Net neabejojame – bent kartą gyvenime tikrai esate pagalvoję, ką veiktumėte laimėję milijoną – keliautumėte, atostogautumėte, o gal nieko savo gyvenime nekeistumėte? Apie tai vertėtų pamąstyti ir kiekvienam žaidėjui, nusprendusiam įsigyti „Teleloto“ bilietą šio sekmadienio žaidimui, nes Aukso puode susikaupęs milijonas laukia, kol bus laimėtas!
Jau šį savaitgalį galite tapti milijonieriumi: praeiviai gatvėje papasakojo, ką veiktų su tokia pinigų suma
© Organizatorių nuotr.

Per 25 metus „Teleloto“ žaidėjams atiteko net 184 Aukso puodai, 63 iš jų laimėtojų tapo milijonieriais. Taip pat daugiau nei 1200 kartų laimėtas antrasis pagal dydį „Teleloto“ laimėjimas – Didysis prizas, išdalinta net 4 800 naujutėlaičių automobilių.

Pirmuoju „Teleloto“ milijonieriumi dar 1997 metų sausį tapo žaidėjas iš Kuršėnų – jam atiteko 1,47 milijono litų. Tokių įspūdingų laimėjimų Lietuvoje niekas nebuvo matęs, tad besirūpindamas savo saugumu pirmasis žaidimo milijonierius į studiją prizo atsiimti atvyko lydimas policininko. Šypseną keliančių istorijų būta ir kitokių. Kai kurie žaidėjai manė, kad laimėjimai išmokami grynaisiais, todėl kartu su savimi atsiveždavo didžiulius tuščius lagaminus, o žaidėjas, kuris atsiimti prizo atsiuntė visą teisininkų komandą, iki šiol vadinamas „Paslaptinguoju milijonieriumi“.

Šį sekmadienį vyksiančiame žaidime ir vėl laukia milijonas! Jeigu jau turite žaidimo bilietėlį, galite bent patyliukais pasvajoti – o ką jūs nuveiktumėte, laimėję tokią įspūdingą sumą?

Teleloto
Teleloto

Milijonas – sąskaitoje, o ką su juo daryti?

Gatvėje sutikti ir pakalbinti praeiviai neslėpė – vieni „Teleloto“ bilietus perka nuo pat žaidimo pradžios, kiti savo sėkme nelabai tiki, tačiau bent retkarčiais įsigyja bilietėlį ir išbando laimę.

„Nesu dažna „Teleloto“ žaidėja, tačiau kodėl bent kartais nepabandžius? Tikimybė laimėti didžiuosius prizus gal ir nėra labai didelė, bet kas būtų, jei iš tiesų laimėčiau?, – šypsosi kalbinta Regina. – Kol kas net neįsivaizduoju, ką veikčiau su milijonu. Greičiausiai tektų daryti šeimos susirinkimą ir spręsti, kur pinigus investuoti. Turiu du jau suaugusius sūnus, abu studijavę ekonomiką, tad sprendimą greičiausiai patikėčiau jiems. Žinoma, nedidelę dalį laimėjimo norėčiau pasilikti sau – kelionėms, pirkiniams ir tiems dalykams, kuriems kasdieniame gyvenime kartais pagailiu pinigų.“

Vilniaus miesto centre užkalbintas studentas Mindaugas net nedvejojo – pats su laimėtais pinigais nieko nedarytų, visą sumą patikėtų investavimo profesionalams.

„Esu girdėjęs ne vieną istoriją, kaip netikėtai dideles pinigų sumas laimėję žmonės taip nieko gero su pinigais ir nenuveikia – iššvaisto juos ir tiek. Todėl aš pasitikėčiau profesionalais, kurie išmano investavimo subtilybes“, – pasakojo Mindaugas. Paklaustas, ar bent dalį pinigų pasiliktų tiesiog savo malonumui, šiek tiek sudvejojo, o tuomet nusijuokė: „Vis dėlto ne, nes pinigai labai greitai tirpsta. Savo malonumui pasilikčiau tuos pinigus, kuriuos uždirbtų jau suinvestuotas milijonas“.

Nuo pat „Teleloto“ žaidimo pradžios bilietų bent retkarčiais įsigyjanti Ingrida pasakoja, kad jos aplinkoje yra ne vienas žmogus, kuriam jau pasisekė laimėti stambius prizus.

„Milijono iš mano pažįstamų rato kol kas dar niekas nelaimėjo ar bent jau nepasigyrė tokiu laimėjimu. O štai laimėjusių automobilius pažįstu ne vieną, – pasakoja Ingrida. – Ką veikčiau laimėjusi? Išeičiau į labai ankstyvą pensiją, keliaučiau po pasaulį ir tiesiog mėgaučiausi gyvenimu. O po metų dviejų pagalvočiau, ką toliau noriu veikti. Namus aš turiu, šeima apsirūpinusi, tad kodėl bent kurį laiką nepagyvenus taip, kaip tiesiog norėtųsi?“

Gatvėje užkalbinta Rimgailė buvo praktiška – jei laimėtų milijoną, pirmiausia susimokėtų paskolą už butą, dalį pinigų pasiliktų kasdienėms išlaidoms, o likusia dalimi pasidalintų su artimaisiais.

