Martynas Bendikas

Martynas Bendikas

Straipsniai: 5

„Lietuvos rytas“ vis tiek laimės Eurolygą (19)

2013 lapkričio mėn. 4 d. 11:27
Patikėjote? Ko gero, ne. O tuos, kurie patikėjo ar buvo tuo patikėję po nuostabaus Lietuvos vicečempionų sezono starto, suskubsiu nuraminti - Dirko Bauermanno auklėtinių tikrai nebus nei tarp Jono Vainausko išsvajotų keturių, nei tarp aštuonių stipriausių Europos komandų. O ir dėl šešioliktuko, žinoma, klaustukas nemažas.

S.Vettelis – bulius, kurio apetitas kyla bevalgant (12)

2013 kovo mėn. 25 d. 16:39
Po antrojo 2013 metų Formulės 1 etapo – Malaizijos Didžiojo Prizo lenktynių, panašu, jog pastaruosius trejus metus iš eilės pasaulio čempionu tapęs „Red Bull“ komandos lenktynininkas Sebastianas Vettelis padarys viską, kad šiemet jo kolekciją papildytų ir ketvirtasis trofėjus.

Futbolo sirgalius: ieškantiems nekorumpuoto sporto vertėtų apsiriboti mėgėjų čempionatais (4)

2013 vasario mėn. 5 d. 13:49
Antraštės skelbia, jog šių dienų Europos futbolas skendi sutartų mačų skandaluose. Europolas identifikavo organizuotas grupuotes, suskaičiavo sutartų rungtynių skaičių bei atskleidė, jog nešvarių susitikimų būta netgi stipriausiame senojo žemyno futbolo turnyre - UEFA Čempionų lygoje. Vis dėlto, tokios naujienos futbolo gerbėjų nešokiravo ir pernelyg nenustebino. Kodėl?

Stipriausių Europos futbolo klubų sirgaliai Lietuvoje - meilė tik iš išskaičiavimo? (19)

2012 gruodžio mėn. 10 d. 12:08
Futbolo gerbėjai, kad ir kaip bebūtų keista – gana dažnai sutinkamas reiškinys net ir mūsų šalyje. Itin didelės pagarbos nusipelno savo miesto komandą palaikantys futbolo mėgėjai, kurie renkasi į stadionus, net jeigu jų mylima ekipa yra ne Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“ ar Panevėžio „Ekranas“, o Gargždų „Banga“, Tauragės „Tauras“, ar Alytaus „Dainava“.

R.Benitezas - tinkamiausias žmogus vadovauti „Chelsea“ klubui? (1)

2012 lapkričio mėn. 26 d. 10:41
2012 metų lapkričio 21-ąją dieną į Londono „Chelsea“ klubo istoriją savo vardą įsirašė naujas žmogus – Rafaelis Benitezas.