aA
Savo uždraustą meilę matau kiekvieną dieną, susitinkam gan makabriškom sąlygom, kur daug kraujo, skausmo, kančios, bet tuo pačiu ir daug vilties pasveikti,padėti pasitelkus mediciną ir išgelbėti dar vieną žmogaus gyvybę.
Asociatyvioji nuotr.
Asociatyvioji nuotr.
© Shutterstock

Mano uždrausta meilė yra chirurgas, o aš – jam asistuojanti seselė.

Prasidėjo viskas dar rezidentūroje, aš tokia jauna, graži, bebaigianti medicinos mokslus, svajojanti užkariauti medicinos pasaulį, mažoji daktarytė, kaip jis mane pavadino. O jis, gerbiamas, daug pasiekęs skyriaus vedėjas, geriausias ligoninės chirurgas, gražus, deja 20 metų vyresnis už mane.

Tada tai atrodė tikra amžinybė, 20 metų vyresnis, tai jau tikrai senis, nors buvo gerai išsilaikęs, palaikantis formą, ir prisižiūrintis mitybą. Mane pradėjo globoti nuo pat pirmos dienos, pataria, paklausia kaip jaučiuosi, užtaria prieš kitus gydytojus, neleidžia, kad mane gainiotų kitos seselės.

O aš nieko neįtariu, mėgaujuosi jo globa, galvodama, kad tai ir priklauso skyriaus vedėjui, kad taip elgiasi su visu nauju personalu. Per naktinę pamainą net leidžia numigti, atrodo, tik kelioms minutėm užmerkiu akis, o prabudusi jaučiuosi pailsėjusi.

Aną dieną atnešė obuolių iš savo sodo, tokie įraudę, skanūs, grynas, sveikas produktas. Atnešė medaus, kai kosėjau, ir man prieštaraujant, padarė arbatos ir pakvietė kartu jos išgerti, ramiai ir maloniai žiūrėdamasi į akis.

O aš ir toliau nieko neįtariau, maniau, jis su visais toks malonus, žavėjausi, kaip bendrauja su žmonėms, kokia jo nuoširdi šypsena, koks malonus balsas, niekada nepakels tono, nieko neįžeis, o jau pacientai, jam už tokį dėmesį už rankų graibstydavo, ir nenorėdavo paleisti, vis sakydami: „Daktarėli, tu tikras angelas, nuo Dievo siųstas.“

Tačiau mano gyvenimas ligonine neapsiribojo, studentiški vakarai, sostinė, viliojo, kol sutikau jauną ir gražų. Atrodė, kad princas, tiek prilipo, tiek visko žadėjo, kad man alpo širdis, ir galvojau, kad štai pagaliau sutikau savo gyvenimo meilę. Akys apsiblausė rožiniu rūku ir atrodo daugiau nieko nemačiau, tik savo žavųjį princą.

Lėkė mėnesiai, o aš visa vaikščiojau kaip apdujus iš džiaugsmo, kad pagaliau turiu tikrą princą, kuris tuoj, tuoj ir mane nusineš į pasakų rūmus, bet tuo pačiu atsirado ir įspėjančių ženklų neatsakyti skambučiai, princo trumpi pradingimai, kalbėjimas pasislėpus, kad tik aš nieko neišgirsčiau.

Nepagalvojau, kad jei gražus man, tai ir visoms bus gražus. Viena širdies pusė norėjo pasiaiškinimų, tiesos, nuoširdumo, o kita liepė užmerkti akis, nes man taip pasisekė, susitikinėju su šauniausiu vaikinu pasaulyje.

Nuo nerimo pradėjau blogti, pajuodo paakiai, išnyko šypsena, paguodą rasdavau ligoninėje, kur mane ir toliau globojo vyriausias chirurgas, tyliai paklausdavo, kaip sekasi, padėdavo panešti krepšį, paklausdavo, ar saugiai grįšiu namo naktį.

Ir vieną dieną pakvietė išgerti arbatos į savo kabinetą, nenorėjau, nes laukiau savo amžinai pradingstančiojo mylimojo skambučio, bet jis primygtinai kvietė, ir kai atsisėdau jo kabinete, man švelniai žiūrėdamas į akis pasakė: „Tu man labai patinki, nuo pat pirmos dienos, kritai man į akį ir negaliu tavęs pamiršti.

Žinau, kad tarp mūsų didelis amžiaus skirtumas, bet jei būsi mano, galiu tau pažadėti rojų, skirsiu tau visą savo meilę, būsi mano karaliene, gali užsiimti tuo ko nori, galėsi siekti karjeros, galėsi atsidėti namams, pildysiu visus tavo norus, tik vieno prašau – noriu šeimos ir šilumos namuose. Pagalvok, matau, kad turi kavalierių, kad nusikankinai nuo tokios meilės, aš nespaudžiu, bet norėčiau kad pasirinktum. Jei renkiesi jį, aš daugiau niekada šito pokalbio nebe priminsiu.“

Išėjau sutrikusi, širdis plėšėsi į kelias puses, galva priekaištavo – ką tu su tokiu seniu veiksi, tau juk dar vėjai galvoj, man norėjosi lėkti per pasaulį, o širdis prašėsi ramybės.

Galvojau tik iki tol, kol suskambo skambutis ir mano pražuvėlis pakvietė susitikti. Nuėjau, pamačiau ir vėl pamiršau visus neištesėtus pažadus, neatsakytus skambučius, paskendau jo akyse, o kitą dieną chirurgui pasakiau, kad ne. Nes per senas, kaip aš su tokiu kur pasirodysiu, nes aš tokia jauna, ir tu pretendentų tikrai yra ir bus.

