aA
Prieš dvi savaites duris atvėrusios „Lidl“ parduotuvės vis dar sulaukia būrių smalsuolių – ilgai laukę naujo prekybos centro atidarymo Lietuvoje, žmonės vyksta pažiūrėti, ką jis siūlo savo pirkėjams. Savo įspūdžiais po apsilankymo panoro pasidalyti ir DELFI skaitytojai – nuvykę apsipirkti į naująją parduotuvę, jie susidarė kardinaliai skirtingas nuomones. Kviečiame įvertinti jų patirtis ir pasidalyti savosiomis el.p. pilieciai@delfi.lt!
Du apsilankymai „Lidle“: patirtys – visiškai skirtingos
© DELFI (A. Smailytės nuotr.)

Lora: savaitgalį apsilankiau „Lidle“ ir pasibaisėjau

Šeštadienį turėjau (ne)garbės apsilankyti „Lidle“. Tokio vaizdo kaip gyva nepamiršiu... Cirkas prasidėjo jau automobilių aikštelėje – galvojau, ko ten tie kiemsargiai vaikšto vidury dienos? Pasirodo, ten eismo reguliuotojai!

Įsivaizduojat? Į naujai atsidariusią parduotuvę jau reikia reguliuoti eismą, kad nebūtų avarijų! Prasibrovusi pro vežimėlius (į dvi rankas žmonėms nebetelpa), patekau į lietuvišką Rojų... Žmonių – daugybė. Bet dar kokių!.. Mačiau pensininkų, į stoties gražuoles panašių, treninguotų... Aš nesuprantu, ar jiems malonu būt vargšais? Suprasčiau, kad knygyne per akciją stovėtų, šviestųsi, kad daugiau uždirbti galėtų, o jie graibsto... Ką?

Pereikime prie antros dalies: prekių išdėstymo. Vienoje pusėje – kartoninės dėžės su maistu, kitoje – su kilimėliais tualetui, baisiaisiais „kroksais“, kažkokiom folijom ir dar velniai žino kuo... O žmonės patenkinti lyg Afrikoje nemokamai gavę švaraus vandens...

Nusivyliau tautiečiais. Pasikartosiu – kad taip knygynuose, parodose, prie galerijų stovėtų... Gėda. Viskas vyko Ukmergės gatvės „Lidle“.

DELFI skaitytojas „Lidle“ apsipirko per 2,5 minutės

Nuo tos dienos, kai atsidarė „Lidlas“, prisiskaičiau krūvą visokiausių komentarų. Pamaniau, vyksta PR'ščikų ir reklamistų skerdynės. Nutariau vadovautis ne posakiu „Sakė boba vienaakė“, o patirti visus „nepatogumus“ savo kailiu. Nusprendžiau apsipirkti Ateities g. „Lidle“.

1. Prieš įsukdama į aikštelę, ją atidžiai nužvelgiau – pilna automobilių, pagavau save besusierzinančią, kad nebus, kur pastatyti transporto priemonės, nes juk taip visada būna prie prekybos centrų. „Nuimu“ laiką dar neįsukusi į aikštelę. Tačiau lieku maloniai nustebinta, kad nereikia apsukti nė pusės rato, o randu 5 laisvas vietas ir dar tuo pat metu išvažiuoja man prieš nosį bent trys automobiliai. Nemeluosiu – apsidžiaugiu. 1:0 „Lidlo“ naudai;

2. Prie pat įėjimo pasiimu nemokamą vežimėlį, bet už tai jiems neduodu didelio „bonus'o“, nes manau, kad tai – atidarymo proga;

3. Parduotuvėje knibždėte knibžda žmonių, vėl susierzinu, nes lietuviai mėgsta lipti vieni kitiems per galvas, bet paskui pagalvoju: juk taip yra nuolat ir visur, todėl nurimstu ir pradedu kelionę. Pirmas įspūdis puikus: švaru, šviesu, nepainu ir, kas man ypač svarbu, nėra to specifinio gendančių produktų ir pūvančių vaisių ir daržovių kvapo. 2:0 „Lidlo“ naudai;

4. Parduotuvėje, rinkdamasi prekes, laiko praleidžiu panašiai tiek kiek ir įprastai. Skirtumas – per tą patį laiką išsamiai apžiūriu naują parduotuvę, beveik visas prekes, niekur neskubu, o įprastai prekybos centre lekiu kaip akis išdegusi ir blaškausi tarp lentynų nieko ten nerasdama. Rinkausi skirtingų skyrių produktus, kad galėčiau objektyviai palyginti. Prekių asortimentas mane visiškai tenkino, perskaičiau pasirinktų produktų etiketes, jos man pasirodė tokios, kaip ir įprastai mano perkamų produktų;

5. Na, pagaliau – tiesos valanda išaušo. Suprantu, kad neišvengiamai ateina metas eiti prie kasų. Tai dalis, kurios labiausiai nekenčiu, nes kaskart „pasimaunu ant trumpiausios eilės“, nors žinau, kad daugelis prekybos centrų taiko „keturi eilėje“ taisyklę. Todėl nesirenku eilės, einu tiesiai prie artimiausios, nepaisant to, kad kitoje nebuvo nė vieno žmogaus. Ir ką Jūs sau galvojate – 2,5 minutės ir aš išeinu iš parduotuvės. NEĮTIKĖTINA. Prieš mane buvo vienas žmogus, bet jis dar nebuvo visiškai aptarnautas. Čia mano veidas nušvinta, išeinu pakilios nuotaikos;

6. Turiu dėl objektyvumo pasakyti, kad visas personalas buvo labai malonus, net jaunuolis prižiūrintis vežimėlius!

7. Skubu namo, nes nekantrauju palyginti pirkimo kvito su iš kvitu iš kitos parduotuvės. Lyginu savo vykdytus faktinius paskutinius pirkimus, ne internetine rastas kainas. Visas apsipirkimui sugaištas laikas – 35 min.

