eddaite

eddaite

Straipsniai: 50

Žavi ir energinga penkiukė ieško namų (3)

2016 birželio mėn. 30 d. 15:57
Žavi ir energinga penkiukė ieško namų
Štai ir atėjo laikas, kai mūsų mažieji Juosviukai tapo savarankiški ir jau pasiruošę keliauti į naujuosius, pastoviuosius savo namus.

Namų ieško stilingas katinėlis Spirgis

2016 balandžio mėn. 22 d. 14:12
Namų ieško stilingas katinėlis Spirgis
Prieš Jūsų akis - aštuonių mėnesių gražuolis katinėlis Spirgis, mūsų dar kitaip Spirgiuku Plikiuku vadinamas. Atrodytų, kad vaikinas - ir iš stuomens, ir iš liemens, o iš tikrųjų liesą nuo bado ir nepriežiūros kūnelį slėpė įspūdingi, nors ir labai kaltūnuoti, sąvėlomis „papuošti“ kailinukai.

Katinas Murzilka ieško namų (4)

2016 balandžio mėn. 21 d. 17:03
Katinas Murzilka ieško namų
Ypatingų namų ieško ypatingas katinas Murzilka. Norėtų jis gyventi tik namuose ir nebevaikščioti į lauką, nes turi kiek silpnesnį imunitetą nei kiti katinai. Ir gyventi norėtų vienas, tik su šeimininkais, be kitų katinėlių.

Mieli oranžiniai katinėliai Boni ir Klaidas ieško namų (1)

2016 balandžio mėn. 5 d. 10:37
Klaidas
Boni ir Klaidu juos pavadinome tada, kai pastebėjome, kaip ištikimai išmesti speiguotą žiemą jie laikėsi vienas kito. Katinėlių ištikimybė ir draugystė žavėjo, tuo pačiu mums labai skaudėjo, nes buvo sunku žiūrėti į juos šąlančius ir alkstančius. Boni su Klaidu naktis leido po suoliuku prie vienos užeigos, o mito tik tuo, ką numesdavo tos užeigos klientai.

Ieškome namų Galgiuose priklydusiam šuneliui (1)

2016 kovo mėn. 23 d. 10:58
Šunelis
Vilniaus rajonas, Galgiai, Vakario g. Jau kurį laiką čia pastebimas vidutinio dydžio, ilgų kojų, šunelis. Neagresyvus, netriukšmingas, bailiukas. Benamis, bedalis, žmonių bijo, prie rankų neina, prisileidžia tik kokius 5 metrus artyn.

Ieškomi namai vienatvės prislėgtam katinėliui (3)

2016 kovo mėn. 2 d. 10:28
Jaška
Jis šiandien gyvena slegiančioje vienatvėje... Tik ji dabar – geriausias katinėlio Jaškos draugas. Vienintelės rankos, kurios jį glosto, pakaso paausį, lūpos, kurios kalba paguodžiančius ir raminančius žodžius, širdis, kuri jį globoja ir myli – kaimynės, kuri užsuka ir pagal galimybes lanko katinėlį. Jaška atsisveikindamas kaskart savo globėją palydi iki durų ir, vos joms užsivėrus, verkia nesavu balsu.

Mylimos šeimininkės netekęs Tūzas ieško naujų namų (2)

2016 vasario mėn. 18 d. 17:52
Mylimos šeimininkės netekęs Tūzas ieško naujų namų
DELFI skaitytojo nuotr.
Tūzas – bolonės mišrūnas, gyvenęs lauke ir ištikimai tarnavęs savo šeimininkei. Deja, šeimininkės sveikata jau visai prasta, moteris ligoninėje, iš jos turėjo keliauti pas vaikus, bet... lemtis nusprendė kitaip, ištiesė ranką ir išsivedė ją ten, iš kur negrįžtama. Oi, kaip liūdna Tūzui leisti dienas vienišam.

Skubiai ieškome laikinos globos ar namų senjorui katinėliui Rūkui (5)

2016 vasario mėn. 15 d. 12:54
Rūkas
Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, senolis Rūkas negali likti ten, kur yra globojamas dabar. Todėl kuo skubiau kreipiamės į visus su prašymu apmąstyti, apgalvoti ir galbūt surasti mažą kampelį savo namuose mūsų mylimam globotiniui.

