„Jei turite seną, nenaudojamą ar sugedusį mobilųjį telefoną, neskubėkite jo išmesti“, – sako mobiliųjų telefonų prekyba, remontu ir supirkimu užsiimančios įmonės „Mobili šalis“ specialistai. Dabar, kartu su internetinės platformos „perkutelefona.lt“ pagalba, galite greitai ir patogiai parduoti savo telefoną už konkurencingą rinkos kainą bei, tuo pačiu, prisidėti tvaresnės vartojimo kultūros skatinimo.
perkutelefona.lt
perkutelefona.lt

Padės įvertinti kainą

Įprastai, norint parduoti jau naudotą produktą ar įrenginį, internetiniai skelbimų portalai atrodo kaip tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau ar tikrai? Keliant prekę į skelbimus, pirmiausia yra sudėtinga įvertinti jos kainą.

„Jei parduodate nenaudotą mobilųjį telefoną, natūralu, kad jo vertė yra didesnė ir nustatant kainą galima vadovautis naujų telefonų pardavėjų skelbiamomis kainomis. Tačiau norint parduoti jau naudotą ar sugedusį telefoną, įvertinti tikrąją jo kainą nėra lengva. Niekada nesinori parduoti per pigiai, tačiau jei kainą nustatysite per didelę – natūraliai susidomėjimo toks telefonas nesulauks“, – sako Tadas.

Tačiau naudojantis „perkutelefona.lt“, savo parduodamo telefono kainą galite įvertinti specialios vertės nustatymo funkcijos pagalba. Priklausomai nuo telefono modelio, būklės ir komplektacijos, sistema automatiškai apskaičiuoja kainą, kuri yra pasiūloma pardavėjui.

perkutelefona.lt
perkutelefona.lt

„Jei telefonas yra naujas, t. y., turi pilną komplektaciją, nėra nei karto naudotas, aktyvuotas ar neišpakuotas, sistema iškart, pagal fiksuotą kainą, parodo, kokia pinigų suma yra siūloma. Jei telefonas yra naudotas, tačiau puikiai veikia ir neturi korpuso pažeidimų, papildomai reikia pažymėti keletą laukelių apie jo būklę ir komplektaciją, o tuomet sistema pateikia pasiūlymą pardavėjui. Na, o jei telefonas neveikia, skilęs jo ekranas, ar pažeistas korpusas, tuomet tereikia įkelti jo nuotraukas, trumpai aprašyti gedimus ir informaciją nusiųsti mūsų specialistams, kurie įvertina jo būklę bei pateikia siūlomą kainą“, – aiškina Zigmantas.

Laikas – pinigai

Dar viena gana dažna problema, kuri iškyla, bandant mobilųjį telefoną parduoti per skelbimus, – ilgas pardavimo laikas.

perkutelefona.lt
perkutelefona.lt

„Niekada nesate garantuotas, per kiek laiko pavyks parduoti norimą telefoną. Kartais pirkėjų susidomėjimo tenka laukti keletą savaičių ar net mėnesių, o jei papildomų pinigų reikia čia ir dabar?“ – retoriškai klausia Tadas.

„Negano to, skelbimų portaluose žmonės mėgsta derėtis, bando „numušti“ kainą ir taip prekę įsigyti pigiau, todėl jei mobilųjį telefoną įkėlėte tikėdamiesi gauti, pavyzdžiui, 300 eurų, tai dar nereiškia, kad už tiek jį ir pavyks parduoti“.

Neretai skelbimų portalai tampa ir sukčių, kurie tikisi pasipelnyti patiklių pardavėjų sąskaita, veikimo vieta.

„Padirbinėdami sąskaitų išrašus, nepervesdami pinigų ar kitais būdais manipuliuodami pardavėjais, tokie „veikėjai“ bando prekes įsigyti pigiau arba išvis nemokėdami, todėl dalis žmonių renkasi pardavimą atlikti „gyvai“. Tačiau ir šioje vietoje atsiranda nepatogumų: tenka vykti į sutartą vietą, gaištamas laikas, o galiausiai pirkėjas nusprendžia, kad jūsų parduodamas telefonas jam netinka arba pasiūlo mažesnę kainą nei buvote sutarę“, – sako Zigmantas.

perkutelefona.lt
perkutelefona.lt

Tuo metu naudojantis „perkutelefona.lt“, mobilųjį telefoną galima parduoti greitai, patogiai ir, svarbiausia, visiškai saugiai.

„Jei pirkėją tenkina sistemos ar mūsų specialistų apskaičiuota telefono kaina, užtenka užpildyti nesudėtingą pardavimo formą ir sulaukti „Mobili šalis“ atsiųsto „LP Express“ pašto kodo, už kurį pačiam pardavėjui mokėti nereikia. Gavus kodą, parduodamą telefoną tereikia išsiųsti iš jums artimiausio paštomato. Patikrinus, ar atsiųstas telefonas atitinka pardavimo formoje nurodytą aprašymą, dar tą pačią dieną į pardavėjo sąskaitą yra pervedami pinigai, o jei susitarimas netenkina abejų pusių, telefonas yra grąžinamas pardavėjui“, – aiškina Tadas.

perkutelefona.lt
perkutelefona.lt

Prikelia „antram gyvenimui“

Toks verslo modelis, kurį taiko „Mobili šalis“, ypač paplitęs daugelyje kitų Europos Sąjungos šalių bei yra glaudžiai susijęs su žiedinės ekonomikos principais.

