DELFI skaitytotoja

Straipsniai: 16

Meilė baigėsi skausmu: tą rytą pamačiau tai, ko nesitikėjau (78)

2015 rugpjūčio mėn. 17 d. 16:10
Tą vaikiną matydavau beveik kasdien ir nieko ypatingo apie jį negalvodavau. Vieną dieną pamačiau jį besidarbuojantį, be marškinėlių. Negana to, jis įdomiai į mane pažiūrėjo. Nežinau, kas man nutiko, bet pradėjau keistai jaustis jį matydama.

Pasipiktinusi mama: kodėl Lietuvoje tiek daug supermamų? (655)

2015 balandžio mėn. 29 d. 11:45
Prieš penkis mėnesius susilaukiau sūnaus. Per šį laiką labiausiai mane erzina tai, kad žmonės mane pamatę mato kažką kitą nei buvau iki šiol – pirmasis klausimas sutikus, nėra apie mane, kaip laikausi aš, ką veikiu ar ką galvoju, kokie mano planai.

Pasidalijo patirtimi, kas padėjo sukurti tvirtus santykius (12)

2015 balandžio mėn. 28 d. 11:58
40 metų santuokoje gyvenanti DELFI skaitytoja dalijasi savo šeimyninės laimės patirtimi. Ji tikina, kad kartais meilė ateina daug vėliau nei tikiesi.

Sergančio mažylio mama: sumokėjom už tyrimą, bet likom įžeisti (231)

2015 balandžio mėn. 28 d. 09:17
Emocijoms nuslūgus buvo minčių šį įvykį pamiršti, tačiau pamaniau, kad tai būtų nesąžininga mano vaiko atžvilgiu. Ir visų kitų vaikų. Ir tėvų, kurie sąžiningai moka mokesčius, dirba ir augina vaikus Lietuvoje ir tiki jos ateitimi.

Pagalbos šauksmas: padėkite pastorėti! (68)

2015 vasario mėn. 8 d. 09:46
Ar žinote kodėl storėjate? Daug svėrusi mergina laisvai atsikratė kilogramų ir nepatikusio pilvuko. Valgau ir lieknėju. Klausk specialisto: kaip sumažinti kūno apimtis? Dieta, patenkanti į populiariausių trejetuką. Mankštinimosi tendencijos: kiek riebalų galima sudeginti vos per 20 min.? Kaip po gimdymo susigražinti tobulas formas? Ir t.t ir pan.

Skaudi išdavystės istorija: niekada neatleiskite per greitai (126)

2015 vasario mėn. 1 d. 09:23
Moteris apdovanota daugybe talentų, bet man atrodo didžiausias iš jų - tai nuojauta, kai šeimoje viskas tobulai gerėja, ir santykiuose ir šiaip gyvenime, bet tu jauti, kad kažkas ne taip, kad atrodo lyg tobulumas netikras.

Valentino diena kitaip: patarimai, kaip nustebinti mylimąjį (42)

2015 sausio mėn. 29 d. 09:40
Nesu iš tų pamišusių mergaičių, alpstančių dėl pliušinių žaislų, raudonų rožių, dekoratyvinių širdelių ir visokių kitokių niekučių, bet man Valentino diena labai graži ir miela šventė. Ir nereikia čia kalbėti, kad tai tik komerciniais sumetimais naudingas reikalas, tai diena skirta meilei, kurią užversti kasdieninių rūpesčių ir rutinos kartais tiesiog primirštame.

Jauna emigrantė: Anglijoje nuėjau kančių kelią (116)

2015 sausio mėn. 28 d. 10:47
Anglija padovanojo man tik vienatvę. Kaip ir dauguma jaunų žmonių, pasiryžau sėsti į lėktuvą kupina vilčių, kad Anglijoje rasiu laimę, juk visi palieka gimtą kraštą skubėdami čia jos ieškoti. Tikėjausi susirasti gerai apmokamą darbą, daug perspektyvų ir galbūt gyvenimo meilę.

Meilės paieškos internete: į pasimatymą jis atsinešė suderinamumo lentelę (65)

2014 gruodžio mėn. 9 d. 11:02
Ech, ko tik nepadarysi užplūdus tam tikrai emocijai, šiuo atveju – kvailumui. Penktadienio vakaras, o jį tenka praleisti spoksant į kompiuterio ekraną. Ir tai nereiškia, jog esi negraži ar neturi draugų, tiesiog jie visi jau turi antrąsias puses ir nori leisti laiką su tokiais kaip jie. Čia jau lyg ir kažkoks kultas.