Sargus, bet linksmas ir žaismingas Caras ieško namų (1)

2016 vasario mėn. 9 d. 12:37
Sargus, bet linksmas ir žaismingas Caras ieško namų
Jis – Caras. Nei kilmingas, nei valdovas. Tiesiog dar vienas priklydėlis, kuriam norėtume surasti naujus namus.

Ieškomi nauji namai spanielio mišrūnei (4)

2016 vasario mėn. 4 d. 10:55
Ieškomi nauji namai spanielio mišrūnei
Už lango merkia lietus, tirpdantis sniego likučius. Kartu su purvinu sniegu tirpsta ir laikas, kurio liko visai nedaug. Tas, su kuo ji gyveno septynerius metus, tyliai, jai pačiai to nežinant, sprendžia jos likimą. Ir, kad ir kaip būtų gaila, ne į gerąją pusę.

Žmogų mylinti katytė Luna ieško namų (3)

2016 vasario mėn. 3 d. 18:00
Žmogų mylinti katytė Luna ieško namų
Tos paslapties, kaip jaunutė, vos metų, jauki, meili ir trokštanti žmogaus meilės katytė atsidūrė lauke, mes tikriausiai jau neįminsim...

Namų ieško ketveriukė, išgelbėta nuo gyvenimo gatvėje

2016 sausio mėn. 18 d. 11:05
Simba
Simboliška, bet tądien, kai gandrai žiemoti skrido į šiltus kraštus, keturi šaunūs katinėliai iš sodų, padedami geros močiutės, keliavo sostinėn namų sau ieškoti. Prašyta jiems prieglaudų pagalbos, moterytė dovanojimo skelbimus lentose kabino, siūlė geriems žmonėms katinėlius, bet sekėsi sunkiai.

Katytė Meilutė ieško pačių geriausių šeimininkų (1)

2016 sausio mėn. 12 d. 14:09
Katytė Meilutė
Namų ieško labai meili maždaug pusės metų, gražutė, juodai balto spalvinimo kailiuku pasipuošusi Katytė Meilutė.

Suteikite galimybę Arčiui pasidžiaugti vaikyste (3)

2016 sausio mėn. 8 d. 10:27
Suteikite galimybę Arčiui pasidžiaugti vaikyste
Manau, dauguma pritarsite, kad vaikystė yra pats gražiausias ir geriausias gyvenimo etapas. Ji kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minučių ir įspūdžių.

Mielas ir jaukus katinas Algiukas ieško namų (22)

2016 sausio mėn. 4 d. 17:25
Ryžiukas Algiukas ieško namų
Namų ieško maždaug metukų amžiaus, kastruotas, paskiepytas (yra skiepų pasas), tvarkingas katinėlis Algiukas. Jaukus, meilus, dievina žmogų ir glostymus. Puikiai naudojasi kraiko dėžute, į lauką nėra išleidžiamas.

Gražuolis katinas Grafas ieško namų (1)

2015 gruodžio mėn. 29 d. 14:40
Grafas
Grafas – 1,5 m. nepaprastai puošnus, tiesiog elegantiškas katinas. Susiklosčius liūdnoms aplinkybėms, katinėlis, kažkada žmogaus mylėtas ir bučiuotas, namų neteko.

Skubiai ieškoma laikina globa ar namai mielai šiurkštukei (8)

2015 gruodžio mėn. 9 d. 15:34
Skubiai ieškoma laikina globa ar namai mielai šiurkštukei
Lazdijuose rasta labai meili ir jauki, nedidelio ūgio, pastelinių spalvų šiurkštukė. Liesa, žmonių valkataujant matyta jau prieš porą savaičių. Išmesta? Pasiklydusi? Faktas, kad neieškoma, nes nei internetinėje erdvėje, nei skelbimų lentose informacijos apie dingusį gyvūną nėra.

Miela mažylė Pipa ieško rūpestingų šeimininkų (3)

2015 gruodžio mėn. 9 d. 10:52
Miela mažylė Pipa ieško rūpestingų šeimininkų
Vaikiška, mažutė, švelnutė, minkštutė, smalsi ir be galo linksma bei nuotaikinga katytė Pipa ieško mylinčių ir atsakingų šeimininkų.

