Doncee1986

Doncee1986

Straipsniai: 27

Apie motinas, kurių šiuo žodžiu vadinti nenoriu (23)

2016 spalio mėn. 18 d. 15:43
Apie motinas, kurių šiuo žodžiu vadinti nenoriu
Vida Press
Mūsų gyvenime vyksta visko: konfliktų, linksmų akimirkų, muštynių ar netekčių. Viena iš tokių svarbių akimirkų yra vaiko gimimas. Bet ne visoms motinoms tai yra džiaugsmas. Aš tiesiog pasišlykštėjau tomis motinomis, kurios žudo savo vaikus. Darosi „išvalymus“, skandina, dusina ar tiesiog išmeta sušalti. Šlykštu. Atrodo, lyg tas vaikas būtų kažkoks žaislas, kurį galima išmesti, kai jis nusibosta.

Papiktintas skundais dėl aukštų kainų vyriškis atvėrė savo piniginę (455)

2016 gegužės mėn. 24 d. 10:28
Savitarnos kasos
A.Aleksandravičiaus nuotr.
Turbūt nėra nė vieno žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie akciją, kuria buvo siekiama boikotuoti parduotuves ir tokiu būdu numušti maisto kainas. Kaip ir visada mūsų žmonės pamojavo dalgiais, parodė, kad esam kieti. Bet iš to nesigavo nieko gero. Kodėl? Tris dienas pabadavome, o savaitgalį kai dėjome, tai net vežimėliai lūžo. Juokas pro ašaras.

Žiniose pamatytas reportažas sukėlė įsiūtį: komikai, dievaži (64)

2016 balandžio mėn. 27 d. 09:05
Trečiadienį vakare, kaip įprastai, žiūrėjau žinias per TV. Viskas buvo įdomu iki tos akimirkos, kai pradėjo rodyti naujieną apie grupelę, kurie nori, kad būtų įtvirtintas marihuanos, kitaip žinomos kaip žolė, legalizavimas. Man nuo to užvirė kraujas. Pasidarė pikta. Taigi, norėčiau pakalbėti apie tai, kodėl aš nepritariu jos įteisinimui.

Trys dalykai, kurie palengvins gyvenimą mokykloje (1)

2015 gegužės mėn. 18 d. 12:10
Trys dalykai, kurie palengvins gyvenimą mokykloje
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Prieš keletą dienų paskaičiau straipsnį apie tai, kaip viena mokinė piktinosi, kad ilginami mokslo metai. Praktiškai - pasaulio pabaiga. Ateina apokalipsė. Juk dabar teks eiti į mokyklą ilgiau, nebus laiko užsiimti nesąmonėm ir šlifuoti gatves.

Buvęs darbuotojas negali pamiršti parduotuvėje išgirsto pokalbio (279)

2015 gegužės mėn. 15 d. 09:56
Man teko skaityti keletą straipsnių apie tai, kaip žmonės piktinasi kasininkėmis, padavėjomis ar kitais viešajame sektoriuje dirbančiais žmonėmis. Ir man užvirė kraujas. Tikrąją to žodžio prasme man pasidarė pikta girdint kai kuriuos komentarus.

Visą gyvenimą kentėjau patyčias – turiu jums ką pasakyti (61)

2015 balandžio mėn. 5 d. 15:46
Skausmas. Neviltis. Nenoras gyventi. Užsiskleidimas savyje. Visi šie žodžiai apibūdina savijauta, kai patiriame patyčias. Mes jau labai daug apie tai kalbėjome ir išklausėme labai daug nuomonių. Bet labai retai pažvelgiam į tai iš žmogaus, patyrusio tai, pusės. Kaip retai mes pasikalbame su tuo žmogumi...

Gyventojas pasibaisėjęs jaunimo elgesiu miestelyje (20)

2015 kovo mėn. 30 d. 11:54
Mes labai dažnai kalbame apie tai, kad mūsų pasaulyje yra daug negatyvumo, o pozityvumo – labai mažai. Bet ar dėl to nesame iš dalies kalti? Pjaunamės, keikiamės, ieškom, kaip pakenkti kaimynui ir panašiai. Be to, mes visiškai nemokame saugoti turto, kuris mums nepriklauso.

Vyriškio pyktį sukėlė parduotuvėje siautėjęs vaikas (271)

2015 kovo mėn. 26 d. 11:08
Naršydamas internete ne kartą skaičiau minčių apie tai, kokie turėtų būti santykiai tarp tėvų ir vaikų. Ir neretai iškyla vaizdai, matyti vaikystėje ar būnant jau suaugusiu žmogumi. Mes visi be išimties vaikštom po parduotuves ir pamatome tokių vaizdelių, kad net plaukai pražyla. Ir pradedame mąstyti, o kas dėl to kaltas? Bet kartais tiesiog reikia atverti akis, kad nebūtų blogiau.

