aA
Seniau pažintys ieškant antrosios pusės užsimegzdavo šokiuose, dabar jos neįsivaizduojamos be socialinių tinklapių bei radijo pažinčių laidų. Prisiminusi studijų laikus, nusprendžiau papasakoti keletą istorijų iš aklų pasimatymų.
© Corbis

Turėjau tokią kambariokę, kuri kas vakarą klausydavosi pažinčių skelbimų per radiją ir rašinėdavo SMS žinutes. Bet buvo tiek nedrąsi, kad jeigu kas jai atskambindavo, tai įkišdavo man telefoną į rankas ir kalbėk. O tada tikrai reikėdavo talento, nes iš kur man žinot, apie ką jie susirašinėjo ir ką man sakyti. Negana to, jei kambariokė išgirsdavo, kad vaikinas siūlo susitikti, tai tik pamėgink pasakyt ne - visą vakarą ir dar penkias dienas į priekį ramybės neturėsi. O jei jau pasakau, kad susitiksim, tai negana, kad ne už save kalbėdavau, tai dar ir į pasimatymą būdavau nutempta, kad ten bendraučiau už ją. Taip tęsėsi tol, kol man trūko kantrybė.

Vienas iš tokių vaikinų, su kuriais turėjo susitikti kambariokė, bet aš turėjau kaip kokia žvakė tarp jų stovėti, buvo Tomas. Na, susitikom, pakalbėjom ir išsiskyrėm. Labai įstrigo jo šypsena ir balti kaip sniegas dantys. Mums pasirodė kultūringas, paprastas ir nuoširdus vaikinas. Po kelių dienų tas mūsų gražuoliukas pasiūlė man susitikti. Na gerai, išsiruošiau į pasimatymą. Mums susitikus, jis mane tiesiog pribloškė. Net pasisveikint nespėjus jis man sako: „Jei mes draugausim, tai turėsim ir mylėtis“... Atrodė rimtas, bet iš tikro merginos ieškojo tik dėl vieno. Savaime suprantama, draugystė baigėsi net neprasidėjusi.

Kitą kartą internetiniam pažinčių portale parašė Andrius. Susirašinėjom susirašinėjom ir nusprendėm susitikti. Ir tada jis lyg netyčia prasitarė, kad jis išsiskyręs. Nu ką, negi dabar žmogų smerksi, kad jis buvo vedęs. Susitikom keletą kartų. Visi pasimatymai buvo vienodi: pokalbiai apie kažką, pasisėdėjimas kavinėje, filmo žiūrėjimas ir išsiskirstymas namo. Žinoma, už kavines ir filmus reikėdavo susimokėti, o namo grįžti troleibusu. Nors vaikinas iš internetinio pažinčių portalo buvo su mašina, tačiau geriau pusę valandos stovės stotelėje su manimi ir tirtės iš šalčio, bet parvežti nepasiūlys. O po ketvirto pasimatymo net paaiškėjo, kad visai jis nėra išsiskyręs. Tokiam nors su rankinuku užvožk.

Kitame socialiniame tinklapyje vienas veikėjas, pavadinkime ji Edgaru, metus laiko siūlė susitikti, kol galų gale įtikino. Tiesiog šeštas pojūtis sakė, kad nieko čia gero nebus su juo. Į sutartą vietą truputį vėlavau. Atvažiavusi apsižvalgiau, kur gi tas jaunikaitis, kuris taip primygtinai nori mane ledais pavaišinti. Ir štai aš jį pamatau atžingsniuojant septinmyliais žingsniais link manęs. Toks vaizdas, kad jei nebūčiau pasitraukusi į šoną, tai taip ir būtų užlipęs.

Truputį nejaukiai pasijutau, net bandžiau įrodyt, kad ledų nevalgau ir sukau planą chuliganą, kaip kuo greičiau dingti. Tačiau ledų išvengti nepavyko, kavinėje prisėdus prie stalelio išsitraukė piniginę, pasiskaičiavo ar užteks ledams, tada pradėjom rinktis, kokius valgysim.

Jau buvau nusprendusi pati susimokėti už juos ir dingti, bet mano partneris Edgaras ir vėl mano sumanymams užkirto kelią. Po ledų pasiūlė pasivaikščioti. Apsikabino, lyg brangiausią turtą, lyg būčiau jo ir tik jo. O kai pasitraukiau, tai net nustebo, kas blogai. O pasitikėjimo šypsena nedingo visą laiką. Mintyse sau pasižadėjau daugiau NIEKADA neiti į pasimatymą, jei kyla nors mažiausias nepasitikėjimas, įtarimas ir pan. Galų gale, man pavyko įtikinti, kad man reikia mokytis ir kad jau turiu važiuoti namo (man tikrai reikėjo ruoštis egzaminams). Po to dar ilgai jis negalėjo suprasti, kuo man neįtiko, nes pagal jį, tai mes idealiai vienas kitam tikome, daug bendro turime.

