Lesė

Lesė

Straipsniai: 50

Kaip vienas katinėlis 3 mitus sulaužė (27)

2015 sausio mėn. 1 d. 08:00
Delis-Garfildas
Kiek save prisimenu, visą gyvenimą norėjau laikyti katiną, bet negalėjau dėl... alergijos katėms. Tačiau iš „Lesės“ gyvūnų prieglaudos į mano namus atkeliavęs katinas Delis-Garfildas viską apvertė aukštyn kojomis ir sugriovė ne vieną mitą.

Laiminga istorija: kodėl du šunys geriau nei vienas (33)

2014 gegužės mėn. 19 d. 11:16
Laiminga istorija: kodėl du šunys geriau nei vienas
Autoriaus nuotr.
Surišti siūliuku... Taip apie mūsų augintinius šunelius Mykolą ir Mirą sako mano mama. Kodėl? Todėl, kad taip ir yra, du šunys, kuriuos prieš nepilnus metus paėmėme iš gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prieglaudos – surišti nematomu siūliuku. Niekur nevaikšto po vieną, nieko nedaro po vieną. Draugai, juokdamiesi, kad du šunys yra „kaip vienas“, davė ir bendrą vardą – „Myrkolas“. Ir taip, jie abu į jį atsišaukia.

Draugiškasis Samsonas ieško draugo visam gyvenimui (3)

2014 balandžio mėn. 24 d. 12:24
Draugiškasis Samsonas ieško draugo visam gyvenimui
Praeiti ir neužkalbinti ar nepaglostyti šio gauruočio neįmanoma. Parodžius truputį dėmesio jis nebeleis Jums žengti nė žingsnio tolėliau. Jis darys bet ką, kad Jūsų dėmesys priklausytų tik jam: atsiguls ant nugaros ir lauks, kol pakasysit pilvuką, glaustysis prie kojų laukdamas prisilietimo, neš seną gelsvą kamuoliuką tikėdamasis, jog Jūs jį paridensit, atneš sukandžiotą žaislą ir žvilgančiomis akimis stebės kiekvieną judesį laukdamas akimirkos, kuomet galės Jūsų mestą žaisliuką sugauti.

Vilniaus „Lesės“ prieglaudos Fėja ieško namų (8)

2014 balandžio mėn. 16 d. 17:55
Vilniaus „Lesės“ prieglaudos Fėja ieško namų
Ne veltui sakoma, kad katės teigiamai veikia savijautą ir mažina stresą. Ne veltui sakoma, kad trispalvės katės neša laimę. Fėja – gyvas šių teiginių įsikūnijimas, ir dar vieno teiginio – kad vidus atitinka išorę.

Smagusis Romeo – geros nuotaikos užtaisas! (3)

2014 balandžio mėn. 9 d. 10:34
Smagusis Romeo – geros nuotaikos užtaisas!
Ankstus rytas ar vėlyvas vakaras, tik pravėrus gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Vilniaus prieglaudos duris, atliuoksi pasisveikinti žvalusis Romeo. Šis energijos kamuoliukas trypčios aplinkui tol, kol negaus reikiamo kiekio dėmesio.

Užburianti kalytės Titos šypsena. Gal ji skirta Tau? (1)

2014 kovo mėn. 26 d. 12:15
Užburianti kalytės Titos šypsena. Gal ji skirta Tau?
Nedidukė kalytė Tita buvo rasta Rodūnios kelio kiemuose. Iš ten ji atkeliavo į gyvūnų globos organizacijos „Lesė“, Vilniaus prieglaudą. Kadangi niekas jos nepasigedo, kalytė dovanojama.

Raudonoji laputė gali nuspalvinti Jūsų gyvenimą (4)

2014 kovo mėn. 16 d. 08:00
Raudonoji laputė gali nuspalvinti Jūsų gyvenimą
Skaitytojo nuotr.
Jei mėgstate ryškias spalvas, tai gal laikas savo gyvenimą nuspalvinti ryškiaspalviu šuneliu? Būtent toks, tiksliau, tokia, Jūsų laukia gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prieglaudoje.