„Mes ne tik padedame patogiai atsisveikinti su nenaudojamais mobiliais telefonais, bet ir tuo pačiu siekiame prisidėti prie tvaresnio tokių įrenginių panaudojimo. Lengva ranka išmesti sugedusį telefoną yra labai paprasta, tačiau jei yra galimybė jį sutaisyti ir prikelti „antram gyvenimui“, tai tokiu šansu turėtų pasinaudoti kiekvienas“, – sako Bronius.

perkutelefona.lt
perkutelefona.lt

Per „perkutelefona.lt“ parduotas mobilus telefonas čia dirbančių specialistų yra kruopščiai patikrinamas ir, jei įmanoma, sutaisomas bei atnaujinamas.

Sutaisyti naudoti telefonai „Mobili šalis“ puslapyje yra parduodami, todėl visai nebūtina ieškoti tūkstančius kainuojančių naujų telefonų, kai galima įsigyti panaudotą, tačiau puikiai veikiantį įrenginį už priimtiną kainą. Na, o jei telefono remontuoti neapsimoka, veikiančios jo detalės yra panaudojamos kitų telefonų atnaujinimui, o pats įrenginys yra utilizuojamas.

perkutelefona.lt
perkutelefona.lt

„Mobili šalis“ ne tik superka ir parduoda mobiliuosius telefonus, bet ir teikia telefonų taisymo paslaugas.

„Lygiai taip pat, kaip ir nustatant parduodamo telefono kainą, taip ir taisymo kaštus klientas, pasirinkęs savo turimo telefono modelį, gali sužinoti mūsų sistemoje. Mūsų serviso paslaugų spektras labai platus: nuo originalaus ekrano ar baterijos keitimo iki programinės įrangos gedimų šalinimo“, – pasakoja Bronius.

Tad visi, kurie nori ne tik parduoti ar sutaisyti neveikiantį mobilųjį telefoną, bet ir prisidėti prie tvaresnio vartojimo, gali apsilankyti mobilisalis.lt ar perkutelefona.lt ir patikėti savo telefono pardavimo ar remonto darbus kvalifikuotiems specialistams.

Užsakymo nr.: PT_87163879

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(29 žmonės įvertino)
2.8966

„Klaipėdos baldai“ žengia į priekį: ant stogo įsirengė futbolo stadiono dydžio saulės elektrinę

Niekam ne paslaptis, kad saulė pajūrio gyventojus lepina labiau. Taigi, kodėl šio fakto nepavertus...

Vyksta gražiausių „Fundermax” fasadų rinkimai. Balsuokite už geriausius Lietuvos architektų darbus!

„Exterus” kviečia Išrinkti gražiausius pastatų fasadus kurtus su pažangiais „Fundermax”...

Brangiausia lietuvio įsigyta prekė „eBay“ – už daugiau nei 14 tūkst. eurų

Pernai internetinėje pardavimų platformoje „eBay“ brangiausias daiktas, įsigytas pirkėjo iš...

„Redmi Note 10S“ - kai reikia pigiau, bet ne ką prasčiau (5)

Prisipažinsiu, net ir man, išmėginusiam daugelį “Redmi” serijos telefonų, kartais būna sunku...

„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – poilsiautojų patogumui duris atvėrė nauja parduotuvė ir prekių atsiėmimo punktas (16)

„ Pigu.lt “ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys...

Top naujienos

Britų gynybos ministerija visai kitaip paaiškino įvykius Juodojoje jūroje: jokių perspėjamųjų šūvių nebuvo (51)

Jungtinės Karalystės gynybos ministerija paneigė Rusijos pareiškimus, kad Juodojoje jūroje britų...

Tarnybos išplatino skubų pranešimą: šiandien – smarki audra, įspėja saugotis tęsis ir naktį (15)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikai perspėja, kad trečiadienį, 17-18 val., prasidės...

Rusija skelbia britų laivo link paleidusi „perspėjamuosius šūvius“ ir „perspėjamąjį bombų numetimą“ ekspertas: nepamenu, kad kas nors panašaus būtų įvykę (505)

Rusijos laivas Juodojoje jūroje paleido „įspėjamųjų šūvių“ į Jungtinės Karalystės karo...

Pavojinga viruso atmaina plinta toliau: nustatyta dar daugiau atvejų (31)

Lietuvoje aptikti dar penki nerimą keliančios Delta koronaviruso atmainos, pirmą kartą...

Liudas Dapkus. Rusiška ruletė. Delta versija (8)

Protingi mokosi iš svetimų klaidų, kvailiams tenka viską išmėginti savo kailiu. Kuriai...

Dulkys: VESK Vyriausybei siūlys netęsti karantino kai kurie suvaržymai liks (85)

Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija (VESK) Ministrų kabinetui siūlys netęsti karantino...

Prezidento komandą paliko dar vienas patarėjas (17)

Prezidento Gitano Nausėdos komandą palieka dar vienas patarėjas. Darbą trečiadienį...

Liutauras Elkimavičius | D+

Daugiausia uždirbančios Holivudo žvaigždės: spėkite, kam keturi filmai atneš 250 mln.

Mes skaitome riebias tabloidų antraštes apie blizgantį aktorių gyvenimą ir pasakiškus...

Vilnietis neapsikentė karščio autobuse – įmonė turi atsakymą

Rašau dėl karščio, kurio neįmanoma tverti. Ypač viešajame transporte.

Dar vienas Kauno savivaldybės spjūvis LGBTQ+ bendruomenei: leidimas neduotas dar vienam renginiui (402)

Kauno savivaldybės sprendimai dėl LGBTQ+ bendruomenės vėl kelia aistras. Prieš kelias savaites...