biskvitas

biskvitas

Straipsniai: 5

Geriausia, kas gali nutikti pavargusiai tautai – jau čia pat (30)

2013 rugsėjo mėn. 2 d. 15:56
Kadaise tvirtai tikėjau – Lietuvoje nėra geresnio dalyko nei krepšinis. Praėjus šiek tiek metų nuo vaikystės svaičiojimų supratau – niekas nepasikeitė, priešingai, krepšinis it egzotiškas chameleonas nematomai gelbsti mūsų tautą.

Patarimai būsimiems studentams: kaip susigadinti turimą potencialą? (29)

2013 liepos mėn. 3 d. 16:25
Ei, tu ten sėdintis prie savo kompiuterio ir sustojęs svarbioje gyvenimo kryžkelėje! Nežinai, ką toliau rinktis gyvenime? Nežinai, kur stoti, kaip gyventi studijuojant? Nebevark, pasiskaityk šiuos penkis efektyvius patarimus ir išmok išvaistyti savo brangų potencialą! Pasiruošk – tai patarimai, kaip tapti kokybišku pilkos masės atstovu.

Vilniaus gatvėse - 13 metrų ilgo valties klajonės (6)

2013 liepos mėn. 2 d. 14:33
Vilniaus gatvėse - 13 metrų ilgo valties klajonės
DELFI redakciją pasiekė skaitytojo nuotraukos, kuriose užfiskuotas kiek neįprastas vaizdas – keli jaunuoliai Vilniaus senamiesčiu gabena valtį.

Viešojo transporto herojai kuris iš jų esate jūs? (121)

2012 lapkričio mėn. 22 d. 10:02
Viešasis transportas - neatskiriama daugelio žmonių gyvenimo dalis. Tai ne tik pigi ir patogi susisiekimo priemonė, bet ir daugelio pasakojimų ištakos. Ech, tas viešasis transportas, įsivaizduokite didmiesčius be zujančių autobusų, troleibusų ar greitaeigių mikroautobusiukų. Sunku, tiesa? Ši neatsiejama žmonių skruzdėlynų gyvenimo dalis neretai tampa gerų istorijų draugų rate varikliuku ar neišsemiamu nuotykių šaltiniu.

Emigranto užrašai. Kornvalis: angliška Žemaitijos versija (19)

2011 rugsėjo mėn. 15 d. 12:00
<span class="delfi-highlight">Emigranto užrašai.</span> Kornvalis: angliška Žemaitijos versija
Truputis lietuviškų įspūdžių iš laiko praleisto vienoje įspūdingiausių ir kontrastiškiausių vietovių visame pasaulyje - Kornvalio grafysčių. Ji priminė Žemaitiją - turi savitą kalbą ir charakterį.