Jaunimo grupėje Martynas Jagminas (4Ga klasė) iškovojo dvi pirmas vietas. Sportininkas 100 m bėgimo nuotolį įveikęs per 11.3 s, o 200 m – per 23,9 s finišavo pirmas. 400 m bėgimo rungtyje Ema Banytė (3Gc klasė) finišavo pirma. Emilis Alminas (3Gc klasė) 3000 m bėgimo rungtyje buvo pirmas (11:26,8 min.). Osmondas Ulkštinas šuolio į tolį rungtyje iškovojo pirmą vietą (581 cm), šuolio į aukštį rungtyje – antrą vietą (175 cm). Ernestas Leščinskis (3Ge klasė) ieties metimo ir šuolio į tolį (561 cm) rungtyse buvo antras.

Jaunių grupėje Karina Vlasovaitė (2Gd klasė), 100 m bėgimo nuotolį įveikusi per 13,8 s, iškovojo pirmą vietą, o 200 m bėgimo nuotolį įveikusi per 28,8 s liko antra. 1500 m bėgimo rungtyje Gabrielė Grigaliūnaitė (2Gd klasė) iškovojo pirmą vietą (5:27,8 min.), Roberta Veršinskaitė (2Gd klasė) – antrą vietą (5:36,7 min.). 800 m bėgimo rungtyje Santa Misiulytė (2Gd klasė) iškovojo pirmą vietą (2:32,7 min.), Erika Straukaitė (1Gb klasė) – antrą vietą (2:46,7 min.). Šuolio į aukštį rungtyje Emilė Lebedevaitė (1Ga klasė) iškovojo pirmą vietą (145 cm).

400 m bėgimo rungtyje Rugilė Urbonaitė (1Ga klasė) buvo antra (1:08,5 min.), šuolio į aukštį rungtyje – trečia (130 cm). Ingrida Jocaitė (2Gd klasė) 100 m bėgimo rungtyje buvo trečia (14,3 s). 200 m bėgimo nuotolį įveikusi per 30,7 s taip pat buvo trečia.

Šuolio į aukštį rungtyje pirmos vietos (190 cm) laimėtojas – 1Ga klasės mokinys Deimantas Damkus. 1Gb klasės mokinys Aidas Dmitrijevas toje pačioje rungtyje buvo antras (160 cm). Edvinas Joniškis (1Ga klasė) 400 m bėgimo rungtyje finišavo pirmas (55,7 s). Faustas Juozapavičius (2Ga klasė) 3000 m bėgimo rungtyje taip pat buvo pirmas (10:41,8 min.). Erlandas Šliupas (3Gc klasė) šuolio į tolį rungtyje (600 cm) ir 100 m bėgimo rungtyje (11,9 s) užėmė pirmą vietą. 200 m bėgimo rungtyje Aurimas Domkus (2Gd klasė) iškovojo pirmą vietą (24,3 s), 400 m bėgimo rungtyje – antrą vietą (58,1 s). Rokas Spulginas 800 m bėgimo rungtyje finišavo antras (2:17,2 min.). Mantas Bubelis (2Gd klasė) rutulio stūmimo rungtyje liko antras (11,46 m).

Absoliučiai geriausi rungčių rezultatai visose amžiaus grupėse

Emilė Lebedevaitė šuolio į aukštį rungtyje – I vieta.

Karina Vlasovaitė 100 m bėgimo rungtyje – I vieta; 200 m bėgimo rungtyje – II vieta.

Santa Misiulytė 800 m bėgimo rungtyje – I vieta, Erika Straukaitė – II vieta.

Gabrielė Grigaliūnaitė 1500 m bėgimo rungtyje – I vieta, Roberta Veršinskaitė – II vieta.

Rugilė Urbonaitė 400 m bėgimo rungtyje – II vieta.

Erika Bernotaitė šuolio į tolį rungtyje – III vieta.

Deimantas Damkus šuolio į aukštį rungtyje – I vieta.

Martynas Jagminas 100 m ir 200 m bėgimo rungtyse – I vieta.

Edvinas Joniškis 400 m bėgimo rungtyje – I vieta.

Faustas Juozapavičius 3000 m bėgimo rungtyje – I vieta.

Erlandas Šliupas šuolio į tolį rungtyje – I vieta, 100 m bėgimo rungtyje – II vieta.

Aurimas Domkus 200 m ir 400 m bėgimo rungtyse – II vieta.

Mantas Bubelis rutulio stūmimo rungtyje – II vieta.

Rokas Spulginas 800 m bėgimo rungtyje – II vieta.

Osmondas Ulkštinas šuolio į tolį rungtyje – II vieta, šuolio į aukštį rungtyje – III vieta.

Ernestas Leščinskis šuolio į tolį rungtyje – III vieta.

Juozas Savickas, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos kūno kultūros mokytojas