Konvento metu kartu su „Rikio“ stalo žaidimų ir hobio centru kvietėme paminėti Lietuvos valstybės 100 metų jubiliejų prie žaidimų stalo, sužaidžiant 100 stalo žaidimų partijų. Dėl rekordinės dalyvių turnyruose gausos tikslas buvo pasiektas nesunkiai, o visi dalyvavę akcijoje pateko į loteriją, kurioje buvo galima laimėti „Rikio“ įsteigtų prizų.

„PineCon“ lankytojai turėjo progą dalyvauti stalo žaidimų turnyruose, kurių pasirinkimas ir pagal žanrus, ir pagal sudėtingumą buvo labai platus. „Brain Games“ stalo žaidimo „Ice Cool“, lietuvių kūrėjų „Emojito“, „Game of Thrones LCG“ ir „Magic: The Gathering draft“, Hobbyshop organizuotas „Kingdomino“ – sau tinkamą turnyrą surasti ir sudalyvauti galėjo ir pirmą kartą žaidžiantis, ir patyręs stalo žaidimų gerbėjas. Jėgas buvo galima išbandyti ir nuotaikingame „Rock, paper, scissors“ čempionate.

Konvente buvo galima išmėginti ir lietuvių stalo žaidimų kūrėjų komandos „Vienaragis“ stalo žaidimus, skirtus emocinio intelekto lavinimui. „Dar kartą įsitikinome, kad stalo žaidimų kultūra Lietuvoje tikrai gyva! Ir ne tik gyva, bet nuolat auganti ir tobulėjanti: juk daugybė žmonių žaidžia ir renkasi stalo žaidimus, kaip puikią laisvalaikio praleidimo formą ar alternatyvą skaitmeninėms pramogoms – ačiū Jums už tai!“, – teigė „Vienaragio“ atstovai.

Organizuota ir diskusija „Stalo žaidimų kultūra technologijų pasaulyje“, kurioje dalyvavo lietuviškų stalo žaidimų kūrėjai Urtis Sulinskas, Jonas Balakauskas ir „Brain Games“ atstovė Milda Miliūnė. Tradiciškai tikrų stalo žaidimų fanų laukė ir proto mūšis, kurio laimėtojai džiaugėsi „Velvetti“ ir „City Coffee“ įsteigtais prizais, o stalo žaidimai tęsėsi iki pat ryto stalo žaidimų naktyje.

Turnyro organizatoriai – Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“ ir Druskininkų jaunimo užimtumo centras džiaugiasi šiuo atitikmens Lietuvoje neturinčiu renginiu ir jau kviečia į kitų metų „PineCon“.

Top naujienos