aA
Tai istorijos Medininkuose tęsinys. Kačių globėjos, kuri be saiko nešė visas beglobes kates namo, gyvūnai pateko į bėdą. Jų buvo apie dvidešimt. Staiga dėl tragiško nusilpimo, apleisti, sergantys visomis įmanomomis virusinėmis ligomis, suryti baisiausių žemėje parazitų, vienas po kito pradėjo mirti.
Pikaso

Bandėme gydyti, traukti silpniausius. Stacionare gydėme 10 kačių. Gyvos liko devynios. Vieną, senutį, labai savarankišką rėksnį, išgydę ir iškastravę nuvežėme atgal tai globėjai. Dvi mergytės pateko į laikiną globą, vieną rainę padovanojome iš stacionaro. Šiuo metu stacionare išgydyti (kiek tai įmanoma, nes dėl chroniškų slogų kai kurie katinėliai amžinai švokš per nosį) ir globos laukia dar 5 katinėliai. Negalime jų laikyti stacionare ilgiau, nes vien tik už vieną rainiukę atėjo didesnė nei 700 Lt sąskaita! O ir naujos bėdos verčia stacionarą tučtuojau atlaisvinti naujiems ligoniams.

Skaudžiausia, kad jei neatsiras globa, visus penkis turėsime vežti atgal ten, iš kur ir paėmėm – kur labai šalta, žmogus gyvena antisanitarinėmis sąlygomis, katėmis nesugeba pasirūpinti dėl nesuvokimo, kad jos serga, gali turėti parazitų, kad neužtenka vien tik pašerti! Per visą šį laiką globėja nė karto nepaskambino sužinoti, kaip jos katės laikosi, ar gyvos, ar viskas gerai. Ir kaip gali užjausti tokį žmogų? Kaip gali pateisinti jo liguistą kačių gelbėjimą, besaikį, savanaudišką gyvūnų kaupimą namuose?! Trumpai ir aiškiai.

Vilniuje pagalbos laukia sunkiai sergantys ir metami į gatvę naminiai katinėliai, todėl negalime laukti amžinai laikinos globos Medininkų katinėliams. Jei per savaitę nerasime jiems globos, katinukai bus išvežti atgal pas globėją. Žinoma, skelbimai jų bus įkelti. Bet ar kas važiuos į Medininkus jų prižiūrėti, ir ar ta globėja juos įsileis vidun? Padėkite! Galbūt norite kažkurį iš jų priglausti savo namuose ar bent galite pagloboti laikinai? Globėjus viskuo, ko globai reikės, pasistengsime aprūpinti.

Trumpai apie katinėlius: Pikaso – 8 mėnesių paauglys svajoklis, niekad nejutęs žmogaus meilės ir švelnumo, bet kažkur širdyje turi milžinišką troškimą patirti draugystę su mylinčiu, atsakingu žmogumi. Pikaso švelnus, smalsus, norintis bendrauti jaunas katinėlis. Rainai baltas kailiukas minkštutėlis, švelnutėlis, akytėse dar trūksta pasitikėjimo savimi ir kitais, tačiau branginamas Pikaso taps tikru šeimos nariu, ištikimiausiu bičiuliu. Katinėlis kastruotas.

Eldorado – tai 1-2 metų amžiaus drūtas vyrukas, kurio širdutė išsiilgusi žmogaus meilės, švelnumo. Katinėlis labai draugiškas, švelnus murkalas, nori dėmesio ir bendravimo. Didžiulė apvali galva, stambios letenytės, gražus, švelnus kailiukas ir milžiniškose migdolinėse salotinėse akyse sužibusi viltis kada nors turėti namus. Fantastiškas katinas. Katinėlis kastruotas.

Senjorita – maždaug 7 mėnesių pusilgio plauko pūstauodegė. Labai daili, didžiulėmis akimis, miela, draugiška, švelni ir rami. Vaikšto gracingai pakėlusi savo voverės uodegą, minko mažytėm, trumpom letenytėm. Tikra princesė. Jos sesutei pasisekė, ji laikinoje globoje laukia savo šeimininko. Priglauskite šią jauną gražuolę, ji nusipelnė mylinčių, atsakingų šeimininkų. Sterilizuota.

Lui – tai senučiukas, labai smulkus, ramus, tylutėlis katinėlis, atrodo kaip 5 mėnesių amžiaus paaugliukas. Tiesiog jo toks sudėjimas. Turi riestą nosytę, labai dailų snukutį. Mažiukui reikia ramaus, gero žmogaus. Mylimas ir glaudžiamas, jis tampa tikru murkliuku. Susisuktų po antklodė ir būtų laimingiausias pasaulyje. O jei dar ir skanių konservukų gautų, apskritai – ne gyvenimas, o rojus. Katinėlis kastruotas.

