Ištekėjau už vyro, kuris mėgsta pavalgyti. O pati labai mėgstu ruošti maistą, kviesti svečių. Tradiciniai lietuviški patiekalai – mūsų silpnybė.

Susituokę su vyru labai laukėme, kvietėme draugus vakarienių. Gi pats smagumas, šeima „šviežia“, tik ir norisi veikti. Nesvarbu, kad po darbo grįžę, pavargę, ruošdavome, laukdavome.

Taip ir vieną penktadienio vakarą. Vyras pasikvietė savo giminaičius vakarienės. Užsakė, jog paruoščiau bulvių plokštainį. Aš tekinom, skubom po darbų, kad tik namai blizgėtų, stalas gražus būtų.

Nusiskutau bulves, pasiruošiau tarkuoti. Bulvių tarkavimo mašina buvo nauja, vyro tėvai padovanojo. Skubanti ją susirinkau, sutarkavau bulves ir nesuprantu, kaip užsisvajojusi pradėjau ją ardyti plovimui. Nukėlus pagrindinį dangtelį mašina pradėjo purkšti likusius tarkius.

Visi tarkiai ant manęs, sienų langų, užuolaidų. Dabar juokinga, tada buvo taip baisu. Įsivaizduokit, laiko nėra, o dar tiek reikalų prisidariusi. Grandžiau, šveičiau, aišku, nespėjau.

Atėję svečiai ramino, o man buvo taip nesmagu. Dabar, kai prisimenu, juokinga ir nesuprantu, ko ten tiek jaudintis reikėjo. Dažnai prisimenam šią komišką istoriją. Turime iš ko pasijuokti.

Savo pasakojimus apie nutikimus naudojantis technologijomis siųskite adresu konkursai@delfi.lt – laimėtojas bus apdovanotas „pirmi.lt“ dulkių siurbliu-robotu!

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją