Auksėja

Auksėja

Straipsniai: 17

Portretus piešiančiai Raimondai atvaizduoti žmogų popieriuje kartais pakanka ir valandos (37)

2013 spalio mėn. 22 d. 13:30
Nuotr.Asmen.Archyvo)
Kaskart vis pasidomėjus ir paprastų kasdieninių žmonių gyvenimais, galime pastebėti dar neatrastų Lietuvos talentų. Lietuva išties turi kuo didžiuotis: ne tik sportininkais, talentingais dainininkais, krepšininkais, talentingais visažistais, bet ir puikiais dailininkais. Viena iš jų - Raimonda Benekeraitytė , kuri piešia portretus. Mergina mielai sutiko atsakyti į parengtus klausimus apie jos veiklą.

Merginų duetas „Just“: norime pačios būti pavyzdžiais (7)

2013 spalio mėn. 10 d. 15:32
Merginų duetas „Just“: norime pačios būti pavyzdžiais
Asm. archyvo nuotr.
Lietuvos popmuzikos scenoje debiutuojantį dainininkių duetą sudaro Gabriele Kazakauskaitė (22) ir Žaneta Vitkienė (31). „Just“ prodiuseris – žinomas kompozitorius, atlikėjas, grupės „Rondo“ siela Aleksandras Ivanauskas-Fara. „Just“ merginos mielai sutiko atsakyti į paruoštus klausimus apie savo veiklą, kasdienes blogybes ir prasitarė, kad šiemet ruošiasi dalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje.

„Eurovizijoje“ dalyvavusi suomė pasakė, kodėl per pasirodymą pasibučiavo su mergina (4)

2013 rugsėjo mėn. 27 d. 12:12
Krista Siegfrids išgarsėjo sudalyvavusi muzikiniame televizijos šou „The Voice of Finland“ (liet. Suomijos balsas). Energinga, ekstravagantiška ir daugeliu talentų apdovanota Krista Siegfrids su daina „Marry Me“ ne tik gynė savo šalies garbę „Eurovizijoje“, bet prieš keletą mėnesių išleido savo debiutinį albumą „Ding Dong“.

Dainininkė Simona Milinytė: noriu būti išgirsta (13)

2013 rugsėjo mėn. 25 d. 11:22
Simona Milinytė – dainininkė iš Kauno. Muzikuoti ji pradėjo jau būdama trejų, 2012-aisiais Simona išbandė savo jėgas „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje, bet tąsyk merginai sėkmė nenusišypsojo. Dainininkė nutarė atsakyti į paruoštus klausimus apie savo veikla, kaip įprastai prasideda jos diena, kokios asmenybės įkvepia gyvenimui ir tai, kad dainininkė šiuo metu yra laiminga.

„Kas nupaišė žvaigždes“ narys Justinas: nemėgstu merginų, kurios žiūri į vyrą vien kaip į piniginę (11)

2013 rugsėjo mėn. 17 d. 11:31
Asmeninio archyvo nuotr.
Vilniečių projektas „Kas nupaišė žvaigždes“ susikūrė šį 2011 m. rugsėjo mėnesį . Tiesa, grupės nariai - ne naujokai scenoje ir turi gan nemažą muzikinę patirtį, o kiekvienas iš grupės narių yra unikalus ir savitas. Vienas iš jų - Justinas Stočkus - sutiko atsakyti į keletą užduotų klausimų apie merginas ir savo požiūrį į gyvenimą.

Daininkė Oksana Pikul: apie gyvenimą svetur negalvoju (31)

2013 rugsėjo mėn. 10 d. 12:00
Grupės „Pupytės“ ir „POP Ladies“ dainininkė Oksana Pikul – Jasaitienė dar vasaros viduryje ištekėjo už mylimojo krepšininko Simo Jasaičio. „Nauja“ nuotaika DELFI Piliečio reporterei ji sutiko atsakyti į klausimus apie meilę, tai, kas jai gyvenime yra svarbiausia, bei pasidalijo mintimis apie grožį ir muziką.

Sasha Song gerbėja dainininką vadina būsimu vyru (8)

2013 rugsėjo mėn. 6 d. 13:17
Sasha Song, dar būdamas vaikas, sužavėjo Lietuvą savo daina „Mamai“, dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose, dainų konkurse „Eurovizija“ atstovavo Lietuvai. Dainininkas papasakojo apie savo planus, muziką bei gerbėjus - viena iš jų dainininką vadina savo būsimu vyru.

Dainininkas Vudis: gyvenu tik iš muzikos (14)

2013 rugsėjo mėn. 2 d. 13:37
Projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs atlikėjas Arvydas Martinėnas - Vudis šiandien gali vadintis ne tik dainininku, bet ir prodiuseriu, kompozitoriumi ir grupės „DAR" lyderiu. Interviu jis pasidalino grupės veiklos planais bei papasakojo, jog vienintelis jo uždarbio šaltinis – muzika.