Visų išgirtą animacinį serialą sumalė į miltus (169)

2015 vasario mėn. 28 d. 09:00
Kadras iš serialo "Simpsonai"
„Simpsonai“ - tai animacinis filmas, laimėjęs daugybę apdovanojimų ir rodomas bene visame pasaulyje. Jis rodomas jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus. Daugelis šį animacinį filmą laiko praktiškai klasika. Bet tik ne aš, ir tam turiu tikrai nemažai argumentų.

Vyro nuomonė: kodėl negalima mylėtis pirmąjį draugystės mėnesį? (231)

2015 sausio mėn. 7 d. 21:44
Seksas. Seksas. Seksas. Šis žodis valdo protus. Kartais taip užvaldo, kad mes nebemąstome apie nieką, išskyrus tai. Bet yra vienas dalykas, kuris tikrai parodo, kiek mūsų gyvenime reikšmės turi tik gyvuliški instinktai, o kiek – nuoširdi meilė. Aš pamėginsiu jums paaiškinti, kodėl per pirmą pažinties mėnesį neturi būti sekso.

Pirkėją papiktinusi mama: vyrai eina dėl manęs iš proto (316)

2014 gruodžio mėn. 23 d. 15:34
Mes labai dažnai šnekame apie įvairias vaikų auklėjimo koncepcijas ir vaikus paverčiame vos ne pusdieviais. Mes jiems duodame daugybę teisių, bet visiškai nepasirūpiname, kad jie turėtų ir adekvačių pareigų.

Nuomonė. Šiuolaikinis jaunimas naikina viską, kas pasitaiko kelyje! (178)

2014 liepos mėn. 11 d. 09:10
Atėjus vasarai aš vėl neišvengiamai pastebiu tuos pačius reiškinius, kurie mane labai stebina. Kažkaip vis neišmokstama elementarių elgesio taisyklių esant viešoje vietoje. Gal tai jau bus milijonas ir pirmas kartas, kai aš išsakysiu savo nuomonę šia tema, bet daugiau nieko nebelieka.

Nuomonė. Šiuolaikinis jaunimas – parazitų karta! (555)

2014 birželio mėn. 19 d. 17:03
Kartais pasijaučiu gana keistokai, kada darbe mano postus kažkas komentuoja arba garsiai skaito. Bet šis įrašas bus visai ne apie tai. Kuo toliau, tuo labiau mane stebina vaikų ir apskritai jaunimo nachališkumas ir nesiskaitymas su vyresniais.

Pasipiktinimas: šaltis trukdo tik mokyklai, o ne linksmybėms (52)

2014 sausio mėn. 28 d. 15:10
„Jei taip šalta, tai sėdėkit namuose gerkit arbatą ir skaitykite knygas! O jei ne, tai polkos žingsneliu į mokyklą! Į klubus eiti, kiek matau, nešalta. “, - piktinasi DELFI skaitytojas. Nuostatos, kad dėl didelių šalčių vyresniųjų klasių mkoniai gali neiti į mokyklą, jam atrodo netinkamos. „visi mes kažkada iš tos mokyklos išeisime ar jau esame išėję, o tada prasideda gyvenimas, kuriame niekam nesvarbu, kokia temperatūra“, - sako jis.

Sakai, kad myli? Pagalvok dar. (53)

2014 sausio mėn. 13 d. 14:43
Vis dažniau pajaučiu sentimentalumo ir romantikos provežius ir juos stengiuosi pateikti jūsų teismui. Šį kartą mano tema bus jau turbūt visiems nusibodęs dalykas - meilė.

Apie benamių „rojų“: kodėl jie gyvena geriau, nei pensininkai? (35)

2013 spalio mėn. 11 d. 11:52
Apie benamių „rojų“: kodėl jie gyvena geriau, nei pensininkai?
M.Žiličiaus nuotr.
Prieš keletą dienų teko išgirsti, kad Gargžduose pastatyti benamių namai už milijoną litų. Įspūdinga suma, nieko nepasakysi. Ypač šiais laikais. Ir pradėjau suvokti, kad išties gerai būti „ale“ gyvenimo nuskriaustu.

Suaugusiųjų logika: alkoholiui pakanka, vaikų gėrimams - ne (35)

2013 liepos mėn. 10 d. 10:26
Prieš gerą savaitę teko išvysti situaciją, kuri mane ne tik kad pribloškė, bet ir papiktino. Viename prekybos centre rinkausi, ką nusipirkti atsigerti. Buvo viena iš tų labai karštų dienų.

Jaunimas nori darbo: ar tikrai? (140)

2013 birželio mėn. 8 d. 15:18
Po paskutinio straipsnio sulaukiau kritikos. Bet tuo pačiu supratau, kad kai kurie dalykai ir faktai neleidžia žmonėms mąstyti blaiviai. Skalūninės dujos ir Venckienės tema darosi jau labai nusibodusios. Taigi, pakalbėkim kita tema - jaunimo godos dėl darbo.

