andrius-b

andrius-b

Straipsniai: 9

Pirkėjas „Maximoje“ užfiksavo atgrasų vaizdą: erzina, kad tai jau ne pirmas kartas (183)

2017 lapkričio mėn. 23 d. 11:47
Pirkėjas „Maximoje“ užfiksavo atgrasų vaizdą: erzina, kad tai jau ne pirmas kartas
Lapkričio 18 dieną lankantis Didlaukio g. 1, Vilniuje, esančioje „Maximos“ parduotuvėje jau ne pirmą kartą pastebėjau, o šįkart ir užfiksavau tarp konditerijos gaminių skraidančias musytes.

Sakau iš patirties – paskutinių „eks“ žinučių nebūna (68)

2015 balandžio mėn. 16 d. 11:06
Kokie buvo paskutiniai Jūsų „eks“ pasakyti žodžiai? DELFI pasiteiravus šio klausimo, skaitytojas Andrius nusprendė šiam klausimui paprieštarauti. Vyriškis stebisi, kaip kūrus santykius su žmogumi, vėliau galima šiuos visiškai nutraukti. „Mano gyvenime jų ir nebūna“, – apie paskutines „eks“ žinutes sako jis.

Vyro akimis - apie santykius ir psichologinį smurtą (41)

2015 sausio mėn. 15 d. 16:55
Atsakykite sau į klausimą, ar jūs esate laisvi, galite daryti, ką norite, kada norite, bendrauti su kuo norite? Nekalbu apie veikas, už kurias numatyta atsakomybė įstatymais, šį kartą kalbu apie bendravimą, poros ir trečiųjų asmenų santykius.

Kaip kurti santykius ir išsiskirti: pasistenkite likti draugais (85)

2014 rugpjūčio mėn. 17 d. 10:44
Poros santykių sėkmė priklauso nuo įdėtų pastangų. Jei santykiai iširo, buvo per mažai pastangų juos puoselėjant.

Nuomonė. Kaip turi eiti gerbėjų dėmesio trokštanti moteris? „moterys nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje“ (132)

2013 spalio mėn. 18 d. 12:00
Prieš keletą dienų, darbo dienos pabaigoje teko ilgokai lūkuriuoti miesto centre ir stebėti iš darbų einančius žmones. Nusiminiau dėl daugumos merginų bei moterų eisenų – jos nebemoka, nebenori arba joms visiškai neberūpi, kaip jos atrodo viešumoje.

Naktinio kelių erelio skrydžio pabaiga (83)

2011 lapkričio mėn. 14 d. 08:31
Naktinio kelių erelio skrydžio pabaiga
Sekmadienio ankstyvą rytą, apie 04:26 val., Vilniuje Arsenalo g. pastebėtas paliktas sudaužytas 2003 metų „SAAB 9-3“ markės automobilis. Aplink mėtėsi automobilio detalės, kelkraštyje - sudaužyta gatvės apšvietimo stulpo apdaila.

Rytinę Vilniaus padangę nutvieskė gaisras (8)

2011 birželio mėn. 23 d. 16:09
Ketvirtadienį ankstų rytą, apie 4.05 val. Vilniuje, Rinktinės gatvėje, pastebėtas gaisras. Degė padegti plastikiniai šiukšlių konteineriai. Iškviesti ugniagesiai gaisrą užgesino.

Vilniaus judrioje sankryžoje „Audi“ taranavo „Peugeot“ - sužalota keleivė

2011 gegužės mėn. 20 d. 11:01
Ketvirtadienį apie 16 val. Vilniuje, itin judrioje Laisvės prospekto ir T. Narbuto gatvės sankryžoje, kur neveikė šviesoforas, įvyko avarija: 41 metų moteris skubiai išvežta į ligoninę, stipriai sumaitoti automobiliai. DELFI apie tai pranešė, o skaitytojas atsiuntė vaizdo įrašą.

Prekybos centrų apsauga: ką reikėtų žinoti klientams (86)

2010 gruodžio mėn. 14 d. 15:37
Ką iš personalo pirmiausia išvystame užsukę į prekybos centrą? Turbūt nesuklysiu teigdamas, kad daugeliu atveju, bent jau didesniuose prekybos centruose, pirmasis mus sutinkantis (nors ir pasyviai), yra prekybos centro apsaugos darbuotojas. Neretam iš mūsų yra tekę ir pabendrauti su jais, tik vieniems tai paliko gerą įspūdį, kitiems – slogų. Taigi, kad pastarojo įspūdžio būtų kuo mažiau – ką turėtume žinoti lankydamiesi prekybos centre.