Merginų grupės „Dyvos“ atlikėja Indrė: seksualumo paslaptis - pasitikėjimas savimi (12)

2013 rugpjūčio mėn. 28 d. 13:55
Merginų grupės „Dyvos“ atlikėja Indrė: seksualumo paslaptis - pasitikėjimas savimi
Dagnės Čižauskaitės nuotr.
Iš Kauno kilusi merginų grupė „Dyvos“ savo muzikinį kelią skinasi tai įvairiomis fotosesijomis, tai įdomia daina. Grupės „Dyvos“ atlikėja Indrė nutarė atskleisti keletą faktų susijusius su grožiu.

Merginų grupė „Kitokios“ - apie grožį, seksualumą ir dietas (7)

2013 rugpjūčio mėn. 27 d. 14:23
"Kitokios" (nuotr. E. Matijošius)
(nuotr. E. Matijošius)
Merginų grupės „Kitokios“ narės pasidalijo mintimis apie grožį. Narės papasakojo, be ko neįsivaizduoja savo gyvenimo, kas yra laimė bei prabanga, pasidalijo patarimais, kaip atrodyti žaviai kiekvieną dieną bei pasidalijo nuomone, kur slypi tas seksualumas.

Grupės „Mis“ atlikėja Aistė: man gražu, tai kas tikra, o ne dirbtina (22)

2013 rugpjūčio mėn. 22 d. 12:04
Grupės „Mis“ atlikėja Aistė: man gražu, tai kas tikra, o ne dirbtina
Asmeninio archyvo nuotr.
Merginų grupės „Mis“ atlikėja Aistė Karanauskytė atskleidė subtilių dalykėlių, be ko neįsivaizduoja savo gyvenimo, kokios nuomonės yra apie plastines operacijas ir bpataria kitoms panelėms kaip atrodyti žaviai kiekvieną dieną.

Dainininkė I. Kazlauskaitė galėtų būti prancūzų kalbos vertėja (83)

2013 rugpjūčio mėn. 21 d. 15:09
Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, mielai sutiko papasakoti, kokie yra jos muzikiniai tikslai, kas suteikia gyvenimui prasmės, be ko negali gyventi ir paminėjo asmenybes, kuriomis žavisi.

Vaikinų grupė „Alive Way“: apie muziką, meilę ir „Euroviziją“

2013 rugpjūčio mėn. 9 d. 11:50
Vaikinų grupė „Alive Way“: apie muziką, meilę ir „Euroviziją“
„Alive way“ - keturių vaikinų grupė. Praėjusiais metais „Eurovizijoje“ sėkmę bandė muzikantai mielai sutiko atsakyti į DELFI skaitytojos parengtus klausimus.

Ką daryti, jeigu negalite pakęsti savo darbo? (13)

2013 rugpjūčio mėn. 2 d. 11:26
Yra laimingų, kurie tiesiog dievina savo darbą ir nekantraudami imasi kuo greičiau jį dirbti. Tačiau yra ir tokių, kurie dirba tik tam, kad gautų atlyginimą ir galėtų pragyventi. Ką daryti jeigu ėjimas į darbą yra kančia, o mesti neapsimoka, nes vargu, ar pavyks rasti dar geresnį darbą.

Grupės „Braškės“ narė Loreta: vyrai - ne šunys, ant kaulų nepuola (9)

2013 liepos mėn. 12 d. 10:58
Kai kas spėliojo, kur pradingo merginų pop grupė ,,Braškės“, bet kaip ten bebūtų, grupė niekur nedingo, tik rečiau rodosi viešumoje. Pati dainininkė Loreta Konciūtė neseniai - šią vasarą, birželio 29 dieną - ištekėjo, tad akivaizdu, kad daugiau laiko skiria asmeniniam gyvenimui. Bet dainininkė Loreta per daug netylėjo ir sutiko papasakoti, koks požiūris yra į griežtas dietas, kaip vertina dizainerį Juozą Statkevičių bei prasitarė, ko reikia norint suburti muzikos grupę.

Interviu su „X Faktoriaus“ dalyviu Martynu Kavaliausku : „X Faktorius“ man atvėrė platesnius kelius (8)

2013 liepos mėn. 3 d. 15:32
„X Faktoriuje“ dalyvavęs žavus, charizmatiškas ir talentingas Martynas Kavaliauskas pasakoja apie tai, ką jam davė projektas „X Faktorius“. Atlikėjas atskleidė, kad daugiau jokiame kitame projekte nedalyvaus ir teigė, kad jo širdies draugė dėl Martyno alpstančių gerbėjų visiškai nepavyduliauja.

Dainininkė Eglė Jakštytė: nesu tobula, kaip daugumai atrodo (42)

2013 birželio mėn. 26 d. 12:58
Dainininkė Eglė Jakštytė pateikė keletą įdomių faktų apie save - kaip ji bijo aukščio ir nemėgsta greičio. Be to, mergina tikina, kad ji nėra tobula, kaip daugumai atrodo.