alina.v

alina.v

Straipsniai: 6

Šiaurinis žvilgsnis, pietinė širdis: katytė ieško namų (17)

2013 birželio mėn. 17 d. 17:25
Šiaurinis žvilgsnis, pietinė širdis: katytė ieško namų
Jos žvilgsnis gali daug papasakoti: kur 6 metus gyveno, kiek gerų žmonių matė, kiek beširdžių dvikojų ją kankino šaltyje, marino badu, kaip vieną šaltą žiemą nušalo jos mažos dailios ausytės, kaip lietingą rudens naktį, nebeturėdama jėgų, nebematydama šviesos ir nebetikėdama rytojum, atėjo prie prekybos centro su pagalbos šauksmu. Tačiau stipriam lietui lyjant, jos niekas neišgirdo.

Katytė Eglutė ieško namų (1)

2013 birželio mėn. 7 d. 10:00
Katytė Eglutė ieško namų
Egle, mano sese, mudviejų dalia - džiaugtis laime dviese ir liūdėt šalia... Dovanojama katytė, vardu Eglutė. Lėta, romi, minkšta katė, kuri mėgsta miegoti ir valgyti, kartu ir šią žinomą „Rondo“ dainą paniūniuoti.

Siamo mišrūnė Nimė ieško namų (6)

2013 birželio mėn. 4 d. 11:56
Siamo mišrūnė Nimė ieško namų
Grožis... Trapumas... Švelnumas... Turbūt nepatikėsite, kad tokia būtybė gyveno gatvėje?

Didelis katinas Filas ieško namų (7)

2013 gegužės mėn. 29 d. 09:57
Didelis katinas Filas ieško namų
Ėjo jis laimės ieškoti ir tikėjo, kad tikrai ją suras. Deja, išaušus rytui paaiškėjo, kad atsidūrė gatves skiriančioje žaliojoje juostoje. Bandė žengti pirmyn – šalia pralėkė į darbą skubančio žmogaus automobilio ratai, bandė žengti atgal – sucypė autobuso stabdžiai…

Pinkis iš Trakų ieško globos ar tikrųjų namų (9)

2012 spalio mėn. 20 d. 20:26
Pinkis iš Trakų ieško globos ar tikrųjų namų
Tai cirko šuo, linksmas ir guvus... iš laimės ir džiaugsmo šokinėja apsisukdamas ore lyg teniso kamuoliukas. Tiek pozityvių emocijų suteikiantis šuo moka ne tik linksminti, bet ir saugoti žmogų bei jo turtą.

Gyvis... Gyvas! Ir tikisi rasti šiltą užuovėją (5)

2012 rugsėjo mėn. 12 d. 13:27
Gyvis... Gyvas! Ir tikisi rasti šiltą užuovėją
DELFI skaitytojo nuotr.
Gyvis... Vardas duotas už kantrybę ir ištvermę, už nenugalimą norą gyventi, nors dar vieną dieną, nors dar vieną valandą. Po kelių sudėtingų ir pavojingų operacijų, vis dar gyvas, bet silpnas ir pavargęs, jis atrado savyje jėgų tęsti savo kovą už laimę ir sveiką gyvenimą.