Dručkis Mogas prašo atsiliepti senus arba naujus šeimininkus (1)

2015 gruodžio mėn. 2 d. 12:06
Dručkis Mogas prašo atsiliepti senus arba naujus šeimininkus
Prieš Jus – jaunutis katinėlis. Ir jis ieško šeimininkų: senųjų arba naujų. Juodai baltu kailiuku pasipuošęs Mogas yra ne tik be galo mielas murkaliukas, „minkaliukas“, bet ir labai myli žmogų, dievina jo draugiją. Į kitus gyvūnus dėmesio nekreipia.

Antrą kartą gimusi taksė Adėja ieško namų arba laikinos globos (4)

2015 lapkričio mėn. 25 d. 16:24
Antrą kartą gimusi taksė Adėja ieško namų arba laikinos globos
Sako, kad antrą kartą gimti neįmanoma... Klysta tie, kurie taip galvoja. Adėja, ištraukta iš mirties nagų, – gyvas to įrodymas. Rasta partrenkta automobilio, pastebėta gerų žmonių. Nuvežta į veterinarijos kliniką, išglobota, išmyluota, kuo puikiausiai sveikstanti.

Žaismingoji Leita ieško šeimininkų

2015 lapkričio mėn. 23 d. 11:40
Žaismingoji Leita ieško šeimininkų
Katytė buvo įsilipusi į medį ir garsiai kniaukė, lyg šauktųsi pagalbos. Pakalbinta žmonių taip pat tebekniaukdama nusileido kamienu ir paimta ant rankų tiesiog įsisegė visomis keturiomis letenėlėmis. Taip susipažinome su Leita.

Išgelbėkite garbaus amžiaus katytės gyvybę (3)

2015 lapkričio mėn. 19 d. 11:44
Išgelbėkite garbaus amžiaus katytės gyvybę
Vilniuje, Lazdynuose, arčiau TV bokšto katinėlių nėra daug, tačiau prieš kelias dienas po langais žmonės pastebėjo tiesiog žolėje tupintį katiną. Panašu, kad prie lauko gyvenimo jis nepratęs: maistą iš žolės traukia pešdamas kartu su žolės lapais, žmonių nebijo žmonių. Taip ir leidžia laiką po langais - tiek dieną, tiek naktį, miega dažniausiai tiesiog žolėje, kartais įsilipa į medį.

Geros nuotaikos ir energijos užtaisas Taira ieško namų (2)

2015 lapkričio mėn. 18 d. 10:41
Geros nuotaikos ir energijos užtaisas Taira ieško namų
Namų ieškome Tairai, kalytei, kuri daugiau kaip mėnesį praleido sanitarinėje tarnyboje „Grinda“. Manome, kad tik optimizmas jai padėjo ten taip ilgai ištverti ir nesusirgti.

„Kaimo grandinė“ kviečia savanoriauti mylinčius gyvūnus

2015 lapkričio mėn. 17 d. 16:40
VŠĮ „Kaimo grandinė“ – tai nedidelė, Vilniuje veiklą vykdanti, prieglaudos neturinti, finansiniu skaidrumu ir atvirumu paremta benamių gyvūnų globos organizacija, kuri pagal galimybes yra pasirengusi padėti visiems, norintiems spręsti benamių gyvūnų problemas.

Džuno atsikratė kapinėse – ieškomi nauji namai (9)

2015 lapkričio mėn. 5 d. 12:20
Gražuolis baltakailis Džuno ieško naujų namų
Savanorė, po sunkių atsisveikinimo su artimu žmogumi akimirkų, važiavo namo. Apmąstymuose apie tai, kaip gyvenimas vieną akimirką tiesiog baigiasi ir tai ne kažkieno kvailas pokštas, net nespėjo priimti apgalvoto sprendimo, kai staigiai sustojo ir šoko iš mašinos. Ant plikos žemės, susirietęs, pavargęs ir niekam nereikalingas gulėjo šuo.

Mažylė Goja ieško mylinčių šeimininkų (3)

2015 spalio mėn. 28 d. 10:38
Goja
Goja – 2 mėnesių katytė, suspėjusi įšokti į paskutinį rudeninį traukinį, vežantį iš gresiančios nebūties į gyvenimą.

Arimų sodų nelaimėlė: norėčiau žiemoti šiltai… (4)

2015 spalio mėn. 25 d. 08:16
Arimų sodų nelaimėlė: norėčiau žiemoti šiltai…
Daugeliui vaizdas, kai šuo pririštas prie būdos, kelia liūdesį ir graudulį. O, sakykite, kokius jausmus sukeltų vaizdas kalytės, kuri visą savo gyvenimą (maždaug dvejus metus) praleido plyname lauke?

