aA
Prieš dvi savaites duris atvėrusios „Lidl“ parduotuvės vis dar sulaukia būrių smalsuolių – ilgai laukę naujo prekybos centro atidarymo Lietuvoje, žmonės vyksta pažiūrėti, ką jis siūlo savo pirkėjams. Savo įspūdžiais po apsilankymo panoro pasidalyti ir DELFI skaitytojai – nuvykę apsipirkti į naująją parduotuvę, jie susidarė kardinaliai skirtingas nuomones. Kviečiame įvertinti jų patirtis ir pasidalyti savosiomis el.p. pilieciai@delfi.lt!
© DELFI (A. Smailytės nuotr.)

Lora: savaitgalį apsilankiau „Lidle“ ir pasibaisėjau

Šeštadienį turėjau (ne)garbės apsilankyti „Lidle“. Tokio vaizdo kaip gyva nepamiršiu... Cirkas prasidėjo jau automobilių aikštelėje – galvojau, ko ten tie kiemsargiai vaikšto vidury dienos? Pasirodo, ten eismo reguliuotojai!

Įsivaizduojat? Į naujai atsidariusią parduotuvę jau reikia reguliuoti eismą, kad nebūtų avarijų! Prasibrovusi pro vežimėlius (į dvi rankas žmonėms nebetelpa), patekau į lietuvišką Rojų... Žmonių – daugybė. Bet dar kokių!.. Mačiau pensininkų, į stoties gražuoles panašių, treninguotų... Aš nesuprantu, ar jiems malonu būt vargšais? Suprasčiau, kad knygyne per akciją stovėtų, šviestųsi, kad daugiau uždirbti galėtų, o jie graibsto... Ką?

Pereikime prie antros dalies: prekių išdėstymo. Vienoje pusėje – kartoninės dėžės su maistu, kitoje – su kilimėliais tualetui, baisiaisiais „kroksais“, kažkokiom folijom ir dar velniai žino kuo... O žmonės patenkinti lyg Afrikoje nemokamai gavę švaraus vandens...

Nusivyliau tautiečiais. Pasikartosiu – kad taip knygynuose, parodose, prie galerijų stovėtų... Gėda. Viskas vyko Ukmergės gatvės „Lidle“.

DELFI skaitytojas „Lidle“ apsipirko per 2,5 minutės

Nuo tos dienos, kai atsidarė „Lidlas“, prisiskaičiau krūvą visokiausių komentarų. Pamaniau, vyksta PR'ščikų ir reklamistų skerdynės. Nutariau vadovautis ne posakiu „Sakė boba vienaakė“, o patirti visus „nepatogumus“ savo kailiu. Nusprendžiau apsipirkti Ateities g. „Lidle“.

1. Prieš įsukdama į aikštelę, ją atidžiai nužvelgiau – pilna automobilių, pagavau save besusierzinančią, kad nebus, kur pastatyti transporto priemonės, nes juk taip visada būna prie prekybos centrų. „Nuimu“ laiką dar neįsukusi į aikštelę. Tačiau lieku maloniai nustebinta, kad nereikia apsukti nė pusės rato, o randu 5 laisvas vietas ir dar tuo pat metu išvažiuoja man prieš nosį bent trys automobiliai. Nemeluosiu – apsidžiaugiu. 1:0 „Lidlo“ naudai;

2. Prie pat įėjimo pasiimu nemokamą vežimėlį, bet už tai jiems neduodu didelio „bonus'o“, nes manau, kad tai – atidarymo proga;

3. Parduotuvėje knibždėte knibžda žmonių, vėl susierzinu, nes lietuviai mėgsta lipti vieni kitiems per galvas, bet paskui pagalvoju: juk taip yra nuolat ir visur, todėl nurimstu ir pradedu kelionę. Pirmas įspūdis puikus: švaru, šviesu, nepainu ir, kas man ypač svarbu, nėra to specifinio gendančių produktų ir pūvančių vaisių ir daržovių kvapo. 2:0 „Lidlo“ naudai;

4. Parduotuvėje, rinkdamasi prekes, laiko praleidžiu panašiai tiek kiek ir įprastai. Skirtumas – per tą patį laiką išsamiai apžiūriu naują parduotuvę, beveik visas prekes, niekur neskubu, o įprastai prekybos centre lekiu kaip akis išdegusi ir blaškausi tarp lentynų nieko ten nerasdama. Rinkausi skirtingų skyrių produktus, kad galėčiau objektyviai palyginti. Prekių asortimentas mane visiškai tenkino, perskaičiau pasirinktų produktų etiketes, jos man pasirodė tokios, kaip ir įprastai mano perkamų produktų;

5. Na, pagaliau – tiesos valanda išaušo. Suprantu, kad neišvengiamai ateina metas eiti prie kasų. Tai dalis, kurios labiausiai nekenčiu, nes kaskart „pasimaunu ant trumpiausios eilės“, nors žinau, kad daugelis prekybos centrų taiko „keturi eilėje“ taisyklę. Todėl nesirenku eilės, einu tiesiai prie artimiausios, nepaisant to, kad kitoje nebuvo nė vieno žmogaus. Ir ką Jūs sau galvojate – 2,5 minutės ir aš išeinu iš parduotuvės. NEĮTIKĖTINA. Prieš mane buvo vienas žmogus, bet jis dar nebuvo visiškai aptarnautas. Čia mano veidas nušvinta, išeinu pakilios nuotaikos;

6. Turiu dėl objektyvumo pasakyti, kad visas personalas buvo labai malonus, net jaunuolis prižiūrintis vežimėlius!

7. Skubu namo, nes nekantrauju palyginti pirkimo kvito su iš kvitu iš kitos parduotuvės. Lyginu savo vykdytus faktinius paskutinius pirkimus, ne internetine rastas kainas. Visas apsipirkimui sugaištas laikas – 35 min.

