fb.com/krepsinioblogas

fb.com/krepsinioblogas

Straipsniai: 32

Krepšinio federacija – lyg vaikų darželis (26)

2013 spalio mėn. 4 d. 12:50
Spalio 2 d. - diena, kai krito Lietuvos krepšinio federacija. Iš pradžių tai atrodė liūdna žinia. Taip tarsi nesmagu, juk Sabas (Arvydas Sabonis – DELFI) yra toks visų mylimas bičas. Bet po visų pasiaiškinimų, kodėl federacijos prezidentas atsistatydina, pasidarė jei ne juokinga, tai tikrai nejauku.

Žalgiris + Šaras = Abipusė nauda (13)

2013 spalio mėn. 1 d. 11:48
„Žalgiris“ laimėjo, kai Šaras (Šarūnas Jasikevičius - DELFI) padėjo parašą ant sutarties. Apskritai, čia tokia „win-win“ (liet. abipusio laimėjimo) situacija išėjo. Net nežinau, kam labiau ko reikėjo - „Žalgirui“ Šaro ar Šarui „Žalgirio“. Pakalbėkim.

Po krepšinio čempionato - rinktinės vado paranoja? (126)

2013 rugsėjo mėn. 27 d. 15:10
Man nepatiko, kai Jonas Kazlauskas prieš „Eurobasket“ finalą kalbėjo apie kažkokias grąžintas skolas Sabui ir neaiškią ateitį. Ar tikrai laikas prieš finalą kalbėti tokius dalykus? Tai komandai „tikrai“ suteikia užsidegimo, kovos ir t.t. Žaidėjai gali nesuprasti, kodėl treneris pasiekęs su jais finalą, nenori dirbti toliau. Bet vakar treneris pasisakė visai keistai...

Pro italus - medalių link: su kroatais turėtų būti paprasčiau (23)

2013 rugsėjo mėn. 20 d. 14:32
„Objektyvus pasaulis. Išsklaidyta Europos čempionato svajonė: mėlynieji pralaimėjo lietuviams“, - rašo italų spauda. Buvo geros rungtynės - tokios su reikalinga drama. Tokios, kurioms pasibaigus atsipūsti lyg pats būtum pabėgiojęs kelias sekundes aikštėje kaip koks Kšystofas.

Treneri, kiekvienas gali reikšti nuomonę apie rinktinės žaidimą! (54)

2013 rugsėjo mėn. 18 d. 15:56
Paklaustas, kaip prieš italus žais lietuviai, J.Kazlauskas įmetė akmenį į internete daug patarimų rinktinei dalinančių ekspertų daržą: „Mums nieko ruoštis nereikia, užtenka paskaityti internetą – ten pakankamai patarėjų, kurie pasakys, kaip žaisti“.

Ketvirtfinalio belaukiant: ko tikėtis iš galimų priešininkų? (18)

2013 rugsėjo mėn. 16 d. 17:43
Kas nepatiko po penktadienio rungtynių su belgais? O tai, kad visi daugiau akcentavo kaip nesužaidėm paskutinių penkių minučių nei tai, kad sutriuškinom belgus „į vienus vartus“. 5-0.

Pirmas geras krepšinis: šokinėjau po kiekvieno svarbaus tritaškio (3)

2013 rugsėjo mėn. 12 d. 15:41
Prieš rungtynes tikėjausi, kad gerai sužaisim. Bet kad taip? Tikrai ne. Tiksliau norėjau, kad gerai sužaistume. Bent geriau nei žaidėm iki šiol. Apie pergalę nelabai galvojau. Tikėjausi, bet nelabai tikėjau. Nes šį čempionatą visi tikėjimo rezervai jau buvo išnaudoti. Bet vakar buvo labai gerai.

Šeši geri ženklai prieš rungtynes su prancūzais (15)

2013 rugsėjo mėn. 11 d. 17:23
Geras ženklas prieš šio vakaro rungtynes - jos nevyksta darbo metu ir man nereikia eit pas direktorių aiškinant, kaip čia būtų puiku, jei jis namo išleistų keliomis valandomis anksčiau. Krepšinį žiūrėti skaitant internetą ir apsimetinėjant, kad dirbu, nenoriu. Žodžiu, pirmas ženklas jau yra geras. O gerais ženklais reikia tikėti.

