Nuo 2016 metų Lietuvoje veikiantis prekybos tinklas „Lidl“, ne kartą įvertintas šalyje kaip geriausias darbdavys prekybos srityje, sulaukė ir dar vieno pripažinimo. „Lidl Lietuvai“ antrus metus iš eilės suteikti prestižiniai „Top Employer 2020 Lietuva“ ir „Top Employer 2020 Europe“ sertifikatai, skiriami įmonėms už išskirtinai geras darbo sąlygas.
„LIDL Lietuva“
„LIDL Lietuva“
© Organizacijos nuotr.

Sertifikatus reglamentuoja „Top Employers Institute“, kurie sertifikatus organizacijoms suteikia vieneriems metams. Kiekvienais metais organizacijos paraiškas turi pildyti iš naujo bei įrodyti, kad darbo sąlygų kokybė nepakito arba tik dar labiau buvo pagerinta. „Top Employer“ sertifikatus bendrovės gauna už aukštus žmogiškųjų išteklių standartus bei išskirtinai geras darbo sąlygas organizacijoje.

„Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tokį įvertinimą gauname antrus metus iš eilės. Tai parodo, kad darbuotojams suteikiamas darbo sąlygas išlaikėme tokiame pačiame aukštame lygyje bei dar labiau jas pagerinome – didinome atlyginimus parduotuvių darbuotojams, įgyvendinome galimybę naudotis privačiu sveikatos draudimu, suteikėme papildomų naudų darbuotojams. Nors ir darome išties daug, tai nereiškia, kad gauti šį sertifikatą antrus metus iš eilės yra lengviau. Organizacijos turi atitikti labai aukštus tarptautinius reikalavimus, preciziškai pateikti sertifikavimo programai skirtus dokumentus“, – sako „Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė.

Sandra Savickienė
Sandra Savickienė
© Organizacijos nuotr.

Visos sertifikuojamos bendrovės yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey“ standartus ir turi atitikti griežtus talentų valdymo strategijų kūrimo, darbuotojų poreikio planavimo, naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų bei priedų sistemų sudarymo ir lyderystės ugdymo sritims taikomus kriterijus.

„Ši sertifikavimo sistema turi labai aiškius vertinimo kriterijus, o pats vertinimas yra ne kiekybinis, o kokybinis. Šiais laikais itin populiarūs įvairūs konkursai, kurių metu įmonės vertinamos pagal tai, kokį kiekį „patiktukų“ ar paspaudimų surenka. Visgi, tokių rinkimų kokybė kelia abejonių, nes geriausi darbdaviai turėtų būti renkami atsižvelgiant į kokybinius parametrus. Tuo tarpu „Top Employer“ sertifikavimo sistema pagrįsta skaidrumu, įmonių palyginimu kokybine prasme, todėl tai tik dar labiau skatina didžiuotis gavus tokį įvertinimą“, – teigė S. Savickienė.

Šiuo metu „Top Employers Institute“ savo pasauline sertifikavimo programa vienija geriausias 1658 organizacijas daugiau nei 118 pasaulio šalių. „Top Employer“ sertifikatą gali gauti tik tos kompanijos, kurios savo darbuotojams, nepriklausomai nuo pareigybių statuso, suteikia geriausias darbo bei tobulėjimo sąlygas.

Nuo pirmos veiklos dienos – išskirtinis dėmesys darbuotojams

Nuosekliai gerinant sąlygas darbuotojams, „Lidl“ teikia įvairias motyvuojančias privilegijas, siekia išlaikyti aukščiausią siūlomą darbo užmokestį prekybos sektoriuje Lietuvoje. Nuo 2019 m. pradžios „Lidl Lietuva“ reikšmingai padidino atlyginimų biudžetą – nuo sausio 1 d. visų pardavėjų ir logistikos centro darbuotojų – ne vadovų – algos pakilo 7 proc., nepriklausomai nuo darbo stažo. 2020 m. „Lidl Lietuva“ taip pat pasitiko džiugiomis žiniomis darbuotojams – nuo kovo 1 d., naujųjų įmonės finansinių metų pradžios, visų parduotuvių darbuotojų algos didės iki 10 proc., taip pat didės ir motyvacinis priedas, kurį gauna parduotuvių bei logistikos centro Kaune darbuotojai.

„Mums svarbiausia, kad visi darbuotojai jaustųsi įvertinti ir turėtų galimybes tobulėti. Stengiamės sukurti draugišką ir profesionalią aplinką, investuojame į darbuotojų gerovę bei siekiame ir toliau savo segmente išsiskirti mokamų atlyginimų dydžiu“, – pažymėjo S. Savickienė.

„Lidl“ savo darbuotojams taip pat siūlo išskirtinį naudų paketą, o vienas pagrindinių jo akcentų – papildomas privatus sveikatos draudimas. Juo visus darbuotojus „Lidl“ apdraudė nuo 2019 m. pradžios. Šiais metais draudimas visiems darbuotojams buvo pratęstas. Privataus sveikatos draudimo paslauga visiems kompanijos darbuotojams yra taikoma po bandomojo laikotarpio. Per 2019 metus „Lidl“ darbuotojai pasinaudojo daugiau nei 9000 paslaugų.