Kalytė „dažytomis“ akimis – tikrai damai! (3)

2014 kovo mėn. 7 d. 16:05
Kalytė „dažytomis“ akimis – tikrai damai!
Vos pamačius gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinę kalytę Miją, pirmiausiai kyla minis – ar tik nepadažytos jos akys. Galim užtikrinti, kad „Lesės“ savanoriai tikrai taip nešmaikštauja – įspūdingu makiažu kalytę apdovanojo pati gamta.

Vilniuje rasta miela katytė (6)

2014 vasario mėn. 23 d. 11:49
Vilniuje rasta miela katytė
Sausio pabaigoje į Vilniaus „Lesės“ prieglaudą atkeliavo jauna katytė, rasta šalia Žalgirio g./Kalvarijų g. sankryžoje esančios „Maximos“.

Vanaginės sodų klajūnas: gal atsiras šeimininkai? (6)

2014 sausio mėn. 3 d. 15:55
Vanaginės sodų klajūnas: gal atsiras šeimininkai?
Skaitytojo nuotr.
Šis šuo į gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Vilniaus prieglaudą atkeliavo iš Vanaginės sodų. Keletą dienų jis klaidžiojo po kiemus, ieškodamas maisto ir užuovėjos, tačiau niekas taip ir nepanoro jo priglausti.

Mažoji šelmė Uoga – tokiam šuneliui sunku atsispirti! (1)

2013 gruodžio mėn. 31 d. 12:21
Mažoji šelmė Uoga – tokiam šuneliui sunku atsispirti!
Velniukas ar angelėlis? Štai koks klausimas kyla pažvelgus į kalytės Uogos, gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinę. Gudrios ir šelmiškos akys, meilus snukutis tiesiog pakeri, o linksmas būdas ir išdaigos neduoda liūdėti.

Išmesta iš automobilio kalytė ieško namų (8)

2013 gruodžio mėn. 11 d. 10:17
Išmesta iš automobilio kalytė ieško namų
Į gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globą kalytė Runa pateko iš vienos įmonės, esančios Trakų rajone, teritorijos. Įmonė įsikūrusi visai šalia autostrados, tad visai tikėtina, kad kalytę išmetė iš pravažiuojančio automobilio. O ir priežastis gana aiški: suradusi šiokį tokį prieglobstį netrukus kalytė atsivedė šuniukų. Štai toks puikus būdas atsikratyti nepageidaujamo gyvūno ir „netyčiukų“.

Šuo, kuris šypsosi, laukia naujų šeimininkų (11)

2013 lapkričio mėn. 13 d. 18:06
Šuo, kuris šypsosi, laukia naujų šeimininkų
Šis šuo, jį priglaudusių žmonių dabar vadinamas Piciumi, priklydo prieš gerą pusmetį Mažeikių rajone. Akivaizdu, kad kurį laiką klaidžiojo, nes buvo be galo sulysęs. Greičiausiai šuo išmestas, nes jo per tą laiką niekas ir neieškojo. Gali būti, kad atsikratymo priežastis – tam tikra dalis pitbulio kraujo, kurio jis, tikėtina, turi.

Prašome pagalbos sužeistam kačiukui (7)

2013 spalio mėn. 27 d. 18:41
Prašome pagalbos sužeistam kačiukui
Katinukas Grėjus rastas Vilniuje, Vytenio gatvėje. Jis buvo ne tik išsekęs, kaip daugelis ilgą laiką gatvėje gyvenančių gyvūnų, bet ir negalėjo paeiti, mat jam buvo lūžę dubens kaulai.

Šiurkščiaplaukis taksiukas – kompanionas be kompanijos (7)

2013 spalio mėn. 17 d. 13:35
Šiurkščiaplaukis taksiukas – kompanionas be kompanijos
Vos 10 kilogramų sveriantis šiukščiaplaukio takso mišrūnas Tukas į gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prieglaudą pateko tiesiai iš savo namų. Kodėl? Atsisakantieji gyvūnų randa šimtus priežasčių. Ir rimtų, ir nelabai.

Rasta laikutė laukia savo šeimininkų (6)

2013 rugsėjo mėn. 19 d. 17:57
Rasta laikutė laukia savo šeimininkų
2013 m. rugpjūčio 26 d. ankstų rytą Perkūnkiemio gatvėje, šalia „KIA Motors“ ir „Vilpros“ biurų buvo rasta jauna, 1-2 metų kalytė, greičiausiai laikos mišrūnė. Manoma, kad ji gali būti pabėgusi iš namų, nes segėjo tiek paprastą antkaklį, tiek antkaklį nuo blusų. Šiuo metu kalytė yra „Lesės“ prieglaudoje.