„Visuomet laikausi nuomonės, kad jei gyvenimas tau kažką gražaus duoda, tuo reikia dalintis. Tad savo artimiesiems – tėvams, sesei, tetoms – dalį pinigų tikrai atiduočiau. Galbūt kažkokią dalį skirčiau ir geriems darbams – paremčiau prasčiau gyvenančias, su sunkumais susiduriančias šeimas. Labai norėtųsi, kad toks laimėjimas būtų prasmingas, pradžiugintų kuo didesnį žmonių ratą“, – sakė Rimgailė.

Šį sekmadienį laimėti 1 000 000 eurų gali bet kuris, dalyvaujantis „Teleloto“ loterijoje. Žaidimas vyks liepos 25 d., 17.20 val. per LNK. Bilietus šiam tiražui galima įsigyti parduotuvėse ir internetinėje svetainėje www.perlas.lt iki liepos 24 d. 23.40 val. Šalia Aukso puodo vyks ir automobilių, daiktinių prizų dalybos. Taip pat bus atrenkami paskutiniai du kandidatai į Sidabrinę vasaros premiją – 60 000 eurų piniginį prizą.

Užsakymo nr.: PT_87740467

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(11 žmonių įvertino)
1.7273

Psichologė: po gimdymo didžiausias dėmesys yra skiriamas naujagimiui, tačiau mamos psichologinė būsena neretai paliekama antrame plane (11)

Psichologe dirbanti Jovita Kniežaitė – puikus pavyzdys kaip mokslo praktiką galima pritaikyti ir...

Jaunoji mokslininkė Indrė: net ir šios pandemijos akivaizdoje mokslininko profesija negauna tinkamo pripažinimo (45)

Mokslininko darbas – kur kas dinamiškesnis ir įdomesnis, nei jį įsivaizduoja plačioji...

Pandemija į internetą iškraustė ne tik verslus, bet ir vagis bei įsilaužėlius

Kaip bepasibaigtų pasaulinė Covid-19 pandemija, šiandien jau pripažįstama, kad karantino metu...

Ant jūros kranto – unikali „gyva“ kompozicija ekstremalams (FOTO, VIDEO)

Lėtai besileidžiančios į jūrą saulės spinduliuose Palangoje mirga siluetai – tai šaunantys...

Lytiškumo ugdymo problemas Lietuvoje tiriantis Marius: mokytojai vengia kalbėti prieštaringomis temomis (71)

„Lytiškumas šiais laikais yra kaip niekad aktuali tema, deja, visuomenėje kalbėti apie jį vis...

Top naujienos

Istoriniame Latvijos mieste atrado kardinaliai pasikeitusį kvartalą: vakarais čia plūsta jaunimas, o būsto kainos jau kaip Rygoje (12)

Kuržemės centre, Latvijoje , yra vieta, kurią istorijos, gamtos ir gastronomijos mėgėjai vertina...

Vytautė Merkytė | D+

Apokalipsė, kuri neatėjo: įtikėję, kad ateities nėra, sektos nariai atsisakė dirbti ir naujas aukas verbavo per seksą

Michaelo Youngo vaikystė buvo neįprasta: berniukas uoliausiai iš savo brolių ir seserų apsiėmė...

Pažintis su keturiais nelegalais Dieveniškėse: niekur neskubėdami paprašė išvirti kavos (434)

Lietuvos pasienyje, Šalčininkų rajono Dieveniškių kaimelyje, kur būriai žmonių protestuoja...

Atostogos gali būti kitokios, nei tikitės: Kroatija ir Juodkalnija dėl koronaviruso ribos pramogas (21)

Lietuvių pamėgtos atostogų šalys Adrijos jūros pakrantėje – Kroatija ir Juodkalnija...

Gyventojai tūžta ant būsto administratoriaus: po brangaus remonto laiptai atrodo kaip po karo, bet pavojaus niekas netvarko (76)

Vilniuje, Karoliniškėse, esančio daugiabučio gyventojų kantrybė trūko – laiptų remontą...

11 metrų baudinių seriją pralaimėjusi „Sūduva“ baigė savo žygį Europoje „Kauno Žalgiris“ finišavo beviltiškai, krito ir „Panevėžys“ (68)

Lietuvos futbolo klubams ketvirtadienio vakaras buvo kaip niekad įtemptas – net trys A lygos...

„Socialdarbiečiai“ keičia pavadinimą – tampa Lietuvos regionų partija (93)

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų darbo partija ketvirtadienį Kernavėje vykusiame neeliniame...

Tankiau lankysis lietus

Orų pobūdis Lietuvoje keičiasi. Virš Šiaurės Europos išplitus žemo atmosferos slėgio laukui...

Penktadienį Tokijuje – pirmojo lietuvių medalio laukimas, Gudžiaus metimai ir motyvuoti plaukikai kas, kur, kada (14)

Penktadienį, liepos 30-ąją, Tokijo olimpinėse žaidynėse varžysis 10 Lietuvos sportininkų –...

Agnė Keizikienė | D+

Vis dažniau poros atostogauja atskirai: psichologė išdėstė, kam tai gali būti naudinga, o kam – pirmas žingsnis skyrybų link

Sutikite, jei vieni atostogaudami kartu su antrąja puse džiaugiasi nuolatiniu laiku kartu, kitus tai...