Apie šalį drebinančius dalykus: jaunimo godos, N.Venckienė ir skalūnai (79)

2013 balandžio mėn. 19 d. 14:51
Po ilgo laiko vėl nusprendžiau pakalbėti apie kai kuriuos mūsų ir ne tik mūsų šalį drebinančius dalykus. Apžvelgsime daugelį dalykų, kai kuriuos plačiau, kitus glaustai. Visa tai, ką aš čia apžvelgsiu, yra mano asmeninė nuomonė ir matymas tų dalykų, kurie vyksta aplink. Taigi pradedame.

Kaip iš tikrųjų turėtų atrodyti išleistuvės? (atsakymas kritikams) (6)

2012 rugpjūčio mėn. 2 d. 12:06
Na štai ir antra mano straipsnio dalis, kurią padiktavo jūsų išsakytos mintys ir pastabos. Jų sulaukiau truputi mažiau nei šimto. Ne itin didelis skaičius, bet, manau, pakankamas, kad susidaryčiau įspūdį apie tai, kas sukasi daugelio žmonių galvose. Pamėginkime į visą tą „šventę“ pažiūrėti iš keletos aspektų. Pažvelgsime, kas svarbiausia ir kokią tai įtaką daro aplinkiniams.

Apie išleistuves: jei neturi pinigų, nėra ko ten eiti? (95)

2012 liepos mėn. 3 d. 12:26
Gyvenime mes turime daugybę įvairių švenčių, kurias priimtina atšvęsti griausmingai. Tai yra aštuonioliktas gimtadienis, mokyklos išleistuvės, vestuvės, pirmojo vaiko gimimas ir t.t. Na, o šį kartą norėtųsi pakalbėti apie vieną iš tų švenčių - mokyklos išleistuves. Na, man asmeniškai tai yra gana keista šventė. Ir pasakysiu, kodėl. Tai yra pakankamai didelė „tuštybių mugė“.

Mūsų pirmas pasimatymas, arba laimingiausia diena mano gyvenime (60)

2012 gegužės mėn. 21 d. 15:51
Pavargau. Tiesiog pavargau. Matau tave nuotraukose, regiu mintyse, sapnuoju naktį. Pavargau nuo vienatvės. Už lango bėga dienos, gamta vis keičia rūbą. Bet širdy slegianti vienatvė. Pavargstu svajot, pavargstu tikėtis. Pavargstu girdėt šlykčius žodžius. Pavargau matyt kreivus žvilgsnius. Pavargstu nuo to, kad niekas tavęs nelaukia. Pavargstu nuo pašaipų. Pavargstu nuo visko. Bet kartais būnu laimingas.

Meilės kančios: ar kada nors mylėjai iš tikrųjų? (316)

2012 gegužės mėn. 12 d. 13:54
Kartais tau užduoda klausimą. Paprastą ir neilgą. Ir jis skamba taip: „Ar bent kartą gyvenime mylėjai žmogų taip, kad su juo galėtum nugyventi visą savo gyvenimą?“. Ir tada susimąstai. Eini per savo gyvenimo kelią ir žiūri. Jame atrandi ne vieną žmogų, dėl kurio pametei galvą ir mylėjai. Arba manei, kad myli.

Nuomonė. Dešimt dalykų, kuriems padaryčiau galą (526)

2011 liepos mėn. 29 d. 11:11
Kadangi teko susilaukti įvairių komentarų po savo paskutinių rašinių apie jaunimą ir jo nelabai gražų elgesį, tai pradėsiu naują kūrinį, kuriame išsakysiu savo nuomonę apie 10 labiausiai mane nervinančių dalykų.

Nuomonė. Šiuolaikinis jaunimas viską daro atvirkščiai (47)

2011 liepos mėn. 13 d. 10:34
Pirma tema, kurią norėčiau paliesti, tai amžinas dalykas – meilė. Kaip yra pasakęs ne vienas garsus žmogus – meilė neišsemiama tema ir ją sunku suprasti. Aš paliesiu tai, kaip mes suvokiame meilę ir draugystę šiais laikais ir ypač šiuolaikinio jaunimo akimis. Daugelis turbūt esame patyrę tą pirmąją meilę, esame nukeliavę į dangų ir pan. Bet mano manymu, dabartinis jaunimas tai nuvertina.

„Auksinis“ šiuolaikinis jaunimas: patyčios, išskaičiavimas ir nesibaigiantys vakarėliai (379)

2011 liepos mėn. 11 d. 12:19
Kartais, pažiūrėjęs į šių dienų jaunimą, gali pasijausti ganėtinai nejaukiai. Jūsų galvose turbūt kaupiasi mintys, kodėl? Priežastis gana paprasta - kuo toliau, tuo labiau jaunuose žmonėse nebelieka kai kurių dalykų.

Nuomonė. Rūkyti ir gerti - visai ne „kieta“! (39)

2011 liepos mėn. 8 d. 12:30
Jaunystė – tai pats nuostabiausias žmogaus gyvenimo laikotarpis. Dienos, kada esame nerūpestingi ir mūsų nekankina gyvenimiškos problemos. Akimirkos, kai pasaulis nusidažęs šviesiomis spalvomis ir nesimato tamsių debesų. Tai laikas, kada mes mokėmės gyventi, džiaugtis, mylėti, nekęsti ir panašiai. Bet...