Maža katytė Elbė nori būti tavo drauge (2)

2015 spalio mėn. 12 d. 10:20
Maža katytė Elbė nori būti Tavo drauge
„Kai debesys jau saulės šviesą gvelbė/ Ir darganos vėl savo valdžią skelbė,/ Viltis menkutė man bebuvo išsigelbėt.../ Susipažinkim. Aš – maža katytė Elbė.“

Dvi gražuolės trispalvytės Meilutė ir Košytė nori namų

2015 spalio mėn. 6 d. 10:25
Dvi gražuolės trispalvytės Meilutė ir Košytė nori namų
Akis į akį susidūriau su žmonių žiaurumu ir nenuovoka. Tiesiog širdį suspaudė dviejų mažų sesučių akistata su gyvenimo pradžia be namų ir mamos. Mažylės buvo paliktos tiesiog pievelėje prie kelio, netoli Dauparų tvenkinio. Vienišos ir šąlančios per lietų iš pat ryto. O gal ir per naktį.

Baltakailis Naglis ieško tik rūpestingų ir atsakingų šeimininkų (4)

2015 rugsėjo mėn. 28 d. 11:25
Baltakailis Naglis ieško tik rūpestingų ir atsakingų šeimininkų
Šiandien Jums pristatome katinėlį Naglį. Jis vilnietis, gyventi gali tik bute.

Šaunusis katinas Lumas ieško namų

2015 rugsėjo mėn. 25 d. 14:06
Šaunusis katinas Lumas ieško namų
Katinas Lumas prieš mėnesį pradėjo vaikštinėti aplink mūsų sodybą. Vaikščiojo drąsiai, guviai ir linksmai. Gal todėl, kad buvo vasara – atsipūtęs neturėjo rūpesčių, gal todėl, kad jis tiesiog geras ir draugiškas katinas.

Skubus katytės Dūmės prašymas: jau rytoj ji gali atsidurti gatvėje (4)

2015 rugsėjo mėn. 23 d. 10:35
Skubus katytės Dumės prašymas
Vakar mus pasiekė labai neramios žinios. Katytės Dūmos globėjai labai pablogėjo sveikata, moteris beveik nejuda, net bute jai sunku judėti, ji gali vaikščioti tik su ratukais. Iš namų ji, žinoma, neturi galimybių išeiti. Taip pat labai komplikavosi šeimyninė situacija, pas globėją į vieną kambariuką ketina atsikraustyti jos dukra, kuri nepakenčia gyvūnų namie, tad kai tik ji atsikraustys, Dūma atsidurs už durų arba...

Ieškomi namai savarankiškai katytei Tairai

2015 rugsėjo mėn. 22 d. 10:25
Ieškomi namai savarankiškai katytei Tairai
Taira mielai gyventų namuose, kur turėtų galimybę išeiti į lauką, pareiti, kada ji norės, būti meilia tiek, kiek jai tą dieną norėsis meilintis. Tai jaunutė, savarankiška, smalsi, žaisminga katytė. Ji puikiai sutaria su kitais katinais, nėra agresyvi su šunimis, nepuola, nedrasko.

Mažytė Gli ieško namų ten, kur pažada ja rūpintis (1)

2015 rugsėjo mėn. 21 d. 12:55
Mažytė Gli ieško namų ten, kur pažada ja rūpintis
Mažytė Gli – visai dar vaikas. Meilutė, murklytė, vaikiškai smalsi, guvi ir žaisminga. Mėgsta prisiglausti prie žmogaus ir švelniai apglėbta miegoti lovoje.

Jauna, gyvybinga ir žaisminga kalytė Vika ieško namų (1)

2015 rugsėjo mėn. 20 d. 09:00
Jauna, gyvybinga ir žaisminga kalytė Vika ieško namų
DELFI skaitytojo nuotr.
Nuo ko gi pradėti rašyti jos istoriją... Nežinome, nes nežinome, kur ir kaip ji gyveno iki 2015 metų rugpjūčio, kada ją, gražią ir kvepiančią namais, pagavo daugiabučio namo laiptinėje S. Neries g., Vilniuje, Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos „Grinda“ darbuotojai ir apgyvendino kartu su kitais likimo draugais. Nuo tos dienos Vikos gyvenimas apsivertė aukštyn kojom...

