2017 m. gegužės 11-ąją dieną „Shell Lubricant“ tepalų ekspertai ir beveik 150 pramonės klientų iš visos Europos susirinko „Shell“ technologijų centre Amsterdame aptarti, kaip efektyvaus tepalo parinkimas ir naudojimas gali sumažinti įmonių bendrąsias eksploatacijos išlaidas.
© Bendrovės archyvas

„Shell“ atliktas plataus masto tyrimas atskleidžia kaip niekad anksčiau svarbų vaidmenį, kurį vaidina tepimo produktų ir paslaugų valdymas, didinantis įmonių konkurencinį pranašumą. Svarbiausia – tinkamas tepalų parinkimas, naudojimas ir valdymas, į kuriuos įeina nuolatinis darbas su alyvos tiekėju, pvz., „Shell“, atliekant esamų operacijų auditą, peržiūrą ir tobulinimą.

Šio „Shell“ technologijų forumo metu, pasaulinės klasės technologai iš „Shell“ ir kitų pramonės įmonių kalbėjosi apie tepalų tendencijas ir kylančius iššūkius, „Industry 4.0“ atsiradimą, bendrąsias eksploatacijos išlaidas ir tai, kaip galėtų būti sumažintos pramonės įrangos techninės priežiūros išlaidos. Taip pat buvo organizuotos grupinės diskusijos, skirtos detaliai aptarti kasdienes problemas, su kuriomis susiduria pramonės įmonės vis didėjančios konkurencijos sąlygomis.

Įvardijo, kaip pramonės įmonės galėtų sutaupyti milijonus
© Bendrovės archyvas

Rogeris Mouldingas, „Shell“ viceprezidentas pasaulinei tepalų rinkodarai ir tepalų pardavimui Europoje, sako, kad su tepalais susijusių išlaidų mažinimo galimybės yra dažnai nepakankamai įvertinamos: „Shell Lubricants“ atliko plataus masto tyrimą, kurio tikslas buvo išsiaiškinti, kaip galutiniai vartotojai traktuoja bendrąsias eksploatacijos išlaidas. Buvo nustatyta, kad daugelis vartotojų pripažįsta, tačiau nepakankamai įvertina gerų tepalų parinkimo ir valdymo bei išlaidų mažinimo potencialą. To neįvertindamos daugelis įmonių tiesiog švaisto savo pinigus ir sumažina savo veiklos potencialų konkurencingumą. Šiandienos verslo aplinkoje yra tiesiog būtina visa tai traktuoti tinkamai, o ateityje tinkamų tepalų parinkimo, valdymo bei išlaidų mažinimo svarba tik didės, nes pradedamajausti įtaka, kurią daro atsirandančios naujos technologijos ir su „Industry 4.0“ susiję verslo modeliai.

„Shell“ atliktame plataus masto eksploatacinių išlaidų tyrime buvo apklausti aštuonių pagrindinių rinkų įmonių darbuotojai, atsakingi už tepimo alyvų ir plastiškųjų tepalų pirkimą savo įmonėse arba darantys įtaką pirkimo sprendimams. Pagal atliktą tyrimą, 60 proc. šių įmonių pripažįsta, kad dėl su tepimu susijusių klaidų buvo neplanuotų prastovų, 63 proc. nepakankamai moko personalą apie tepalus, o 51 proc. nemano, kad aukštesnės kokybės tepalų naudojimas padės sumažinti techninės priežiūros išlaidas.

Technologijų forumo metu „Shell“ technologai akcentavo šias spragas klientams ir pasidalino informacija, kad, padėdama įmonėms patobulinti jų tepimo praktikas, „Shell Lubricants“ sutaupė savo klientams 139 milijonus dolerių vien per pastaruosius penkerius metus . Tai tapo įmanoma dėl 300 techninių specialistų komandos, padedančios įmonėms optimizuoti jų tepimo praktikas. Šie specialistai lankosi pas klientus ir dalinasi žiniomis apie tepimo valdymą, taip užtikrindami, kad klientai ne tik turės savo įrangai tinkamiausią tepimo alyvą ar plastiškąjį tepalą, bet ir įdiegtus tinkamus procesus ir praktikas, kurie maksimaliai padidins gaunamą naudą.