Palyginusi galiu tik vieną pasakyti tiems, kurie juokėsi, stebėjosi ir neigiamai komentavo, kad žmonės stovi prie „Lidlo“, laukia eilėse, nes yra bėdžiai ir dvasios ubagai. Visiems jiems sakau: PA-TY-LĖ-KIT! Ačiū už dėmesį ir tikiuosi, kad „Lidlas“, išliks toks pats, o ne šoks pagal mūsų magnatų dūdeles.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Praėjusį ketvirtadienį duris pirkėjams atvėrė naujo prekybos centro Lietuvoje – „Lidl“ – parduotuvės. Jau pirmąją valandą parduotuvės buvo apgultos žmonių – dešimtys jų stovėjo eilėje dar iki atidarymo, o vėliau apžiūrinėjo, ką „Lidl“ Lietuvoje gali pasiūlyti pirkėjams. Taip pat apsilankėte parduotuvėje? Prašome jūsų įvertinti kainas!

O gal nesilankėte šios parduotuvės atidaryme ir jums nesuprantamas didelis dėmesys naujam žaidėjui prekybos rinkoje? Pasidalykite savo nuomone!

Tai galite daryti spausdami pilką mygtuką čia arba siųsdami laiškus pilieciai@delfi.lt su prierašu „Lidl“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kelerius metus su ketvirta vėžio stadija gyvenanti Rasa: be proto noriu gyventi (42)

Ketvirtos stadijos vėžio diagnozę prieš ketverius metus sužinojusi Rasa Vaitekūnienė savo...

Z KARTA: Lietuvoje startuoja Nacionalinė karjeros savaitė (1)

Pirmadienį, laidoje „Z KARTA” viešės Nacionalinės karjeros savaitės ir iniciatyvos...

Aktyvus jaunimas Klaipėdoje: kokios čia galimybės? (1)

Karjeros galimybės Klaipėdoje – taip skamba Lapkričio 14 dieną vykęs renginys, kurį...

Atviras laiškas: Lietuva be mokytojų – jauni žmonės be ateities (49)

Leisk aš tau papasakosiu, kodėl tu niekada taip nieko ir nepasieksi.

Plungės kultūros centro folkloro ansamblis ,,Gondiga“ minės 30-ies metų kūrybinės veiklos sukaktį

Plungės kultūros centro folkloro ansamblis „ Gondinga “ yra vienas iš žinomiausių ir...

Top naujienos

Skvernelio reitingo paslaptis: surastas priešas ir galandami nauji ginklai (163)

Spalis Lietuvos Vyriausybei buvo tikrai karštas, bet ne dėl to, kad šiemet mūsų šalyje...

Kad pavakarieniautų, vienu ypu perka 200 kiaušinių: mūsų gaili, lyg būtume nukankinti tėvai (4)

„Kai turi vieną vaiką, supranti, koks sunkus tavo gyvenimas. Viską sureikšmini, stengiesi, kad...

Visame pasaulyje sutriko „Facebook“ ir „Instagram“ veikla (29)

Visame pasaulyje sutriko socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ veikla. Svetainės su...

Gyvai / DELFI Diena. Aktorių prisiminimai apie anapilin iškeliavusį režisierių Nekrošių ir kiek kainuoja būsto paskola? (15)

Ko neteko Lietuvos teatras ir jo gerbėjai? „DELFI Dienoje“ prisiminimai apie anapilin išėjusį...

Pasaulio prekybos organizacijos vadovas tikisi įveikti dabartinį neramų periodą

Įtampą prekyboje lemia didesnis ją ribojančių priemonių skaičius, sako Pasaulio prekybos...

Prieš policijos automobilį užlindęs ir avariją sukėlęs dviratininkas stebina įžūlumu (18)

Į redakciją kreipėsi vilnietis Vadimas M., kuris rugpjūčio 10 d. Vakariniame Vilniaus...

Kručinskų advokatai: vaikų atėmimo dramoje – skandalingas posūkis (22)

Visa Lietuva užgniaužusi kvapą stebėjo širdį veriančias dramas, kai Kauno vaikų teisių...

Petrauskienė žada 40 proc. didesnes algas dėstytojams ir mokslininkams (67)

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė įsakymą dėl studijų kainų...

Kelerius metus su ketvirta vėžio stadija gyvenanti Rasa: be proto noriu gyventi (42)

Ketvirtos stadijos vėžio diagnozę prieš ketverius metus sužinojusi Rasa Vaitekūnienė savo...

Žinomi bičiuliai ir kolegos gedi netikėtai mirusio Eimunto Nekrošiaus: liko nepapasakotos istorijos ir neįgyvendinti planai (133)

Antradienį, lapkričio 20 dieną žinomas teatro režisierius Eimuntas Nekrošius iškeliavo...