Palyginusi galiu tik vieną pasakyti tiems, kurie juokėsi, stebėjosi ir neigiamai komentavo, kad žmonės stovi prie „Lidlo“, laukia eilėse, nes yra bėdžiai ir dvasios ubagai. Visiems jiems sakau: PA-TY-LĖ-KIT! Ačiū už dėmesį ir tikiuosi, kad „Lidlas“, išliks toks pats, o ne šoks pagal mūsų magnatų dūdeles.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Praėjusį ketvirtadienį duris pirkėjams atvėrė naujo prekybos centro Lietuvoje – „Lidl“ – parduotuvės. Jau pirmąją valandą parduotuvės buvo apgultos žmonių – dešimtys jų stovėjo eilėje dar iki atidarymo, o vėliau apžiūrinėjo, ką „Lidl“ Lietuvoje gali pasiūlyti pirkėjams. Taip pat apsilankėte parduotuvėje? Prašome jūsų įvertinti kainas!

O gal nesilankėte šios parduotuvės atidaryme ir jums nesuprantamas didelis dėmesys naujam žaidėjui prekybos rinkoje? Pasidalykite savo nuomone!

Tai galite daryti spausdami pilką mygtuką čia arba siųsdami laiškus pilieciai@delfi.lt su prierašu „Lidl“.

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Ore giedamas himnas – ne riba: parašiutininkai išskleidė ir rekordinio dydžio trispalvę (3)

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną , pirmadienį, 21 val. vakaro visa šalis giedojo...

Paaiškino, kur tiksliai kreiptis įkandus erkei: nežinia kodėl moteriai buvo pasiūlyti trigubai brangesni tyrimai (71)

Noriu pasiteirauti, kokia tiksli tvarka įkandus erkei, kaip elgtis? Nes iš pirmo poliklinikos...

Dėl nemokėjimo skaityti 85-erių kaunietė pasijuto lyg nusikaltėlė: kontrolė išprašė lauk ir nubaudė (152)

Skaityti nemokančios senolės klaida kontrolei buvo nė motais. Anūkės teigimu,...

Merginoms teko išeiti iš Kauno kavinės: sakė, galioja vienos valandos politika (124)

Norime pasidalinti savo nemalonia patirtimi vienoje Kauno kavinėje. Apie ją jau buvo rašyta anksčiau.

Vaizdelis paplūdimyje moterį grąžino 30 metų atgal: tai – gėdinga (56)

Buvau Valakampių paplūdimyje ir irgi noriu papasakoti apie tualetus. Nesitikėjau, kad to reikės...

Top naujienos

Nerimą kelia viena ligoninė: užfiksuoti 3 nauji viruso atvejai, net 100 asmenų turėjo sąlytį (10)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) trečiadienį pranešė apie 10 naujų COVID-19...

Naujausia informacija apie 10 naujų COVID-19 atvejų: įvežtiniai arba susiję su žinomais židiniais papildyta 11.18; vienoje ligoninėje nustatyta 100 sąlytį turėjusių asmenų (146)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) liepos 8 d. duomenimis, Lietuvoje patvirtinta 10...

Didinant NPD priimtas ir kitas pakeitimas: baiminamasi, kad Lietuva virs Laukiniais Vakarais (72)

Spręsdamas dėl NPD didinimo, Seimas birželį priėmė ir Teisėkūros pagrindų ir Mokesčių...

Baudos už greičio viršijimą gali keistis: siūlo bausti ne vairuotoją, o automobilio savininką (45)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) frakcijos narys Paulius...

Koronavirusu užsikrėtęs Brazilijos prezidentas supykdė žurnalistus (2)

Brazlijos žiniasklaidos asociacija ketina paduoti į teismą šalies prezidentą Jairą Bolsonaro ,...

Sakartvelas atnaujina oro susisiekimą su Baltijos šalimis (4)

Sakartvelas atidaro oro susisiekimą su Lietuva , Latvija , Estija , Vokietija ir Prancūzija...

Juodojo verslo schema: įtakingo verslininko įmonė Lietuvai jau kainavo beveik 2 milijonus eurų (217)

1,7 mln. eurų. Tiek Lietuvai jau kainavo bankrutuojančios UAB „Ūrus ir Ko” verslas. Šios...

Sparčiai daugėja: per parą patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių – jau 10 papildyta (192)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) liepos 8 d. 9 val. duomenimis, per vakar dieną...

Tiesioginė transliacija / Delfi 11. Pasaulis bando ne vieną vakciną prieš COVID-19: kada ją turėsime ir koks ruduo laukia? (4)

Nuo pirmųjų žinių apie Kinijoje plintantį pavojingą virusą praėjo jau 6 mėnesiai. Kokie...

|Maža didelių žinių kaina