Dažnai keleivių vežimu užsiimančių įmonių paslaugomis besinaudojantys vilniečiai žino, kad kiekvienas iškvietimas primena loteriją: nesi tikras, ar atvyks tvarkingas automobilis, aptarnavimas bus malonus, o keliauti piko metu nebūsi priverstas už daug didesnę kainą. Kad su tokiomis situacijomis susidurti netektų, o kiekviena, net ir trumpiausia kelionė, taptų komfortiška ir saugi – Vilniuje pristatoma „eDriver4u“ asmeninio vairuotojo paslauga.
Asociatyvi nuotr.
© Shutterstock

„eDriver4u“ – tai nauja paslauga Lietuvoje, kurios pagrindinis tikslas – aukštus kokybės standartus atitinkančios kasdienės kelionės. Šios paslaugos išskirtinumas – asmeniniai vairuotojai, kurie rūpinasi ne tik nepriekaištingu keleivio pristatymu į reikiamą vietą, bet ir jo patogumu bei saugumu visos kelionės metu, t. y. nuo durų iki durų.

Nors įmonė yra įsikūrusi Vilniuje, vien tik sostine apsiriboti nežada. Šia paslauga naudotis gali tiek vilniečiai, tiek ir miesto svečiai, nepriklausomai nuo to, koks yra kelionės tikslas: biuras, namai, oro uostas ar kitas Lietuvos miestas. Visoms kelionėms bus taikomas vienas ir tas pats kainos tarifas.

Žilvinas Markevičius, šios paslaugos įkūrėjas ir UAB „Transporto valdymo sistemos“ direktorius, pasakoja, kad idėja lietuviams pasiūlyti asmeninių vairuotojų paslaugą kilo pastebėjus prastėjančią kokybę keleivių vežimo srityje.

Nors lietuviškų ar tarptautinių įmonių, siūlančių keleivių vežimo paslaugą, mūsų šalyje, ypač sostinėje, netrūksta, tačiau kokybiškų paslaugų trūkumas išlieka ryškus. Neretai galima išvysti keleivių nusiskundimų dėl nekokybiško vairuotojų aptarnavimo, netvarkingų automobilių, nešvarių ir nemalonaus kvapo salonų. Galiausiai, ne viena įmonė taiko kainos daugiklius piko metu, dėl kurių klientas yra privestas už kelionę mokėti net iki kelių kartų daugiau, tačiau už tai kokybiškesnės ar geresnės paslaugos negauna.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Shutterstock

Kokybei užtikrinti – nuosavas automobilių parkas

Tam, kad įmonė užtikrintų aukštą paslaugos kokybę, Ž. Markevičiaus teigimu, buvo nuspręsta įkurti nuosavą automobilių parką ir didelį dėmesį skirti vairuotojų atrankai.

Visi šiandien įmonės auto parke esantys automobiliai – nauji 7 klasės BMW. Sprendimas įsigyti vienodus automobilius leis visiems klientams suteikti tokį pat komforto jausmą ir užtikrinti aukštą saugumo lygį. Tai taip pat leis išvengti situacijų, kai nėra žinoma, kokiu automobiliu vairuotojas atvyks pasiimti kliento. Jau tapo įprasta, kad telefonu ar mobiliąja programėle išsikviečiant vairuotoją, kol užsakymas nėra priimtas, informacija apie automobilį nėra suteikiama.

Tačiau, Ž. Markevičiaus įsitikinimu, būtina užtikrinti, kad klientas žinotų, ką užsisako, ir visada gautų tai, ko tikisi.

„Jei žmogus užsisako komfortišką paslaugą, jis ir tikisi ją gauti. Mūsų tikslas – kad keleivis visada žinotų, jog žemesnės nei skelbiame klasės automobilio jam neteks sulaukti. Tai yra mūsų konstanta – tas pats modelis, tie patys pagaminimo metai, ta pati kokybė“, – teigia pašnekovas.

Aukšti reikalavimai vairuotojams ir aptarnavimui

Vis dėlto geras automobilis dar neužtikrina kokybiškos paslaugos – ne mažiau svarbu ir aptarnavimas.

Kad paslaugą užsisakiusiam klientui nereikėtų baimintis, jog jo kelione rūpinsis slogios nuotaikos, salone rūkantis ar garsiai muziką klausantis vairuotojas, visi „eDriver4u“ vairuotojai turi praeiti atrankas, kurių metu yra vertinami tiek jų vairavimo įgūdžiai, tiek ir asmeninės savybės.

„Mums svarbu, kad vairuotojas turėtų patirties, būtų tvarkingas, malonus ir gerai psichologiškai pasiruošęs. Prieš įdarbindami, mes tikriname asmens teistumą, įsitikiname, ar jis neturi administracinių nuobaudų. Kiekvienos darbo dienos pradžioje ir pabaigoje vairuotojų blaivumas yra tikrinamas alkotesteriu“, – aiškina vyras.