Pralaimėjimas bosniams: atvažiavom medalių, vos patekom į kitą etapą (25)

2013 rugsėjo mėn. 10 d. 13:00
Po rungtynių iš draugo gavau žinutę: „Ačiū Dievui...“. Ačiū Dievui ir Lino Kleizos tritaškiams. Nes kitu atveju būtų ne minus 6 taškai, o minus krepšinio čempionatas.

Lietuvos ir Juodkalnijos krepšininkų akistata: brolių padovanota trečia pergalė (7)

2013 rugsėjo mėn. 9 d. 13:52
Aš vis niekaip neapsisprendžiu dėl dviejų dalykų: ar mūsų rinktinė taip nesugeba „įmesti“ aukštesnio bėgio ir pradėti žaisti gražiai, nuosekliai ir galingai, ar čia ta B grupė iš tikro yra tokia stipri?

Sunki, bet pirma pergalė: rungtynių su makedonais apžvalga (3)

2013 rugsėjo mėn. 6 d. 13:52
Na, ir kaip šiandien? Truputį geriau nei vakar? Nuotaikos pakilesnės, ane? Jau vėl „imsim“ medalį? Šiandien turėtų spauda mirgėti gražiomis ir teigiamomis antraštėmis. Ekspertai turėtų kalbėti apie pagerėjusį žaidimą ir ėjimą pirmyn.

Prisvilęs serbiškas blynas: rungtynių apžvalga ir kovos su makedonais prognozės (14)

2013 rugsėjo mėn. 5 d. 13:06
Tai turputį ne to vakar tikėjaisi, ane? Taip ėmė keli serbai ir „padarė“ mus pirmose rungtynėse. Per kažkurį iš šimto reportažų, kuriuos mums pateikia žurnalistai, virtuvės šefas pasakojo, kad lietuvių krepšininkai papildomai užsiprašė blynų ir koldūnų. Na, tai pirmas blynas gerokai pasvilo.

Europos krepšinio čempionatas - pradedam! rungtynių Lietuva - Serbija baigties prognozės (6)

2013 rugsėjo mėn. 4 d. 14:14
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės aistruoliai
Organizatorių nuotr.
Rinktinė yra ta tokia tikroji meilė. Gali mylėt vietinį klubą, gali sirgti už kokią NBA komandą, bet kai ateina vasara, tu juos visus pamiršti ir galvoji tik apie ją - Lietuvos krepšinio rinktinę. Rinktinė - tai net ne patys geriausi šalies žaidėjai, treneriai, Juozukas, o tas bendrumo jausmas, pasididžiavimas, kurį tu jauti gerai pasirodžius sportininkams ar bendras kartėlis pralaimėjus rungtynes.

Dabartinių silpnų varžovų kaina - pralaimėjimai Europos krepšinio čempionate? (11)

2013 rugpjūčio mėn. 29 d. 14:23
Jei rinktinė netikėtai ar tikėtai pralaimės pirmas „Eurobasket“ rungtynes serbams ar antras – makedonams, kaltę turėtų prisiimti žmonės, sudarinėję draugiškų rungtynių grafiką. Po rungtynių su italais treneris Jonas Kazlauskas dar tuomet pasakė labai protingai - į čempionatą važiuoti nepralaimėjus nei vienų draugiškų rungtynių nėra gerai (šiuo metu rinktinė pralaimėjo tik prieš graikų komandą – DELFI).

„Raptors“, grąžinkit Joną! (41)

2013 liepos mėn. 27 d. 13:50
Kol rinktinė treniruojasi puikiojoje Žalgirio arenoje, viena jos labai svarbi dalis sportuoja kitoj Atlanto pusėje. Kodėl? Todėl, kad arogantiškieji „Raptors“ vadovai neišleidžia mūsų visų mylimo Jono namo. Ką jūs darot raptor'iai, grąžinkit mums Joną! Gerai, o dabar be didelių emocijų, nuoskaudų ir pavydo scenų.

Kuris rinktinės atakuojantis gynėjas spės į Žalgirį? (12)

2013 liepos mėn. 19 d. 10:03
Gecevičius, Pocius ir Delininkaitis. Trys atakuojantys gynėjai rinktinėje esantys be kontraktų. Kaip manai koks pagrindinis klausimas juos dabar kankina? Kuris papuls į 12-ką? Aišku, kad ne. Nebūk naivus.