Melsvakailė Alisa, laimę nešanti trispalvė Čili ir dieviško grožio Betė ieško namų

2015 rugsėjo mėn. 17 d. 16:32
Alisa
Dovanojamos trys dailios katytės.

Mėlynakis Liūdesiukas laukia mylinčio žmogaus (4)

2015 rugsėjo mėn. 10 d. 14:28
Mėlynakis Liūdesiukas laukia mylinčio žmogaus
Globėjų nuotr.
Šis, be galo gražių, melsvų, užburiančių, bet liūdnų akių, įdėmaus ir, rodos, tiesiai į širdį žvelgiančio žvilgsnio, labai įdomiai nuspalvinto kailiuko savininkas prieš porą mėnesių gan netikėtai atsirado viename iš Kauno Kuršių g. kiemų.

Pašėlusi Šela ieško šeimininkų (1)

2015 rugsėjo mėn. 9 d. 11:37
Pašėlusi Šela ieško šeimininkų
Globėjų nuotr.
Namų ieško maždaug 4,5 mėn. gražuolė katytė Šela (tokį vardą gavo todėl, kad šėlsta be paliovos). Šela labai linksma, vaikiškai smalsi, žaisminga.

Žaismingi ir smalsūs Tiksis ir Šela ieško šaunių šeimininkų (1)

2015 rugpjūčio mėn. 30 d. 08:00
Tiksis
Jie mažučiai, jie drąsūs, jie smalsūs, labai mieli ir žaismingi. Taip būtų galima apibūdinti du šaunius rainiukus Tiksį ir Šelą.

Ypatingo gerumo katytė Maša ieško namų (5)

2015 rugpjūčio mėn. 24 d. 16:01
Ypatingo gerumo katytė Maša ieško namų
Pristatome Jums draugišką ir meilią katytę Mašą. Tai – be galo jaukus ir žmogų mylintis gyvūnas, kuriam švelnus žmogaus glėbys yra didelė palaima. Maša pirmenybę teikia glostymams, o tik paskui laukia skanaus maistelio.

Nuspalvink juodai baltą Ario gyvenimą ryškiomis spalvomis! (2)

2015 rugpjūčio mėn. 23 d. 08:00
Šeimininko netekęs Aris ieško naujų namų
Gyvenimas taip jau surėdytas, kad anksčiau ar vėliau visiems mums tenka atsisveikinti su vienu ar kitu mylimu bei artimu draugu. Gal ir galėtume retoriškai klausti „Kodėl, pasauli, mus baudi?“, bet ar tai ką nors pakeistų? Išėjusio draugo jau niekas nesugrąžins...

Du broliai šaunuoliai Samis ir Simis ieško pačių geriausių šeimininkų pasaulyje!

2015 rugpjūčio mėn. 13 d. 17:13
Du broliai šaunuoliai Samis ir Simis ieško pačių geriausių šeimininkų pasaulyje!
Geruoliai, ramuoliai, švelnūs ir mieli, kokie tik gali būti katinėliai. Mažučiai, jaukučiai, visai dar vaikai. Kol kas dar nėra drąsūs, bet ir laiko nuo to, kai pateko iš kiemo į namų globą, dar visai nedaug praėjo. Paimti ant rankų jaukiai įsitaiso, užmurkia ir žmogaus glostymams visai nesipriešina. Atvirkščiai, norėtų, kad „rankų terapija“ niekada nesibaigtų.

Kai šeimininkai nuskriaudžia dukart: ieškome namų trispalvei katytei (9)

2015 rugpjūčio mėn. 11 d. 16:05
Kai šeimininkai nuskriaudžia dukart... Ieškome namų arba laikinos globos trispalvei katytei išoperuotais nagučiais
Kėdainiuose prie konteinerių labai netikėtai atsirado jauki naminė trispalvė katytė. Jau tokia gera, taip norinti žmogaus meilės ir švelnių rankų... Kažkada meilutė buvusi švari, dabar jau tapo visiška murziuke. Ir, kas blogiausia, renkasi tik naminį maistą, prie sauso kačių maistelio nepratusi ir jo neėda. Bet didžiausia bėda yra visai kitur.