Katytė Moli: sužalota ligos, išduota šeimininko, bet vis tiek linksma ir laukianti (3)

2013 liepos mėn. 23 d. 10:21
Katytė Moli: sužalota ligos, išduota šeimininko, bet vis tiek linksma ir laukianti
Skaitytojo nuotr.
Praėjusios vasaros pradžioje gyvūnų globos organizacija „Lesė“ sulaukė pagalbos prašymo. Geri žmonės soduose, pašiūrėje pastebėjo katę su keturiais mažyliais. Pasak jų, katė buvusi gan silpna, sunkiai kvėpavusi, o kačiukų akis graužė pavojinga liga rinotracheitas. Taigi jiems buvo reikalinga skubi pagalba.

Ant „Lesės“ gimtadienio torto – jau šešios žvakutės! (10)

2013 birželio mėn. 12 d. 12:30
Ant „Lesės“ gimtadienio torto – jau šešios žvakutės!
Organizacijos „Lesė“ nuotr.
Viena didžiausių savanoriškų gyvūnų globos organizacijų „Lesė“ skaičiuoja jau šeštus gyvavimo metus. Džiugi sukaktis bus paminėta visuomenei atviroje „Lesės“ gimtadienio šventėje, kuri vyks birželio 15 d. šalia Vilniaus, Buivydiškėse, įsikūrusioje „Lesės“ prieglaudoje.

Namams trūksta šilumos ir jaukumo? Tuomet ši prieglaudos gražuolė kaip tik Tau! (3)

2013 balandžio mėn. 13 d. 14:10
Namams trūksta šilumos ir jaukumo? Tuomet ši prieglaudos gražuolė kaip tik Tau!
Savo namų šiuo metu ieško ši, dar labai jauna, bet išsigandusi katė. O kodėl išsigandusi? Prieš kelis mėnesius buvę šeimininkai atvežė savo augintinį į Vilniaus „Lesės“ prieglaudą. Savanoriams pasakius, kad vietų nėra, jie tiesiog išleido katytę ir išvažiavo. Taigi ši raina gražuolė buvo tiesiog negailestingai išmesta lauk.

Katytė Elė nėra sugedęs žaisliukas (2)

2013 balandžio mėn. 9 d. 10:39
Katytė Elė nėra sugedęs žaisliukas
Skaitytojo nuotr.
Ši katytė „Lesės“ savanorės globoje atsidūrė lapkričio mėnesį. Savanorė ją pamatė daugiabučio namo kieme. „Pagailėjau, kai pamačiau, kaip ji eidama svirduliuoja ir griuvinėja, griūna ne šiaip sau, bet po mano kojomis tarsi maldaudama gelbėti. Artėjo šalčiai, buvo visiškai akivaizdu, kad ši mažulė pasmerkta ilgai ir skausmingai mirčiai, kad niekas jos nepriglaus, nepagailės, jei aš jos nepaimsiu, nepasirūpinsiu ja. Taip širdį suspaudė, kad neišlaikiau,“ – pasakoja „Lesės“ savanorė.

Beveik vilkė nežiūri į mišką – ieško jaukių namų (3)

2013 balandžio mėn. 6 d. 22:43
Beveik vilkė nežiūri į mišką – ieško jaukių namų
Skaitytojo nuotr.
Nevienam, pamačiusiam gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinę Ditą, išsprūsta: „O, vilkas!“. Tačiau su ja pabendravęs supranti, kad tai tiesiog be galo linksmas, mielas šunelis, kurio širdyje tiek daug meilumo ir ištikimybės, o iš spindinčių akių spinduliuoja gerumas ir tikėjimas geresne ateitimi.

Kamuoja prasta nuotaika? Jums reikia katino Berklio!

2013 kovo mėn. 18 d. 10:19
Kamuoja prasta nuotaika? Jums reikia katino Berklio!
Skaitytojo nuotr.
Gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinis Berklis – išskirtinio kailio, snukučio ir charakterio katinukas. Prie išskirtinumų gausybės prisideda ir nedidukas debesėlis ant akytės. Patikiname – katukui tikrai neskauda, o debesuotąja akele jis mato kaip per rūką.