Kelionės metu šie vairuotojai ne tik rūpinsis patogumu, bet ir saugumu. Priešingai nei įprasta, kelionė prasidės nuo kliento namų ar biuro durų ir pasibaigs tik jam saugiai pasiekus savo tikslą.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Shutterstock

„Jei lis ar snigs, vairuotojas ne sėdės mašinoje, o ateis ir su skėčiu pasitiks žmogų. Taip pat, vairuotojai neapsiribos tik lagamino įkėlimu ar iškėlimu iš automobilio, o jį nuneš iki pat kliento durų. Jei kelionė vyks tamsiuoju paros metu, nuvykus į vietą vairuotojas neišvažiuos tol, kol neįsitikins, kad jo keleivis saugiai užėjo į namus, o jei reikės, tai palydės ir iki namų durų“, – pasakoja pašnekovas.

Kainos ir kokybės santykis

Kalbėdamas apie kelionės kainas Ž. Markevičius pasakoja, kad „eDriver4u“ paslauga bus prieinama visiems vilniečiams ir Vilniaus miesto svečiams.

Kainos tarifai nustatyti remiantis paslaugos kokybės ir kainos santykiu. „Mes neapsiribojame vien tik maršrutu nuo vieno iki kito taško. Savo klientams siūlome ne tik komfortišką kelionę, bet ir saugumą bei kokybišką aptarnavimą nuo durų iki durų“, – vardija Ž. Markevičius.

Nors lietuviams kainos daugikliai jau tapo įprastu reiškiniu, „eDriver4u“ jų netaikys. Įmonė laikysis vienodų tarifų sistemos nepriklausomai nuo šventinių dienų ar transporto spūsčių mieste. Šie įkainiai bus vienodi visoms kelionėms – ilgoms ar trumpoms, mieste ar už jo ribų. Minimalus valandų skaičius, kaip įprasta nuomojantis limuzinus ar limuzinų klasės automobilius su vairuotojais, taip pat nebus taikomas.

Klientai galės rinktis vieną iš dviejų kelionės kainos apskaičiavimo būdų: apskaičiuojamą kelionės pabaigoje atsižvelgus į faktiškai nuvažiuotus kilometrus ir kelionės trukmę arba fiksuotą – apskaičiuojamą iškart programėlėje nustačius kelionės pradžios ir pabaigos taškus.

„eDriver4u“ asmeninius vairuotojus klientai gali išsikviesti greitai ir jiems patogiu būdu: naudojantis mobiliąja programėle ar tiesiog paskambinus telefonu +370 637 37477. Mobiliąją programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“.

Užsakymo nr.: PT_80215845

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(36 žmonės įvertino)
3.7500

Top naujienos

Nausėda renkasi komandą: kas sups būsimą šalies vadovą? (114)

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda formuoja savo komandą. Kertinis ratas žmonių, kuris...

Gabrielius Landsbergis: valstiečių pasirodymas rinkimuose buvo siurprizas visiems papildyta (123)

Valstiečių-žaliųjų rezultatą Europos Parlamento rinkimuose būtų sunku vertinti kaip pozityvų,...

Po balsavimo Europoje skelbia apie istorinį momentą: keičiasi galios pusiausvyra papildyta (72)

Keturias dienas trukę Europos Parlamento (EP) rinkimai pasiekė finišo tiesiąją. Didžiausias...

Šimonytė po pralaimėtų rinkimų: man gaila Ramūno Karbauskio (324)

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose Gitanui Nausėdai pralaimėjusi Ingrida Šimonytė...

Rinkimų nakties akimirkos – pro DELFI fotografų objektyvą (5)

Sekmadienį Lietuva šalies vadovu išrinko Gitaną Nausėdą, ir išrinko 11 Lietuvos atstovų į...

„Misija Sibiras‘19” bandomasis žygis: nuo 100 kuprinių Katauskių rinkiminėje apylinkėje iki išsaugotos istorijos

50 nueitų kilometrų, sutvarkytos Ariogalos senųjų žydų kapinės, ekstremalus kėlimasis per...

Goda Alijeva apie tikrąsias skyrybų priežastis: jis nebuvo labai geras krepšininkas, o išgarsėjo tik tapęs mano vyru (14)

Dainininkė Goda Alijeva pasiryžo itin atviram interviu apie skyrybas su krepšininku Rolandu...

Rinktinės strategas pristatė revanšo prieš Liuksemburgą sieksiančios komandos sudėtį

Pirmadienį Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas paskelbė...

Po reikalavimo dėl pagrobtų ukrainiečių jūreivių – Maskvos atkirtis (55)

Rusijos pozicija dėl ukrainiečių jūreivių, sulaikytų per incidentą Kerčės sąsiauryje, dėl...

Po techninių apžiūrų duomenų įvertinimo – signalas naudotų vokiškų automobilių mėgėjams (21)

Vokietijos techninių apžiūrų organizacija ( TUV ) jau daugelį metų renka įvairią statistiką...