„LIDL Lietuva“
„LIDL Lietuva“
© Organizacijos nuotr.

Be papildomo sveikatos draudimo kaip ir kasmet, rudenį „Lidl“ kvietė darbuotojus nemokamai skiepytis nuo gripo. Šiais metais „Lidl“ ne tik suteikė galimybę pasiskiepyti darbuotojams, bet nemokamai nuo gripo kvietė paskiepyti ir savo mažamečius vaikus. Darbuotojams taip pat suteikiamos galimybės sportuoti, pasirūpinama arbata, kava ir vaisiais. Rūpindamiesi darbuotojų gerove, „Lidl“ jau trečius metus iš eilės suteikė darbuotojams galimybę šventes sutikti su artimaisiais – visos „Lidl“ parduotuvės nedirbo pirmąją šv. Kalėdų dieną bei sausio 1-ąją, o šventiniu laikotarpiu parduotuvių darbo laikas buvo sutrumpintas.

„Lidl“ bendrovėje Lietuvoje dirba jau daugiau nei 2100 žmonių, prekybos tinklas sparčiai plečiasi ir kuria naujas darbo vietas. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 48 prekybos tinklo parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje.

Užsakymo nr.: PT_83411175

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(8 žmonės įvertino)
2.8750

Mažoji renovacija arba daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų atnaujinimas

BETA kviečia skaitytojus plačiau susipažinti su mažąja renovacija – kam ji aktuali, kokias...

Prasideda Metų renovacijos projekto 2020 rinkimai (5)

Jau netrukus Lietuvos gyventojai galės įvertinti šalyje renovuotus daugiabučius namus bei...

Kaune su grupe „Limp Bizkit“ koncertuos vienas geriausių gitaristų pasaulyje Wes Borland (5)

Vienas geriausių gitaros virtuozų ir išskirtiniu įvaizdžiu garsėjantis sunkiosios muzikos...

Kvietimo renovuoti daugiabučius rezultatai: didžiųjų ir mažųjų savivaldybių aktyvumas (28)

Sausio 31 d. buvo paskutinė diena, kai gyventojai ir savivaldybės galėjo teikti paraiškas...

Produktas ir jo pakuotė: ką verta žinoti apie jų dizainą, jei siekiate būti pastebėti (1)

Gerai žinomas Vokietijos pramonės dizaineris Dieteris Ramsas yra pasakęs: geras produkto dizainas...

Top naujienos

Gydymo įstaigoje – darbas baudžiavos sąlygomis: per mėnesį uždirba vos 195 eurus (95)

Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) – neeilinė situacija, primenanti...

„Bloomberg“: Putino planas žlugo, susitikimas su Lukašenka neišgelbėjo (249)

Vladimiro Putino netikėtas Rusijos vyriausybės atsistatydinimo inicijavimas ir konstitucinių...

Po ilgos tylos Grybauskaitė prakalbo apie santykius su komanda bei ką būtų dariusi su Narkevičiumi (402)

10 metų Lietuvai vadovavusi kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikime su Knygų...

Turistų traukos taikinys Lietuvoje: žmonės čia netingi atvykti net iš tolimiausių šalies miestų (4)

Savaitgaliais į Pakruojį, esantį Šiaurės Lietuvoje , suvažiuoja nemažai automobilių, pilnų...

Internautus papiktino „TV pagalbos“ vedėjų elgesys ir žodžiai: gynė smurtavusį vyrą? (94)

Socialines problemas apžvelgiančioje laidoje „TV pagalba“ neseniai buvo rengiama laida apie nuo...

Liga, dėl kurios draugai ir kolegos gali virsti priešais: tokį sergančiojo elgesį sunku pakęsti net ir artimiesiems

Vagystė dažnam asocijuojasi su neigiamais jausmais ne tik dėl to, kad tai – nusikaltimas....

Kodėl moterys patiria orgazmą: tai susiję ne tik su giminės pratęsimu (1)

Priežastys, kodėl moterys patiria orgazmą, mokslininkus domina jau gana seniai. Vyrams orgazmas...

Po 10 meilės metų žmona man smogė naujienomis. Dabar pasakysiu – velniop tokia laimė (55)

Pagaliau išaušo ta diena, kai aš tapau laisvas. Tapau laisvas nuo visokių nereikalingų...

6 minučių taisyklė – raktas į dar didesnį seksualinį pasitenkinimą (2)

Specialistai primena be galo paprastą šešių minučių taisyklę, kurios laikantis seksas...

Iš parduotuvės išėjęs vyras rado savo automobilį nublokštą į gatvės vidurį, netoliese – sumaitotas BMW (103)

Šeštadienio vakarą, apie 18.30 val., Vilniaus pakraštyje, Grigaičiuose , Pergalės g.,...