Katė Zujė iš Zujūnų ieško šeimininko (5)

2013 kovo mėn. 15 d. 15:49
Katė Zujė iš Zujūnų ieško šeimininko
Organizacijos „Lesė“ nuotr.
Zujės vardą ji gavo neatsitiktinai. Katytė buvo rasta Zujūnuose, netoliese IKI parduotuvės, pamesta, o galbūt paklydusi. Taigi, rajono garbei ji buvo pavadinta Zuje.

Neris – apsikabinimų katytė (2)

2013 kovo mėn. 1 d. 11:29
Neris – apsikabinimų katytė
Skaitytojo nuotr.
Nedidukė, smulkaus kūno sudėjimo, trispalvė pūkuota katytė Neris labai mėgsta, kai ją šukuoja. Kad būtų pašukuota, ji imasi visokeriopų gudrybių: laižo narvo groteles, trinasi į jas visu kūnų, o jei tik gauna progą – apsikabina šukuojantį ją žmogų ir bučiuojasi. Taip taip, pasistiebia, uždeda letenėles ant pečių ir bučiuoja drėgna nosyte, kur tik pasiekdama.

Išsekusi vokiečių aviganė buvo pririšta prie prieglaudos (7)

2013 vasario mėn. 28 d. 13:25
Išsekusi vokiečių aviganė buvo pririšta prie prieglaudos
Skaitytojo nuotr.
Ankstų rytą, šalčiui negailestingai gnaibant ausis ir apšarmojusią nosį, ji buvo palikta šalia gyvūnų globos organizacijos ‚‚Lesė‘‘ prieglaudos, pririšta prie būdos.

Naidos dukrytė: „humaniškai“ palikta miške, bet išgyvenusi (4)

2013 vasario mėn. 26 d. 10:04
Skaitytojo nuotr.
Taip, šuns vardas Naidos dukrytė gal ir keistokas, bet „Lesės“ savanoriai, globojantys šią kalytę, tikisi, kad greitu laiku atsiras žmonės, kurie suteiks jai ne tik geresnį vardą, bet ir namus. O taip būtinai turi atsitikti, nes kalytė gimė po laiminga žvaigžde. Jei jau jai pavyko išgyventi išmestai miškuose, tai negali būti, kad gyvenimą teks praleisti prieglaudoje.

Drąsuolis kačiukas ieško tikro draugo! (4)

2013 vasario mėn. 21 d. 14:12
Žvarbų vakarą, spaudžiant šaltukui, pučiant šiauriam vėjui, jį rado ankštoje dėžutėje, kartų su mama paliktus ant „Lesės“ prieglaudos laiptų. Akivaizdu, dvi nekaltos būtybės tapo nereikalingos, bereikšmės, išduotos. Žmonių abejingumas, įsipareigojimų laužymas privedė juos prie tokios lemties. Džiugi žinia, kad kačiuko mamytė jau rado rūpestingą ir mylintį šeimininką. Taigi, nenuvilkime šio žavaus jaunuolio ir padėkime surasti žmogų, kuris jam suteiktų šilumą ir visapusišką globą.

Degalinėje rasta išsekusi niufaundlendo mišrūnė (62)

2013 vasario mėn. 19 d. 18:03
Degalinėje rasta išsekusi niufaundlendo mišrūnė
Skaitytojo nuotr.
Praėjusią savaitę gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ savanorė užsuko į benzino kolonėlę. Išvažiuojant iš kolonėlės kitapus pastato jos akys užkliuvo už šuns, pririšto prie vandens čiaupo. Šuo apleistas, jam patiestas kartonas. Gyvūnų globėjai situacija pasirodė keistoka, tad ji grįžo į kolonėlę ir ėmė teirautis darbuotojų apie šunį.