Na ir pabaigai papasakosiu apie linksmiausią pasimatymą: su vaikinu susitarėme susitikti „Akropolyje“. Jis jau manęs laukė, aš priėjusi pasisveikinau, jis paklausė, ar esu ta ir ta ir jau norėjo įteikti gėlę, o aš juokais pasakiau, kad tai ne aš. Tiesiog nemaniau, kad patikės, o jis patikėjo. Tada nerimastingai ėmė žvalgytis. Pasiteiravau, ar jam netrukdau, pasakė kad ne, kad laukia kitos merginos, bet kol ji ateis aš galiu pabūti. Taip besišnekučiuojant ėmė prašyti numerio. Pasakiau, kad geriau savo duotų, tai pasakė, matė, kad neužsirašau, tai labai išgyveno, jog pamiršiu ir jam neparašysiu. Kai galų gale pasakiau, jog jis manęs čia ir laukia, tai iš pradžių nelabai patikėjo, paskui teisinosi, kad numerio prašė apsidraudimui, jei nepatiks ta mergina, su kuria susitiks, tai va kitą galės pakviesti į pasimatymą. Čia buvo pirmas ir paskutinis mūsų pasimatymas, tikriausiai todėl, kad jis pasijuto prigautas, o man nelabai patikimas pasirodė.

Tai tik maža dalis istorijų iš daugelio. Su laiku susidaro įspūdis, kad radijo ir internetinės pažintys niekada nebus rimtos ir nuoširdžios. Tačiau pasitaiko išimčių. Tik iki tų vienetinių išimčių labai ilgas kelias.

Įvertink šį straipsnį
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Užfiksuota: skaitytojų termometrų stulpeliuose – rekordiniai karščiai (1)

Lietuvoje šią savaitę tvyro didžiulė kaitra. Mokiniams sunku išsėdėti mokyklose, viešojo...

Valkininkų miestelyje šurmuliuos Antaninių kermošius

Jau šį sekmadienį (birželio 16 d.) Varėnos rajono Valkininkų miestelyje klegės linksmos ir...

Įvyko trečiasis respublikinis šakočių kepimo čempionatas (1)

Šeštadienį Kaišiadoryse , „Paukščių festivalio“ metu vyko jau trečiasis respublikinis...

Kaunietės šiurpsta: Panemunėje teko bėgti nuo iškrypėlio (6)

Vasario pabaigoje garsiai nuskambėjusi istorija apie Panemunės šile siautėjantį iškrypėlį,...

Plungėje – Žemaitijos regiono dainų šventė „Gyvybės medis“

Plungės kultūros centras siekdamas prisidėti prie Lietuvos dainų šventės išskirtinių...

Top naujienos

Skandalas, apie kurį Lietuva turėjo nesužinoti: seseris vienuoles kaltina nuslėpus baisią paslaptį (253)

Ši istorija buvo per daug baisi ir nemaloni Bažnyčiai, todėl į jos sūkurį patekusios seserys...

Planuose – naujas oro uostas tarp Vilniaus ir Kauno, dabartinio sostinėje lauktų liūdnas likimas (287)

Jei oro keleivių srautai šalyje ir toliau sparčiai augs, Lietuvoje gali būti statomas visiškai...

Savaitgalį vandens telkiniuose nuskendo mažiausiai aštuoni žmonės (8)

Savaitgalį Lietuvoje ugniagesiai iš vandens telkinių ištraukė aštuonis nuskendusius žmones.

Pasaulyje greičiausiai auganti ekonomika – visgi ne tokia ir greita (6)

Indijos statistika piešia kur kas gražesnį ekonomikos augimo vaizdą, nei liudija kuklesnė...

Tragiška avarija: teisiama jaunuolį perėjoje mirtinai partrenkusi kaunietė (26)

Kauno apylinkės teismas pirmadienį pradėjo nagrinėti tragiškos nelaimės aplinkybes. Praėjusių...

Ant jūros kranto ištekėjusi Edita Daniūtė pasirinko itališką pavardę ir parodė pirmąsias privačios šventės nuotraukas (16)

Praėjęs birželio savaitgalis Editai Daniūtei buvo ypatingas – žinoma Lietuvos šokėja...

Bershidsky: padėtis kai kuriose Vokietijos vietovėse pasiekė XIXa. vidurio situaciją, gresia ilgalaikiai padariniai (2)

Trijų rytinių Vokietijos žemių – daugiausia buvusioje Vokietijos Demokratinėje Respublikoje -...

Vilniuje per šešto aukšto balkoną iškrito berniukas (1)

Sekmadienį Vilniuje apie pietus įvyko skaudi nelaimė: per balkoną iškrito vaikas.

Į Lietuvą sugrįš +32 laipsnių karštis: žada audringą savaitės pabaigą (10)

Pirmoji šios savaitės diena numatoma debesuota su pragiedruliais. Tankesni debesys plauks per...

Rajonas, kuriame garbina nusikaltėlius: kuo daugiau žmonių nužudei – tuo „kietesnis“ esi (68)

„Narkotikus parduodi ar žmones žudai?“ - entuziastingai klausia maždaug dešimties metų...