Tai istorijos Medininkuose tęsinys. Kačių globėjos, kuri be saiko nešė visas beglobes kates namo, gyvūnai pateko į bėdą. Jų buvo apie dvidešimt. Staiga dėl tragiško nusilpimo, apleisti, sergantys visomis įmanomomis virusinėmis ligomis, suryti baisiausių žemėje parazitų, vienas po kito pradėjo mirti.
Pikaso

Bandėme gydyti, traukti silpniausius. Stacionare gydėme 10 kačių. Gyvos liko devynios. Vieną, senutį, labai savarankišką rėksnį, išgydę ir iškastravę nuvežėme atgal tai globėjai. Dvi mergytės pateko į laikiną globą, vieną rainę padovanojome iš stacionaro. Šiuo metu stacionare išgydyti (kiek tai įmanoma, nes dėl chroniškų slogų kai kurie katinėliai amžinai švokš per nosį) ir globos laukia dar 5 katinėliai. Negalime jų laikyti stacionare ilgiau, nes vien tik už vieną rainiukę atėjo didesnė nei 700 Lt sąskaita! O ir naujos bėdos verčia stacionarą tučtuojau atlaisvinti naujiems ligoniams.

Skaudžiausia, kad jei neatsiras globa, visus penkis turėsime vežti atgal ten, iš kur ir paėmėm – kur labai šalta, žmogus gyvena antisanitarinėmis sąlygomis, katėmis nesugeba pasirūpinti dėl nesuvokimo, kad jos serga, gali turėti parazitų, kad neužtenka vien tik pašerti! Per visą šį laiką globėja nė karto nepaskambino sužinoti, kaip jos katės laikosi, ar gyvos, ar viskas gerai. Ir kaip gali užjausti tokį žmogų? Kaip gali pateisinti jo liguistą kačių gelbėjimą, besaikį, savanaudišką gyvūnų kaupimą namuose?! Trumpai ir aiškiai.

Vilniuje pagalbos laukia sunkiai sergantys ir metami į gatvę naminiai katinėliai, todėl negalime laukti amžinai laikinos globos Medininkų katinėliams. Jei per savaitę nerasime jiems globos, katinukai bus išvežti atgal pas globėją. Žinoma, skelbimai jų bus įkelti. Bet ar kas važiuos į Medininkus jų prižiūrėti, ir ar ta globėja juos įsileis vidun? Padėkite! Galbūt norite kažkurį iš jų priglausti savo namuose ar bent galite pagloboti laikinai? Globėjus viskuo, ko globai reikės, pasistengsime aprūpinti.

Trumpai apie katinėlius: Pikaso – 8 mėnesių paauglys svajoklis, niekad nejutęs žmogaus meilės ir švelnumo, bet kažkur širdyje turi milžinišką troškimą patirti draugystę su mylinčiu, atsakingu žmogumi. Pikaso švelnus, smalsus, norintis bendrauti jaunas katinėlis. Rainai baltas kailiukas minkštutėlis, švelnutėlis, akytėse dar trūksta pasitikėjimo savimi ir kitais, tačiau branginamas Pikaso taps tikru šeimos nariu, ištikimiausiu bičiuliu. Katinėlis kastruotas.

Eldorado – tai 1-2 metų amžiaus drūtas vyrukas, kurio širdutė išsiilgusi žmogaus meilės, švelnumo. Katinėlis labai draugiškas, švelnus murkalas, nori dėmesio ir bendravimo. Didžiulė apvali galva, stambios letenytės, gražus, švelnus kailiukas ir milžiniškose migdolinėse salotinėse akyse sužibusi viltis kada nors turėti namus. Fantastiškas katinas. Katinėlis kastruotas.

Senjorita – maždaug 7 mėnesių pusilgio plauko pūstauodegė. Labai daili, didžiulėmis akimis, miela, draugiška, švelni ir rami. Vaikšto gracingai pakėlusi savo voverės uodegą, minko mažytėm, trumpom letenytėm. Tikra princesė. Jos sesutei pasisekė, ji laikinoje globoje laukia savo šeimininko. Priglauskite šią jauną gražuolę, ji nusipelnė mylinčių, atsakingų šeimininkų. Sterilizuota.

Lui – tai senučiukas, labai smulkus, ramus, tylutėlis katinėlis, atrodo kaip 5 mėnesių amžiaus paaugliukas. Tiesiog jo toks sudėjimas. Turi riestą nosytę, labai dailų snukutį. Mažiukui reikia ramaus, gero žmogaus. Mylimas ir glaudžiamas, jis tampa tikru murkliuku. Susisuktų po antklodė ir būtų laimingiausias pasaulyje. O jei dar ir skanių konservukų gautų, apskritai – ne gyvenimas, o rojus. Katinėlis kastruotas.