Gauruotoji Anė: išduota, bet nenusivylusi (1)

2013 vasario mėn. 18 d. 16:26
Gauruotoji Anė: išduota, bet nenusivylusi
Organizacijos „Lesė“ nuotr.
Į gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Kauno skyrių Anė atkeliavo iš kitos gyvūnų prieglaudos. O ten šią įspūdingų gabaritų gražuolę atidavė patys šeimininkai... Nežinom, kuo taip baisiai Anė nusikalto, kad nusipelnė tokios liūdnos savo istorijos pabaigos – būti nutrenkta į prieglaudą. Auginta, kiek žinom, visą gyvenimą buvo namuose, o ne lauke, taigi patyrė dvigubą šoką – ne tik dėl prarastų šeimininkų, bet ir drastiškai pasikeitusių gyvenimo sąlygų.

Čipas - ramus ir orus palydovas (2)

2013 vasario mėn. 14 d. 17:17
Čipas - ramus ir orus palydovas
Skaitytojo nuotr.
Susidaro įspūdis, jog Čipas tiesiog gimęs būti savarankišku, už savo teritoriją atsakingu tvarkdariu. Šunelis myli tuos, kurie jį prižiūri, vertina, yra prieraišus, pasižymintis geromis elgesio manieromis sutinkant ne tik savus žmones, bet ir svečius. Spėjame, kad jo draugiškumas kilęs nuo lašelio įmaišyto labradoro kraujo. Kiek ironiška, nes žmonės, kuriais jis taip pasitikėjo, Čipą buvo pasmerkę eutanazijai.

Draugiškojo Bakso nelaimė (2)

2013 vasario mėn. 7 d. 14:41
Draugiškojo Bakso nelaimė
Organizacijos „Lesė“ nuotr.
Praeito šeštadienio vakarą gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ savanorė Rita išskubėjo gelbėti šunelio, sužinojusi, kad Naujojoje Vilnioje prie apleisto namo vaikinukai rado leisgyvį šunelį.

Konteinerių šuneliai ieško namų (8)

2013 sausio mėn. 17 d. 18:33
Konteinerių šuneliai ieško namų
Skaitytojo nuotr.
Šiems šuneliams nepasisekė gimti šiltuose ir jaukiuose namuose. Nors jie gimė sningant sniegui, jų benamė mama jiems tegalėjo pasiūlyti plikos žemės lopinėlį po konteineriais.

Kalytė Saira iš Elektrėnų prašo pagalbos (3)

2013 sausio mėn. 8 d. 12:47
Nepaprastoji Saira iš Elektrėnų
Organizacijos „Lesė“ nuotr.
Šią, į didelę nelaimę pakliuvusią mažylę kalytę gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ savanoriai parsivežė penktadienį (01.04) iš Elektrėnų. Saira, kaip spėjama, partrenkta mašinos, gulėjo kelkraštyje ir, matyt, jau susitaikė su savo liūdnu likimu. Bet šiai mažylei bus lemta gyventi ir ne kitaip.

Padėkime išgyti aviganei Keilai (8)

2012 gruodžio mėn. 12 d. 15:02
Keila
Prieš porą dienų vienas Naujosios Vilnios gyventojas, bevaikščiodamas po laukus su savo šuneliais, netikėtai aptiko sužalotą vilkšunę. Kalytė gulėjo nelabai toli nuo kelio, negalėdama atsikelti. Neaišku, kokiu būdu, tačiau vyras susirado vienos „Lesės“ savanorės, gyvenančios taip pat N. Vilnioje, namus, prašydamas priglausti kalytę arba patarti, kaip elgtis tokioje situacijoje. Kadangi „Lesės“ prieglaudėlė sausakimša, kaip ir minėtos savanorės namai, vyriškis sutiko kalytę priglausti, kol ji pasveiks.

Selektyvinis žmoniškumas, arba legalūs kankinimai (18)

2012 lapkričio mėn. 29 d. 11:05
Selektyvinis žmoniškumas, arba legalūs kankinimai
DELFI skaitytojo nuotr.
Prieš keletą dienų gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Kauno padalinio savanorė vedžiojo prieglaudos globotinę kalytę Kapeiką. Staiga kalytė taip suklykė, kad savanorė net sustingo. Pagriebusi šunį ji pamatė į jos leteną tvirtai įsikabinusius spąstus.

