TomasJTN

TomasJTN

Straipsniai: 5

Lietuvos futbolas – blogas sapnas ar realybė? (20)

2015 rugsėjo mėn. 9 d. 17:16
Lietuvos futbolas – blogas sapnas ar realybė?
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Kreipiuosi į Lietuvos futbolo federacijos vadovus ir kitus asmenis, formuojančius mūsų šalies futbolo įvaizdį. Nors pats esu ilgą laiką žaidęs krepšinį, tačiau visada buvau ir būsiu Lietuvos futbolo aistruolis, rinktinės žaidimą stebintis virš 20 metų, ir man ne vis vien kas dedasi Lietuvos futbole.

Termometro stulpelyje - neįtikėtini rodmenys fiksuok temperatūrą! nuolat pildoma (246)

2013 rugpjūčio mėn. 8 d. 14:33
Termometro stulpelyje - neįtikėtini rodmenys
Koliažas
Sinoptikai apie didžiulę kaitrą nemelavo – nors ryte ne vienas stebėjosi, kad žadėtų karščių nėra, įsidienojus Lietuvos gyventojus termometro stulpeliai pradėjo stebinti milžiniškais skaičiais. DELFI skaitytojas pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti termometras, rodantis, kad lauke neva tvyro 42 laipsniai šilumos.

Žolė Marijampolėje: šienauta ar nenušienauta? papildyta skaitytojo komentaru (16)

2013 liepos mėn. 11 d. 09:46
Žolė Marijampolėje: šienauta ar nenušienauta?
Smagu, kai turime kuo pasigirti, kai įdėję daug darbo grožimės jo vaisiais. Kalbu apie miestą, konkrečiai apie savo gimtąją Marijampolę. „Pagūglinus“ internete tikrai galima surasti gražių vietų šiame mieste. Ir nenuostabu, nes paskutinius keletą metų tikrai investuojama daug lėšų į miesto grožio gaivinimą.

Kiek kainuoja pačiam pastatyti namą? 5,5 metų statybų istorija (149)

2013 gegužės mėn. 24 d. 09:19
Daugelis girdėję posakį: „pirmas namas pardavimui, antras – uošvei, trečias – sau“. Tie, kas statė namą savo jėgomis, tiesiogine prasme – patys savo rankomis nuo pamatų iki įrengimo, sutiks su manimi, kad tai tik teorija, praktiškai jau pirmas namas yra sau, o likę du – jei liks laiko ir noro. Ir kalbu visai be sarkazmo, nes aš pats namo statybai atidaviau 5,5 savo jaunystės metų ir tiek pat atėmiau iš savo tėčio. Užtai tariu jam didelį ačiū.

Rodykite posūkius, po galais! (525)

2010 gruodžio mėn. 30 d. 10:18
Dar ir dabar keletas varžtų, nukritusių tarp automobilio prietaisų skydelio ir priekinio stiklo, nerimastingai barškančių važiuojant, neleidžia užmiršti atvejo kelyje, kuomet man vairuojant automobilį tiesiai pirma kelio juosta sankryžoje, staiga iš antros kelio juostos kitas automobilis prieš pat mano nosį pasuko į dešinę ir be jokio posūkio signalo nurūko toliau.