Svajunas Plunge

Svajunas Plunge

Straipsniai: 3

Vyras paaiškino, kodėl jau dabar galima nemokamai važinėti Vilniaus viešuoju transportu papildyta (85)

2019 gegužės mėn. 16 d. 20:57
Ne, tai ne sapnas ar kažkoks nevykęs pokštas. Pasakysiu jums dar daugiau, nemokamas transportas Vilniuje įvestas jau nuo to laiko, kai paplito išmanieji telefonai. Ir jeigu jūs apie tai dar nežinojote, tai arba nesinaudojate viešuoju transportu arba esate atsilikęs nuo technologijų, arba tiesiog labai tingus. Čia jau jums išsiaiškinti, kuriai grupei priklausote.

Istorija apie tai, kaip mūsų šakutė niokoja Žemę ir mus pačius (14)

2012 gruodžio mėn. 30 d. 19:21
Šv. Kalėdų laikotarpis yra vienas iš nedaugelio laikotarpių, kai stengiamės atsigręžti į dvasines ir žmogiškąsias vertybes, pabūti artimųjų rate ir pasidalinti gerumu su aplinkiniais. Darbo ir vartojimo cikle tai galbūt vos ne vienintelės akimirkos mūsų kasdieniniame gyvenime, kai turime galimybę sustoti ir duoti bei pajausti aplinkinių žmogiškąją šilumą. Tačiau prekybos centrai labai stengiasi, kad mūsų tos akimirkos trūktų kuo trumpiau.

Kiek trunka mėnuo? (po referendumo) (20)

2012 lapkričio mėn. 23 d. 13:34
Toks klausimas man iškilo visai neseniai. Kaip aktyvus pilietis, žinoma, domiuosi ir seku, kas darosi mūsų šalyje, tačiau šiomis dienomis visai nebepasitikiu tais dalykais, kurie man atrodė yra savaime suprantami.