O aš gimiau būti laimingas: kačiukas ieško namų (1)

2012 spalio mėn. 19 d. 14:42
O aš gimiau būti laimingas: kačiukas ieško namų
Esu lyg pasakų herojus, tiesa, neturiu aš nei skrybėlės su didele žąsies plunksna, nei pilies ir tuo labiau – stebuklingų galių. O ir su drakonais neteko kariauti; jokių burtininkų, juokdarių ir fėjų nepažįstų ir su jais nesibičiuliauju. Sakysit „juk tik paprastas katinas, per aukštai sau keliantis uodegą“, bet Jūs išklausykite mano gyvenimo istorijos.

Eglutė skarota, meškutė gauruota ieško namų (2)

2012 spalio mėn. 17 d. 15:53
Eglutė skarota, meškutė gauruota ieško namų
Kai „Lesės“ vadovė Vesta Auškalnienė pirmą kartą pamatė šią kalytę, pamanė, kad ji nebegyva. Kalytė tiesiog tysojo šalikelėje, o šalia jos sukiojosi tuoktuvinių tikslų turintis patinas. Vesta sustabdė automobilį, puolė makabriško vaizdelio pusėn ir... kalytė pakėlė galvą.

Babeziozė puola ir prieglaudų gyventojus (2)

2012 rugsėjo mėn. 18 d. 16:04
Babeziozė puola ir prieglaudų gyventojus
Kai pirmą kartą pamatėme Rikį, jo išsekimas nustebino jau ir daug mačiusius. Šunelis buvo rastas pririštas šalia prieglaudos ir palikta jį atvežusio žmogaus vizitinė kortelė. Paaiškėjo, kad nelaimėlis blaškėsi Molėtų plente.

Beveik rusų mėlynasis ieško namų (3)

2012 rugsėjo mėn. 7 d. 17:17
Beveik rusų mėlynasis ieško namų
Namų arba globėjų labai ieško apie 3 mėn. amžiaus gražuoliukas, rusų mėlynosios atspalvio katinėlis su baltom letenėlėm ir apykakle. Mažius atklydo į kiemą, kur su juo smagiai žaidė kaimynų vaikai, o pavakarop jį partrenkė mašina. Olga priglaudė kačiuką laikinai pas save, nunešė pas veterinarą, ten jį išoperavo, apžiūrėjo, davė vaistų ir vitaminų.

Gyvūnų prieglaudoje galima rasti ir egzotiškų augintinių (6)

2012 rugsėjo mėn. 7 d. 09:55
Gyvūnų prieglaudoje galima rasti ir egzotiškų augintinių
„Visada maniau, kad gyvūnų prieglaudose būna tik kačių ir šunų. Pasirodo, ne. Štai visai neseniai į „Lesės“ prieglaudą atkeliavo – nepatikėsite – iguana! Kitą kartą atėjusi į prieglaudą dėžutėje radau vėžlį! Laimei jis sužavėjo vieną mūsų savanorę ir liko gyventi jos namuose“, – pasakoja gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ naujokė savanorė Evelina.

Rasta jauna mažaūgė kalytė ieško pačių geriausių namų (40)

2012 liepos mėn. 8 d. 16:03
Rasta jauna mažaūgė kalytė ieško pačių geriausių namų
Prie Norfos parduotuvės Šiaurės miestelyje buvo rasta jauna kalytė, labai purvina ir alkana. Nors per šerius matėsi jos šonkauliukai nuo bado, ji vis tiek buvo labai draugiška ir žaisminga.

Ieškomi iš medžio iškeltos katės šeimininkai arba globa (2)

2012 liepos mėn. 3 d. 17:53
Ieškomi iš medžio iškeltos katės šeimininkai arba globa
DELFI skaitytojo nuotr.
Šiandien „Lesės“ savanoriai gavo skambutį, kad Vilniuje, prie Rasų g. 8 esančio kalėjimo augančiame medyje jau antra para tupi balta katė. Vaistinėje dirbančios moterys visaip bandė išvilioti gyvūną, tačiau nesėkmingai. Katė atrodė išsigandusi, paskutiniu metu beveik nebejudėjo – matyt, išseko jėgos.

