Vaizdo įrašę matyti, kaip katinėliai ir jų motina bando atsargiai perplaukti upę. Vienam katinui įveikus šį pavojingą ruožą, vėliau jis stebi, kaip sekasi tai padaryti kitiems.

Veiksmas užfiksuotas Klaipėdos r. Lyverių k. DELFI vyras informavo, kad filmuotoje medžiagoje matomas upelis vadinasi Skinija.

„Katinukai ir katė laisvi, bet prisiglaudę prie mūsų“, – pasakojo jis.

Taip pat po vaizdo įrašu internautams patarus, kad „gal jiems medelį nuversti per upelį. Šalta darosi plaukioti, kailiukas užšals“, įrašo autorius atsakė, jog „ne, nereikia. Vėl visi grįžo iš mokymų, tik kitu maršrutu, tai tik vienas plaukė... Jie labai greit išdžiūsta... Užeina trumpam į svečius“.

Mamą katę galima pavadinti rimta stratege, nes, pasak Algirdo, kitą kartą ji jau rinkosi kelią ne per šaltą upelį, bet kiek toliau pūpsantį akmenį. Vis dėl to ir čia ne visiems kačiukams pavyksta išlikti sausais, nes vienas, nerangesnis, vis tiek gali sušlapti.

A. Mitrofanas pasidalijo ir kačių gyvenimo akimirkomis jo šiltuose namuose, kur po tokių sunkių kelionių gyvūnėliai gali pailsėti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)