Kai gailestis ar nesuvokimas priveda prie katastrofos: būriui kačių reikia pagalbos (4)

2015 rugpjūčio mėn. 9 d. 09:00
Katinai
Sulaukėme skambučio iš Žaliakalnio seniūnijos. Pagyvenusią porą patalpino į slaugos ligoninę, o bute liko kačių. Mums sakė, kad ten – dvi suaugusios katės, abi su naujagimiais. Dar yra 3 paaugliukai, (sako, 3-4 mėn.), 2 bengališkai rusvos katytės ir ilgesnio plauko juodai baltas katinas.

Joninių stebuklas Papartėlė Jonė ieško mylinčio šeimininko (3)

2015 rugpjūčio mėn. 6 d. 11:16
Joninių stebuklas Papartėlė Jonė ieško mylinčio šeimininko
Kartais fėjos pavirsta piktomis raganomis, draugas išduoda, o po paparčio lapais slepiasi... Ne, ne, ne žiedas... o dvi liūdnos akytės – pasimetusios, išsigandusios, pasiklydusios savo miniatiūriniuose jausmuose. Dar vakar mažą gyvybę saugojo sėkmė, o šiandien likimas apvertė viską aukštyn kojomis. Ir kamgi tu, mažas pūkuotuk, reikalingas? Kas tave pastebės? Kas nubrauks ašarą ir ištars MYLIU?

Nuostabusis Dijus ieško šeimininkų (3)

2015 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:00
Nuostabusis Dijus ieško šeimininkų
Kai miestas budo po šiltos vasaros nakties ir ruošėsi penktadieninio turgaus dienai, kai prekeiviai kuo maloniausiai aptarnavo sugužėjusius pirkėjus, kamputyje, tarsi norėdamas likti nematomu, susigūžęs tupėjo juodai baltas katinėlis.

Tikra žmogaus draugė Murkutė Pimpačkutė ieško namų (1)

2015 liepos mėn. 31 d. 14:27
Murkutė Pimpačkutė
Jaukių namų ir patikimų šeimininkų ieškome mielai ir švelniai katytei Murkutei, globėjos švelniai dar vadinamai Pimpačkute. Kodėl Pimpačkute? Pažiūrėkite į nuotraukas ir viskas paaiškės. Be šypsenos į ją žiūrėti nepavyksta.

Nuostabus dūmo spalvos kailiuko savininkas katinėlis Pilkutis ieško mylinčių šeimininkų (8)

2015 liepos mėn. 23 d. 17:21
Nuostabus dūmo spalvos kailiuko savininkas katinėlis Pilkutis ieško mylinčių šeimininkų
DELFI skaitytojo nuotr.
Pilkutis – jaunutis, kiek liūdnas, nes praradęs namus, katinėlis. Pasipuošęs minkštu, tamsaus dūmo spalvos kailiuku. Kastruotas. Rimtame snukelyje tarsi įrėmintos didelės, įdėmiai, bet kartu ir smalsiai viską stebinčios akys. Atrodo, žiūri tiesiai į širdį ir klausia – „Tu geras? Nenuskriausi? Padėsi man surasti namus? Tokius, kuriuose būsiu reikalingas ir mylimas, kur būsiu draugas ir tikras šeimos narys“.

Baltasis Mau ir mažoji Čili ieško namų (1)

2015 liepos mėn. 18 d. 09:00
Baltasis Mau ir mažoji Čili ieško namų
DELFI skaitytojo nuotr,
Mielas katinėlis Mau savo didelėmis gražiomis akimis jau dairosi tikrų namučių. Iš pradžių buvo sunku apsispręsti, vadinti jį Mau ar Murr, nes kaskart pakalbinus, jis visuomet atsako savo juokingai skambančiu „Mau“, o pažiūrėjus į jį ilgiau nei 10 sekundžių, stebuklingai įsijungia motoriukas „Murrr“.

Pasitikėjimą žmogumi atgavęs Ačis ieško žmogaus

2015 liepos mėn. 8 d. 10:40
Pasitikėjimą žmogumi atgavęs Ačis ieško žmogaus
Koks Ačio gyvenimas buvo iki sutinkant savo gelbėtoją Živilę, mes nežinome. Aišku tik tai, kad tikrai niekas jo nelepino, o likimas dar pasiuntė ir taip nelengvą beglobio dalią. Tai tikrai nepridėjo šuneliui drąsos, atvirkščiai, padarė gan atsargiu ir neleido pasitikėti žmonėmis.