EOS50D

EOS50D

Straipsniai: 9

Studento vargai: kaip duomenis pažymėjime taisiau (6)

2013 spalio mėn. 3 d. 15:19
Sveiki, kreipiuosi į jus, Lietuvos studentų sąjungos (LSS), atstovus. Kadangi į mano kreipimąsi elektroniniu paštu iš esmės nesulaukiu jokios reakcijos jau nuo Rugsėjo 10 d. tai esu savotiškai skatinamas kreiptis į Jus viešai. Na, bet apie situaciją nuo pradžios.

Artėjančio dviračių sezono proga arba kaip sugyventi kelyje (60)

2013 balandžio mėn. 1 d. 09:12
Labai tikėtina, kad esi pilnametis, turintis vairuotojo pažymėjimą ir dažniau ar rečiau vairuojantis automobilį ar kokią kitą motorinę transporto priemonę. Mažai tikėtina, kad esi dviračių entuziastas, kuris juo važinėja ir žiemomis. Irgi mažai tikėtina, kad aktyviai naudoji abi transporto priemones iš šių kategorijų – tiek motorines, tiek nemotorines.

Studijomis nepatenkintos studentės atsakas komentatoriams (52)

2013 kovo mėn. 22 d. 14:15
Manau, kad jei jau kažką parašei viešai - būk malonus, bent perskaityk po savo rašiniu kitų žmonių paliktus komentarus (žmogus rašydamas komentarą dėjo kažkokias pastangas, veikiausiai dar ir galvojo, investavo savo laiką). Savo atveju aš ne tik, kad juos perskaičiau (visus), bet dar ir noriu sureaguoti į kai kuriuos komentarus.

Mano studijos: nusirašinėjimu besididžiuojantys kursiokai ir mokymasis dėl „popieriaus“ (47)

2013 kovo mėn. 15 d. 09:33
Etiniais sumetimais neįvardinsiu, kuriame čia universitete tokie dalykai vyko, bet kažkodėl galvoju, kad tai vyksta daugiau ar mažiau visuose Lietuvos universitetuose. Galbūt taip vyksta tik tam tikrose studijų formose, bet vėlgi manau, kad daugiau ar mažiau tai vyksta visur. Tad rašysiu dabar apie tam tikrus realius įvykius, kurie vyko universitete ir man asmeniškai tai nepatiko.

Važinėjimui dviračiu su įjungtomis šviesomis - ne! (17)

2011 liepos mėn. 31 d. 22:50
Perskaitęs mūsų Susisiekimo ministro konsultanto Stasio Brundzos teiginį, kad šiuo metu dviratininkai gatvėse yra nematomi ir, kad juos reikėtų „apvilkti“ ryškiomis liemenėmis ir įtaisyti ant dviračių privalomas šviesas tiek priekyje, tiek gale, neapsikenčiau - nutariau išreikšti savo nuomonę.

Vaikštantys kapinynai, arba kodėl vegetarizmas yra gerai (242)

2011 kovo mėn. 8 d. 12:16
Žinau, kad vegetarizmas/veganizmas – sunki tema. Daugelis valgė, valgo, valgys tai, kas nėra vegetariška. Nepaisant to pastebėjau, kad kartas nuo karto atsiranda vis koks straipsnis, kuriame aiškinama, koks tas vegetarizmas geras ar blogas.

Mėgstamiausios knygos recenzija. Viktor E. Frankl „Žmogus ieško prasmės“ (5)

2011 vasario mėn. 21 d. 09:50
Manau, kad visą šitą rašinį verta pradėti citata iš „Los Angeles Times“, kuri skamba maždaug taip: „Jeigu šiais metais perskaitysite tik vieną knygą, tai turėtų būti dr. Franklio knyga“. Žinoma, pasaulyje tikriausiai yra daug gerų, o gal ir geresnių autorių, knygų nei šis autorius ir knyga, bet bent jau kol kas tokio autoriaus ar knygos dar neteko skaityti. Na, bet nesiplečiant apie knygas apskritai – judame prie pačios knygos.

Apie socialinio dykinėjimo fenomeną ir jo mažinimą (9)

2011 vasario mėn. 11 d. 15:29
Socialinio dykinėjimo fenomenas – neigiamas reiškinys gana dažnai sutinkamas įvairiose žmonių grupėse (pradedant komandiniu darbu, baigiant grupės draugų organizuojamame vakarėlyje). Pagrindinis socialinio dykinėjimo negerumas – tai, kad daugelis grupės narių įdeda kur kas mažiau pastangų nei galėtų įdėti kiekvienas dirbdamas individualiai. Pagal įvairius tyrimus ir skaičiavimus teigiama, kad pasireiškus socialinio dykinėjimo fenomenui penkių asmenų grupėje, kiekvieno nario dedamos pastangos vidutiniškai sumažėja ~20 procentų. Kitaip sakant iš penkių asmenų grupės galima sakyti pilnai dirba tik keturi. Manau, kad daugeliui aišku, kad tai nėra gerai. Tad šis straipsnis ir skirtas būtent šitam fenomenui.

Apie lietuvių raštingumą IT srityje: praktiniai patarimai (84)

2011 vasario mėn. 8 d. 15:17
Visai neseniai mačiau video, kuriame šnekama apie tai, kad Lietuva pasaulyje jau suvokiama kaip aukštų technologijų, o ne pigaus alaus šalis. Sutinku su beveik viskuo kas buvo ten jame pasakyta išskyrus tai, kad Lietuviai puikiai įvaldė aukštąsias technologijas. Su šituo, deja, sutikti negaliu.