Praėjo dešimt metų, ištekėjau už jauno, gražaus, ir dabar jau galiu atvirai prisipažinti, kad nepatikimo. Pirmi metai buvo gražūs, o paskui viskas pradėjo riedėti žemyn, jo beveik nebūdavo namuose, nustojo su manim šnekėtis, liko tik buitiniai reikalai, niekur drauge neišeiname, ir aš vis bandau ir bandau klijuoti tą mūsų suskilusią geldą, apsimesdama, kad viskas gerai.

O kai nueinu į darbą (tebedirbu toje pačioje ligoninėje), kiekvieną dieną matau prieš akis vyro idealą – tą patį skyriaus chirurgą, kuris greitai po mūsų pokalbio vedė kitą mano kolegę, dar jaunesnę už mane, ir visa globa, visas rūpestis ir tas šiltas žvilgsnis dabar tenka jai.

Kaip ir žadėjo, niekada daugiau apie tą mūsų pokalbį neužsiminė, visada su manimi elgiasi pagarbiai, bet kiekvieną dieną matau, kad su ja elgiasi kaip su karaliene, kaip ja rūpinasi, kaip ją myli, o aš stoviu šalía kaip pelenė, padedu operacijos metu, ir užgniaužusi širdgėlą ir širdies skausmą stengiuosi nutaisyti linksmą veidą.

Gailiuosi, kad žmogų nuteisiau už jo metus, net neleidusi sau jo pažinti, gailiuosi, kad nenuėjau paskui širdį, ir neieškojau dvasinės ramybės, o nuėjau proto keliu, galvodama, kad jaunystė ir grožis atneš man laimę. Telieka stebėti savo uždraustą meilę iš šalies ir tikėtis, kad mano laimė dar ateityje.

Šis pasakojimas dalyvauja konkurse Uždrausta meilė. Konkursą remia romantika.lt. Romantika.lt – prekės Jūsų intymiam gyvenimui ir seksualus apatinis trikotažas. Orgazmo investicijos.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(68 žmonės įvertino)
4.1618

Dvilytis meilužis padovanojo vilnietei nepamirštamą naktį: istorija buvo kosminė

Šiandien aš jaučiuosi moterimi . Sėdėdama bibliotekoje ir besiruošdama egzaminui atsiverčiu...

Jaunystėje romantiško chirurgo pasiūlymo atsisakiusi moteris gailisi savo sprendimo

Savo uždraustą meilę matau kiekvieną dieną, susitinkam gan makabriškom sąlygom, kur daug...

Su pasipūtusiu viršininku į komandiruotę Nicoje išvykusi Skaistė patyrė tikrą euforiją: jis mane gerai pamokė (3)

Vasara ritosi į antrą pusę. Alinantis karštis ir vis dar neveikiantis kondicionierius biure,...

Užtiko kolegę darbo vietoje: nesidrovėdama rodė savo pasitenkinimą

Turiu paprieštarauti tiems, kurie mano, kad darbas bibliotekoje – tikra nuobodybė. Taip, esi...

Jachtoje nepažįstamąjį suviliojusi mergina slėpė tai nuo savo vaikino: išsidavė vienu vieninteliu sakiniu (2)

Noriu pasidalinti patarimu: nežaiskit žaidimo „Tiesa – drąsa“ vakarėliuose, kuriuose yra...

Top naujienos

Biržoje – beveik nulinės elektros kainos: trumpa pertrauka brangiame sezone (2)

Elektros biržoje antrą naktį iš eilės protarpiais formuojasi beveik nulinė elektros kaina . Ir...

Pasibaigus karui Ukrainos oligarchų laukia naujas testas

Nuo pat nepriklausomybės paskelbimo Ukrainos oligarchija žlugdė efektyvias reformas ir plėtrą....

Karybos ekspertas Ždanovas: laukia lemiamas mūšis, rusai jau įrengė trijų lygių įtvirtinimus smūgių Baltarusijai scenarijus – vis realesnis (1)

Spartų puolimą pradėję Ukrainos kariai turės sumažinti tempą ir ruoštis Chersono šturmui,...

Po VRM sprendimo nuogąstauja dėl Lietuvos saugumo: nėra ramu (4)

Praėjusią savaitę valdžia nusprendė, kad rusai, turintys lietuviškas šaknis patvirtinantį...

„Dievo dovana“: pareigūnai sveikina Putiną 70-mečio proga

70-ąjį gimtadienį penktadienį švenčiantis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas iš...

Švediška gyvenimo filosofija, kuri ypač praverčia sunkmečiu: toks mąstymas padėtų ir lietuviams

Jeigu jūs ieškote tokios vietos, kur galėtume maksimaliai atsipalaiduoti – jums būtinai reikia...

Jon Herskovitz, Sangmi Cha

Kim Jong Unas neįprastai nutilo (1)

Naujausia Šiaurės Korėjos raketų kruša gali atrodyti kaip eilinis bandymas pademonstruoti karinę...

Rusijoje gyvenantis lietuvis gavo šaukimą kariauti: grįžti į Lietuvą nenoriu (22)

Lietuvos pilietis Edgaras B., gyvenantis Rusijoje ir turintis 2016 m. išduotą leidimą gyventi...

Karas Ukrainoje. Žvalgyba: daugiau nei pusė Ukrainos naudojamų tankų – perimti iš rusų Zelenskis – apie naują Putino užmojį: kvaila

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paragino Vakarus išlaikyti spaudimą Maskvai –...

Viešos piršlybos pasisuko netikėta linkme – pamačiusi žiedą, skėlė antausį: liudininkai liko šokiruoti (4)

Viešas pasipiršimas per beisbolo rungtynes tarp Toronto „Blue Jays“ ir Bostono „Red Sox“...