Praėjusi krepšinio savaitė - „aukštyn-žemyn“

2013 liepos mėn. 5 d. 11:29
Praėjusios savaitės krepšinio pasaulio geriausi ir blogiausi įvykiai pagal Krepšinio blogą.

Badaujanti krepšinio tauta (4)

2012 gruodžio mėn. 31 d. 10:57
Tomas Pačėsas padarė paslaugą krepšinio spaudos atstovams. Užvėmė nesąmonę apie galimybę natūralizuoti užsienietį įžaidėją ir taip išgelbėti Lietuvos rinktinę. Kai pirmą kartą pamačiau antraštę, tai galvojau bus koks bajeris ar šiaip iš konteksto ištraukta. Tomas toks atrodo mėgstantis juokaut ir t.t. Bet, atrodo, tai buvo rimtas pasiūlymas federacijai, rimta opcija.

D-Mo ir politika (2)

2012 lapkričio mėn. 13 d. 11:28
Kodėl vakarų krepšininkai (ypač amerikiečiai) yra žavesni ir įdomesni nei rytų krepšininkai? Dėl to, kad jie gali nesustodami pasakoti žurnalistui, kaip mėgsta krepšinio žaidimą (the game of basketball), kaip jie sunkiai vaikystėje kovojo, kad galėtų žaisti, kaip jie yra palaiminti, kad gali žaist (ir uždirbt belekiek casho), kaip myli savo šalį ir olimpiada jiems yra labai svarbus ir nelengvas turnyras. Nors iš tikrųjų mes visi žinome, ką jei galvoja.

Dedant ant istorijos, arba V. Romanovas „Žalgirio“ sudėtyje (13)

2012 spalio mėn. 26 d. 12:33
Ateinantį sekmadienį Žalgiris VTB lygoje žaist su CSKA. Į Kauną trumpam grįžta Sonis, užsuka Mesina su chebra, žodžiu bus įdomu, nelengva, bet įdomu. „Žalgiris“ Gomelskio taurėje tik per savo klaidas pralaimėjo jau laimėtas rungtynes. Bus proga atsiimt, dar ir oficialiose rungtynėse namuose.

Kodėl per TV nerodys krepšinio Supertaurės finalo? (39)

2012 rugsėjo mėn. 4 d. 17:24
Kai barelio už naftą kaina krenta, pas mus benzino kaina muša rekordus. Kai pinigus turim leisti renovacijai ir taip taupyti pinigus už šildymą, mes perkam sraigtasparnius. Kai turėtume žiūrėt laukiamiausias rungtynes Lietuvoje šį sezoną, mes jų nežiūrim... nes jų nerodo TV.

Šešto žingsnio belaukiant (3)

2012 rugpjūčio mėn. 8 d. 13:53
Šešto žingsnio belaukiant
AP/Scanpix
DELFI.lt dažnai mėgsta cituoti Gomelskį, ypač, kai jis sukritikuoja lietuvių krepšinį (arba pasako tiesą, tik ji mums dažnai būna per skaudi). Vakar per televiziją Gomelskis kalbėjo, kad vienas iš lietuvių pranašumų yra tai, jog mūsų treneris yra vietinis, o ne užsienietis. Reikiamu momentu Kęstas gali labiau motyvuoti ir užvesti komandą, nei užsienietis treneris.

Atėjo baisūs laikai (145)

2012 rugpjūčio mėn. 7 d. 15:07
Lietuvių fanas lyg koks arijas drąsiai ir išdidžiai iškėlė vieną ranką į priekį, kitą prisidėjo prie lūpų imituodamas garsiuosius Adolfo ūsus. Tai jam kainavo ~10 000 lt.

Lietuvos krepšinio rinktinė žengė antrą žingsnį Olimpiadoje (7)

2012 rugpjūčio mėn. 1 d. 16:01
Lietuvos krepšinio rinktinė žengė antrą žingsnį Olimpiadoje
AP/Scanpix
Lietuva pagaliau gali lengviau atsikvėpti – išgyvenom „mirk arba gyvenk“ rungtynes (čia kad dramatiškiau skambėtų). Viskas grįžta į savo vietas, galim ramiau ruoštis rungtynėm su prancūzais ir toliau gerinti žaidimą. Žaidėm gerai, žaidėm kietai, agresyviai ir svarbiausiai kartu.