Tomas – tai didelis, stambus beveik visas juodas katinukas, kuriam maždaug 5-7 m. amžiaus. Rimtas vyras su savo nuomone – į kalbas nesileidžia, mylės ir draugaus tik su nuoširdžiu žmogumi. Šiaip jau išgąsdintas gydymo ir narvo, mėgstantis laisvę, bet jokiais būdais neagresyvus. Reikalingas supratingas, ramus, atsakingas žmogus. Katinėlis kastruotas.

Katinėliai šiuo metu Vilniuje. Esant būtinybei, ieškotume transporto ir į kitus miestus. Mūsų kontaktai – tel. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Prašome skambinti darbo dienomis nuo 10.00 iki 19.00 val. Savaitgaliais prašome rašyti išsamią SMS žinutę arba elektroninį laišką. Savanoris, kai tik galės, su Jumis susisieks. Dėkojame už supratingumą. Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Niekam nereikalingi: padėkite pasirūpinti penkiais „juoduliais“ (2)

Ankstyvas rytas. Telefono skambutis. Verksmingas vaiko balselis: „teta padėk“. Paprašau...

Katinėlio Miciuko nepastebėta skausmo istorija

Sulaukėme pagalbos šauksmo iš Genių gatvės: gali būti, jog lauke gyvenantis katinėlis Micius,...

Meldžia pagalbos: pavasaris įsibėgėja, o senos skolos vejasi (2)

Šiandien dienos tekstas bus labai trumpas, labai aiškus ir labai konkretus: Mums šakės! Visiškos...

Kai išdavystė pradeda naikinti gyvūną: Luknės istorija (4)

Dvi akys atspindinčios šimtus praėjusių žmonių atvaizdų, kurie jos nematė, o gal tiesiog...

Pavasarinį dangų temdo Plukės sunki sveikata: prašo paremti (3)

Už lango vis skaisčiau ir šilčiau šviečia pavasario saulutė. Rodos, kas dar galėtų temdyti...

Top naujienos

Gydytojos Giedrės istorija turėtų pasiekti valdančiųjų ausis: kas norėtų taip gyventi? (10)

Ketvirtadienį Lietuvos medikai antrą kartą šiemet susirinko į mitingą. Jame dalyvavę medikai...

Vanagaitė rado dar vieną progą apspjauti kritikus: lietuvius ginti teko rusų istorikui (144)

Lietuvių rašytoja ir žurnalistė, plačiai nuskambėjusios knygos apie Holokaustą Lietuvoje...

Receptas emigracijai stabdyti: gydytojo alga - 2600, slaugytojo - 1300 eurų (107)

Ketvirtadienį Nepriklausomybės aikštėje mitinguojantys medikai įsitikinę, kad didėjančią...

Įskaudinti medikai išėjo į gatves: mus apgavo (533)

Pirmadienį Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis į vyriausybę pasikvietė Lietuvos medikų...

Vilniaus centre „beviltiška“ spūstis: pataria vengti ten vykti (32)

Ketvirtadienio popietę, kiek po 15 val., Vilniaus centre , A. Goštauto, Vilniaus ir Žygimantų...

Pinskuvienė pranoko pati save: pažemino manekenės standartų neatitinkančią žurnalistę (619)

Portalo „Krašto naujienos“ vyr. redaktorė Neringa Tuškevičienė eilinį kartą viešai...

Intriguojanti LKL akistata: „Lietkabelis“ – „Lietuvos rytas“ (tiesioginė vaizdo transliacija) (2)

„LKL-Betsafe“ čempionate Panevėžio „Lietkabelis“ ketvirtadienį vakare namų arenoje priima...

Papasakojo apie pražūtingą Avicii gyvenimo būdą keliaujant: ar tai ir galėjo tapti mirties priežastimi? (4)

Tragiškai mirus žinomam Švedijos didžėjui Avicii pradeda aiškėti vis daugiau jo gyvenimo...

Ar „CityBee“ atsakinga už girto vairuotojo sukeltą žalą? (85)

Šią savaitę netylant kalboms apie tai, kokių priemonių reikia imtis automobilių dalijimosi...

„Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės: „Dzūkija“ - „Pieno žvaigždės“ (2)

„Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės: „Dzūkija“ - „Pieno žvaigždės“. Tiesiogiai iš...