Skubiai reikalinga globa priklydusiai rotveilerio mišrūnei (9)

2012 birželio mėn. 30 d. 19:14
Skubiai reikalinga globa priklydusiai rotveilerio mišrūnei
Į „Lesės“ savanorius kreipėsi moteris, ieškanti skubios globos giminių priglaustai kalytei. Išmesta ar paklydusi kalytė priklydo į sodybą, esančią už 29 km nuo Vilniaus važiuojant Panevėžio autostrada. Sodybos šeimininkė pati turi savo gyvūnų ir naujo įnamio nenori, tad artimiausiu metu ketina jos atsikratyti. Jos dukterėčia, pati globojanti keletą benamių, deda visas pastangas, kad kalytei netektų vėl klaidžioti, ir ieško jai bent laikino prieglobsčio.

Katinukai turi laiko iki šeštadienio (7)

2012 birželio mėn. 29 d. 12:15
Katinukai turi laiko iki šeštadienio
DELFI skaitytojo nuotr.
Štai ir vėl gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ savanoriai sulaukė ultimatumo – suraskite keturiems kačiukams namus iki šeštadienio, nes kitaip bus išvežti į „Grindą“ arba nusiųsti ten, iš kur nebegrįžtama.

Sergančiai ir išsekusiai haskei reikia pagalbos (2)

2012 birželio mėn. 25 d. 13:53
Sergančiai ir išsekusiai haskei reikia pagalbos
Gyvūnų globos organizacija „Lesė“ prašo pagalbos gydant išmestą ar pasimetusią haskių veislės kalytę. Haskiukė rasta Molėtų rajone, Videniškių kaime. Ji jaunutė, maždaug dviejų metų amžiaus. Moka komandas „sėsk“, „gulk“, „labas“, „balsą“. Yra labai draugiška. Bandėme ieškoti šeimininkų, tačiau niekas neatsiliepė.

Sveikstantis po avarijos Rudis laukia šeimininkų (3)

2012 birželio mėn. 22 d. 12:21
Sveikstantis po avarijos Rudis laukia šeimininkų
Nuo eismo įvykių nukenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai. Deja, dalies jų neveža pas gydytojus ir neapsupa rūpesčiu – jie lieka kankintis gatvėje. Dalis išgyja, dalis taip ir užgęsta kokiame atokiame kampe ar net mūsų visų akivaizdoje.

Smalsusis Pilkis ieško geriausių namų

2012 birželio mėn. 14 d. 14:19
Smalsusis Pilkis ieško geriausių namų
DELFI skaitytojo nuotr.
Vieną sekmadienio rytą kažkas prie įėjimo paliko mažyčius kačiukus. Buvo graudu žiūrėti, kaip jie žiūri, ieško maisto prie šiukšlių konteinerio. Delsti nebuvo kada, todėl nusprendžiau juos laikinai priglausti. Nors, tiesą sakant, kačiukus neštis namo buvo nedrąsu – juk jų ne vienas, o keturi!

Gal Jūsų namams reikia geros nuotaikos užtaiso?

2012 birželio mėn. 11 d. 09:54
Gal Jūsų namams reikia geros nuotaikos užtaiso?
Naujieji metai daugeliui mūsų - tik senųjų išlydėtuvės, o tuo pat metu naujųjų sutiktuvės. Visi tikimės, kad jie ateis geresnis ir skalsesnis. Deja, šie metai ne visiems prasidėjo taip džiaugsmingai...

Ieškokit Gudručio! (2)

2012 birželio mėn. 8 d. 09:54
Ieškokit Gudručio!
DELFI skaitytojo nuotr.
Ne, tai ne Maksvelas Gudrutis, detektyvas iš daugeliui gerai žinomo serialo. Tai katinukas. Jis nėra dingęs, jam viskas gerai, tik labai ieškome namučių arba laikinų globėjų. Gudrutis yra įvairiaspalvis ne spalvos, o charakterio prasme. Jis unikalus gyvūno - kompaniono pavyzdys, kaskart išmokstantis naujų triukų, kurie praskaidrins nuobodžią kasdienybę ir rutiną.

Ir komisarui Reksui reikia namų (8)

2012 birželio mėn. 6 d. 17:19
Ir komisarui Reksui reikia namų
DELFI skaitytojo nuotr.
Pasitaiko, kad būti paklusniu šunimi, puikiai suprasti šeimininką ir mokėti visas komandas, neužtenka. Kartais žmonės nori iš tavęs per daug – kad pats „išsivestum į lauką“, neėstum ir nelotum.