Tomas – tai didelis, stambus beveik visas juodas katinukas, kuriam maždaug 5-7 m. amžiaus. Rimtas vyras su savo nuomone – į kalbas nesileidžia, mylės ir draugaus tik su nuoširdžiu žmogumi. Šiaip jau išgąsdintas gydymo ir narvo, mėgstantis laisvę, bet jokiais būdais neagresyvus. Reikalingas supratingas, ramus, atsakingas žmogus. Katinėlis kastruotas.

Katinėliai šiuo metu Vilniuje. Esant būtinybei, ieškotume transporto ir į kitus miestus. Mūsų kontaktai – tel. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Prašome skambinti darbo dienomis nuo 10.00 iki 19.00 val. Savaitgaliais prašome rašyti išsamią SMS žinutę arba elektroninį laišką. Savanoris, kai tik galės, su Jumis susisieks. Dėkojame už supratingumą. Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Susipažinkite su Spindulėliu: jam labai patiktų gyventi name (1)

Spindulėlio istorija panaši kaip ir daugelio prieglaudinukų , rastas vienišas ir niekam...

Visko mačiusius savanorius pribloškė pamatyta trijų kačiukų būklė (1)

Štai toks „lauknešėlis“ iš sodų. Kartais važiuojame iš iškvietimo ne kaip herojai...

Šunelio laikymo sąlygos šokiravo gyvūnų gelbėtojus: prašo prisidėti prie gydymo (4)

Kaip šiais laikais tai gali pasirodyti kažkam normalu? Normalu pririšti palei namo sieną ir...

Bete ir Bote atsikratė kaip nereikalingais daiktais! Atėjo metas joms rasti patikimus šeimininkus (2)

Sunku patikėti, kad tokio gerumo mažylės vis dar nepastebėtos ir nepačiuptos geriausių...

Dvi katytės laukia stebuklo – dovanojamos kartu

Vilniuje dovanojamos dvi mielos katytės. Norėtų gyventi drauge. Aušrytė – raina, jaunutė apie...

Top naujienos

Audringas savaitgalis Kijeve: vietos, dėl kurių čia keliauja tūkstančiai lietuvių (392)

Tūkstančiai lietuvių keliaują į Ukrainos sostinę ieškodami ten pigių pramogų, restoranų ir...

„Bayern“ vedlys įsidėmėjo „Žalgirio“ pasiųstą žinutę, žvaigždė – agresyvų kauniečių stilių specialiai Krepšinis.lt iš Miuncheno

Penktadienio vakarą Eurolygos 12-ojo turo rungtynėse Miunchene akis į akį susirems dvi vienodą...

Traumą patyrusiam Valančiūnui atlikta operacija – „Raptors“ pasikvietė kitą centrą (17)

Absoliutūs NBA lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (23/7) neribotam laikui neteko savo centro iš...

Dėl atnaujintos gatvės pasiskundę Kauno vairuotojai tokio valdininkų atsakymo nesitikėjo (93)

Kauno centre esanti Kęstučio gatvė yra svarbi miesto transporto linija. Lygiagrečiai Laisvės...

Šaltiniai policijoje: Strasbūro šaulys nukautas (56)

Šaltiniai iš Prancūzijos policijos praneša, kad Strasbūro šaulys nukautas. Jis buvo sandėlyje...

„Valstiečiai“ kandidatu į Vilniaus merus išsirinko Sinkevičių (128)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus skyrius ketvirtadienio vakarą nusprendė, kad...

Iš Europos – vieningas smūgis Rusijai (255)

Europos Sąjungos lyderiai ketvirtadienį dar pusmečiui pratęsė ekonomines sankcijas Rusijai,...

Klausiamas dėl pažymų Skvernelis įkando Grybauskaitei, konservatoriams ir prisiminė dešimtmečio įvykius (1205)

Klausiamas dėl mįslingo kreipimosi į specialiąsias tarnybas ir pareiškimų apie galimą Kremliaus...

Evelina Anusauskaitė-Young: man sakė, kad su tokia figūra niekada nebūsiu popmuzikos atlikėja (172)

Lietuvą Evelina Anusauskaitė-Young paliko prieš penkerius metus, tačiau susidomėjimas ja, regis,...