Japoniško džiazo kvartetas „YeYe“ savo pasirodyme dainavo ir lietuviškai (2)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 16:02
Japoniško džiazo kvartetas „YeYe“ savo pasirodyme dainavo ir lietuviškai
Netipiška neo-pop ir džiazo atlikėja iš Japonijos YeYe ir jai pritariantys muzikantai – bene ryškiausi ir spalvingiausi šių metų festivalio „NowJapan“ dalyviai. Koncerte Lietuvos dailės muziejaus kiemelyje į savo dainų tekstus jie įtraukė ir lietuviškus žodžius.

Susirgusi Rainė tikisi gerų žmonių pagalbos (16)

2013 sausio mėn. 31 d. 17:15
Susirgusi Rainė tikisi gerų žmonių pagalbos
Skaitytojo nuotr.
Penktadienį, sausio 25 d., sulaukiau skambučio iš vienos Naujamiesčio PSP kiemo šerėjos. „SOS! Rainė atšliaužė, ji vos gyva, kažkas ją nuskriaudė, ką daryti... “

Kaip mes baudžiame vaikus juos pagirdami? (33)

2012 balandžio mėn. 24 d. 11:18
Yra įvairiausių žmogaus elgesio teorijų. Egzistuoja ypatingai daug tų teorijų variacijų vaikų auklėjimo tema. Nepaisant to, kad statistiniai lietuviai tėvai vaikams per dieną skiria apie 7 minutes savo laiko, didžioji dalis tėvų tikrai daug atsakingiau auklėja savo vaikus ir su jais praleidžia tikrai daugiau laiko nei garsiąsias 7 minutes. Kaip žinia, auklėjimo pagrindas (kad ir kuria elgesio ir auklėjimo teorija besiremtume) vis vien bus meduolis arba lazda (pagyrimas arba bausmė).

Neatsakingas gyvūnų veisimas turėtų būti pripažintas nusikalstama veikla (112)

2012 kovo mėn. 1 d. 17:23
Ar svajojote apie Jorkšyro terjeriuką namie? O gal patiktų, jeigu Rusų mėlynųjų veislės katė susirangytų vakare prie televizoriaus ant kelių? O gal tavo svajonė buvo Labradorų ar Retriverių veislės šuo?

Kas gelbėja Olandiją, tas neišgelbės Lietuvos... (32)

2012 vasario mėn. 21 d. 11:27
Jeigu nors kartą teko lankytis Olandijoje, į mano klausiamą straipsnio pavadinimą tikriausiai iškart sumąstei atsakymą – „ŽOLĖ“. Taip, tame yra tiesos, bet detaliau apie ją šiek tiek vėliau. Olandija – ne tik sūrio, tulpių, medinių klumpių (jos dailiau išpieštos, lyginant su lietuviškomis!) ir dviračių šalis.

„Grindos“ fenomenas: kodėl jai neužsiimti tik gatvių lopymu? (85)

2012 vasario mėn. 8 d. 11:24
„Grindos“ fenomenas: kodėl jai neužsiimti tik gatvių lopymu?
„Grinda“ žinoma ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Deja, ne iš gerosios pusės... Kaip pasijaustum tu, jeigu tris kartus per dieną (net ir esant tokiems šalčiams) tave kažkas nupurkštų lediniu vandeniu? Negalėtum patikėti, kad tai įmanoma. Bet „Grindoje“ įmanoma viskas - būtent lediniu vandeniu ten „dezinfekuojami“ narvai, kuriuose gyvena beglobiai gyvūnai...

Nuomonė. Ne tik Vilnius kenčia nuo šilumos tiekėjų... (7)

2012 sausio mėn. 10 d. 14:35
Neįtikėtinai šilta žiema negali turėti jokios įtakos šilumininkų pelnams... Aš tikrai ne apie tai rašysiu, kaip kažkas lobsta nesąžiningų veiksmų sąskaita. Ne apie tai rašysiu, kaip šilumos tiekėjai nesusirenka nuotolinių šilumos punktų reguliavimo antenų (beje, visoje Lietuvoje).