Ar Jums patinka nauja rinktinės apranga? (64)

2012 liepos mėn. 31 d. 13:56
Pirmomis šios savaitės minutėmis Lietuva nemiegojo, Lietuva žiūrėjo krepšinį. Tikrai ne pats geriausias laikas krepšiniui, alų gert vidury pirmadienio nakties kažkaip durnai, rėkaut labai ir nesinori, ima miegas ir t.t. Vis tik miegus pradžioje šiek tiek prablaškė vienas neįprastas ir naujas dalykas – naujos rinktinės aprangos...

Per greitas argentinietiškas tango (6)

2012 liepos mėn. 30 d. 15:35
Ne, tai nebuvo košmaras ar tiesiog blogas sapnas. Tai, ką tu matei praeitą naktį, buvo tikra. Gal taip griežtai nereikėtų sakyt, bet rungtynės parodė mūsų dabartinę formą ir žaidimą – vėluojam gindamiesi, atkarpom pamirštam komandinį žaidimą, perskubam ir netausojam kamuolio.

Olimpinė apžvalga. Atėjo Jono Valančiūno valanda (63)

2012 liepos mėn. 27 d. 17:42
Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Tos lietuviškos nuobodžios ir nereklamines patarlės... Taip, jos neįdomios ir nykios, bet jose yra daug tiesos. Nebeturim rinktinėje Javtoko, bet gal tai tik gero pradžia? Kodėl? Nes turim super talentą, Lietuvos ir Toronto ateitį – Joną Valančiūną.

Kodėl Lietuva myli Deividą Dulkį? (18)

2012 liepos mėn. 25 d. 17:17
Kodėl Lietuva myli Deividą Dulkį?
T.Tumalovičiaus nuotr.
Deividas Dulkys šį pavasarį buvo tapęs nauja krepšinio ikona Lietuvoje. Vienose rungtynės sumetė beprotiškai daug tritaškių, kitose ištempė savo komandą į kitą NCAA akrintamųjų varžybų etapą, dalyvavo kovo beprotybėje, galų gale nieko nelaimėjo, bet visa Lietuvos krepšinio visuomenė nuo šių metų kalba apie Deividą Dulkį.

Ei, patriotai, nebesmerkim D-Mo! (76)

2012 liepos mėn. 23 d. 14:11
Daug kas abejoja, kad jei šiais laikais sovietų tankai imtų Lietuvą, prie Seimo ir kitų svarbių vietų rinktųsi tūkstančiai žmonių ginti savo šalies. Spauda rašo apie sumažėjusį patriotizmą šaliai ir kt. Bet kai pasisuka reikalai apie krepšinį ir rinktinę, mes staiga tampam bene patriotiškiausia šalimi žemėje. To patriotiškumo auka šią vasarą tapo Donatas Motiejūnas.

Dar neatleiskim trenerio Kęstučio (85)

2012 liepos mėn. 19 d. 13:54
Krepšinis yra krepšinis. O krepšinio kamuolys yra apvalus. „Krepšinio blogas“ yra blogas. O Lietuvoje nėra trijų milijonų krepšinio trenerių. Nes jei taip būtų, tai nedarbas mūsų šalyje siektų 99 proc. Niekas nestatytų namų, nekeptų bandelių ir nevairuotų troleibusų. Visi būtų krepšinio treneriai. Bet, ačiū dievui, taip nėra.

Kodėl Antanui Kavaliauskui reikėtų pastatyti paminklą? (47)

2012 liepos mėn. 18 d. 13:52
AK inicialai daugeliui asocijuojasi su Kalašnikovo automatu. Besidomintiems krepšiniu asocijuojasi su Andrėjum Kirilenka (anksčiau ir su Arvydu Macijausku). Nuo vakar man jie asocijuojasi su Antanu Kavaliausku.

Kaip iš medžio tampama gynybos ramsčiu (39)

2012 liepos mėn. 16 d. 17:59
Kevinas Durantas ir Robertas Javtokas
AP/Scanpix
Vakar kaip tik su draugu kalbėjau apie Roberto Javtoko traumą. Sakiau, viskas bus gerai, jei Turkijoj su dviem nurautom čiurnom pažaidė, tai čia su viena ir dar turint laiko, bus gerai viskas. Sakiau, kad grįžęs antradienį tiesiai iš oro uosto važiavo į klinikas žiūrėt kojų, tai jei kas būtų buvę blogai, jau būtume visi žinoję. O pasirodo, viskas yra visai kitaip.