Kaip Jums greičiausiai žinoma, spalio 30 d. Kylie Minogue koncertavo Lenkijoje, Lodzėje. Po šio koncerto atlikėja kartu su visa įranga į Kauną atvyko penktadienį jau po vidurdienio. Taigi vietoje planuoto pasiruošimo ryte, darbai prasidėjo tik popietę. Dėka Kylie technikų komandos, organizatorių ir „Žalgirio“ arenos sėkmingo ir profesionalaus bendradarbiavimo pavyko surengti puikų šou, tačiau vėlavimo nepavyko išvengti.

Atlikėjos vadybininkų prašymu, organizatoriai buvo paprašyti pavėlinti ir durų atidarymą. Vietoje planuoto 18.30 val. – durys buvo atidarytos tik 19.05 val. Tuo metu jau buvo susikaupusi didelė žmonių minia. Organizatorių vardu atsiprašome už patirtus nepatogumus. Atlikėjos komanda taip pat labai jaudinosi dėl vėlavimo ir prašė perduoti nuoširdų atsiprašymą.“

Susisiekus su koncertą organizavusios „Live Nation“ atstovu Aliumi Karablikovu, jis taip pat patvirtino, kad dėl užtrukusio atlikėjos pasirengimo žmonės buvo įleisti maždaug 20 minučių vėliau nei buvo planuota.

Pasak A. Karablikovo, iki durų atidarymo didelių eilių nebuvo – buvo atidaryti visi įėjimai į areną. Jo teigimu, natūralu, kad jos visuomet susidaro, kai į renginį atvyksta daug žmonių. A. Karablikovas minėjo, kad arenoje darbas visuomet atliekamas kokybiškai, ir anksčiau tokių nusiskundimų jis girdėjęs nebuvo.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Atviras laiškas: Lietuva be mokytojų – jauni žmonės be ateities (42)

Leisk aš tau papasakosiu, kodėl tu niekada taip nieko ir nepasieksi.

Plungės kultūros centro folkloro ansamblis ,,Gondiga“ minės 30-ies metų kūrybinės veiklos sukaktį

Plungės kultūros centro folkloro ansamblis „ Gondinga “ yra vienas iš žinomiausių ir...

Gautas raštas įskaudino ilgametį ugniagesį: ar taip norima pasityčioti? (35)

Į DELFI redakciją kreipėsi nusivylęs ugniagesys , kuris jau ilgus metus dirba tokį darbą. Jį...

Lietuvos beisbolo jaunimo rinktinė Floridoje iškovojo trečiąją vietą

Floridoje, lituanistinėje mokykloje „Saulėtas krantas” svečiavosi stipriausios pasaulyje...

Top naujienos

Kremliaus Trojos arklys Europoje: pavojingas susitarimas su rusais – tik pradžia (450)

Dar 2017-ųjų lapkritį Ispanija kaltino Rusiją dėl kišimosi į referendumą Katalonijoje....

Gali užtekti vienintelio kriterijaus, kad vaikas būtų paimamas iš šeimos (379)

Alkoholis ir vaikų priežiūra - įstatymiškai neuždrausta, tačiau sunkiai suderinama....

Ketvertuko šeimoje po kaltinimų vyrui – skaudūs išbandymai: motina ryžosi prabilti atvirai (198)

Ašaros, pakilęs kraujo spaudimas ir dingstantis pienas – pirmojo Panevėžyje ir šešto Lietuvoje...

Sinoptikai perspėja: šaltukas primins, kad artėja žiema (5)

Pirmadienį Baltijos regiono link savo poveikio sferą plės Skandinaviškas anticiklonas, Lietuva...

Carolinos Herreros patarimai vyresnio amžiaus moterims: ko niekada neturėtumėte vilkėti (62)

Niekas taip nesendina moters, kaip apsimetinėjimas, kad ji vis dar jauna, įsitikinusi Carolina...

Monika Šedžiuvienė – atvirai apie išgalvotas „sužadėtuves“, būsimas vestuves bažnyčioje ir vaikus su naujuoju draugu (149)

Nepaisant keletą metų trukančių viešų skyrybų, šiandien Monika Šedžiuvienė sako esanti...

Turistų spąstai Barselonoje – kosminės eilės ir kišenvagiai nuo šios vietos neatbaido (11)

Jei Barselona būtų draugė, tai būtų draugelka , kuriai nesigėdyčiau 4 valandą ryto...

Po triuškinančios pergalės – Jasikevičiaus juokai apie „snaiperį“ Kavaliauską (29)

„Betsafe – LKL “ čempionate Kauno „Žalgiris“ (10/1) Šiaulių „Šiaulius“ (0/11)...

Karjeros pergalė: Zverevas emocingai triumfavo finaliniame ATP turnyre (27)

Londone (Didžioji Britanija) pasibaigusiame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) sezono turnyre...