Dr. Richardas Tuckeris, „Shell“ generalinis direktorius B2B technologijoms, pasakė: „Kai įmonėms prireikia sumažinti išlaidas techninei priežiūrai, tepalai dažnai būna viena iš pirmųjų sričių, kuriose jos ieško sąnaudų mažinimo galimybių. Vis dėlto, nors pasirinkus mažiau efektyvius tepalus, retai kada iš karto pasireiškia įrangos gedimai, laikui bėgant tai gali nulemti didesnes techninės priežiūros išlaidas. Šios didėjančios sąnaudos gali būti daug didesnės, negu brangesnių ir kokybiškesnių tepalų pasirinkimas.”

„Shell Lubricants“ ekspertai mano, kad bendradarbiavimas technologijų srityje ir bendras įrangos kūrimas gali duoti puikiausių rezultatų ir tepimo sprendimų, padėsiančių praplėsti mokslinių tyrimų ir plėtros ribas – „Kartu viskas yra įmanoma“. Techninės partnerystės su originalios įrangos gamintojais (OĮG) padeda užtikrinti, kad tepimo alyvos ir plastiškieji tepalai yra pritaikomi naujausiai įrenginių technologijai.

„Shell Lubricants“ artimai bendradarbiauja su daugeliu pagrindinių OĮG, kad sukurtų pažangios technologijos produktus, galinčius patenkinti ir viršyti įrangos poreikius tiek dabar, tiek ir ateityje. Artimai bendradarbiaudama su klientais ir padėdama jiems tobulinti veiklą bei sutaupyti, „Shell“ įrodė, kad tinkamas tepimo produktų pasirinkimas ir valdymas gali turėti įtakos daugeliui įmonės techninės priežiūros biudžeto elementų. Ši ekonomija, kurią „Shell“ užtikrino įvairiems klientams visame pasaulyje, rodo gero tepimo potencialą užtikrinantį bendrųjų eksploatacijos išlaidų sumažinimą ir gamybos našumo didinimą.

Daugiau paskaityti galite apsilankę www.shell.com/lubricants.

Užsakymo nr.: PT_74812546

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Biurokratija trauktis nenori: išskyrė ministerijas rekordininkes ir tikras klampynes (13)

Bene visos iki šiol dirbusios Lietuvos valdžios žadėjo mažinti biurokratinį aparatą. Ne...

Niekas apie tai nepagalvojo: skyrybų atveju tektų dalintis ir kaupiamą pensiją (6)

Senatvei kaupiamos lėšos pagal įstatymą yra laikomos bendru sutuoktinių turtu, tad skyrybų...

Orai: šaltis parodys savo nagus (13)

Pirmadienio dieną iš vakarų priartės nauja kritulių zona. Debesuotumas sparčiai didės....

Dėl 100 tūkst. ryžosi ekstremaliam eksperimentui: žmogaus protui tai per žiaurus išbandymas haliucinuoti pradėjo jau 3 parą (63)

Richas Alati tegalvojo apie šešiaženklę sumą. Kad ją laimėtų, jam tereikėjo ištverti 30...

Pagrindinis priekaištas Skverneliui: ką jo vietoje darė Grybauskaitė (482)

Į prezidentus kandidatuojantis Saulius Skvernelis teigė nematąs priežasčių, kodėl turėtų...

Dvigubas karštakošio Gordono Ramsay gyvenimas: šis virtuvės šefas sudėtingesnė asmenybė, nei manėte

Šiandien virtuvės šefai nebėra tik beveidžiai virtuvės gilumoje pasislėpę maisto gamintojai...

(Ne)Grįžtu. Apie tradicijas mirusįjį šarvoti lovoje ir emigracijoje palaidotus lietuvius (26)

Kai kurie nė neketina grįžti iš emigracijos, kiti apie tai svajoja dešimtmetį, o dar kiti...

Kaltinimų dėl neva išsigalvoto neįgalumo sulaukusi Antonovienė pratrūko: tik retas žino, kokią kainą moku už sportą (195)

„Mafijos tėvu“ vadinamo Vido Antonovo žmona Rima neseniai ir vėl atsidūrė dėmesio centre....

Miestietis laimingas pabėgęs į ekologišką vienkiemį, kuriam valdininkai net nesuteikia adreso (27)

Jei kadaise kauniečiui Tomui Didžiuliui kas būtų pasakęs, kad jis, tikras miesto vaikas, augęs...

Puikų Messi smūgį atrėmęs vartininkas nesulaikė „su mėsomis“ taranavusio Suarezo epizodo įrašas (1)

Ispanijos „ La Liga “ čempionate 20-ame ture sunkią pergalę pasiekė namuose rungtyniavusi...