Nuo sausio 1 dienos visi „Lidl“ prekybos tinklo darbuotojai iškart po bandomojo laikotarpio apdraudžiami privačiu sveikatos draudimu. Šią papildomą naudą „Lidl“ darbuotojams teikia didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“.
„Lidl“ prekybos tinklo darbuotojai
© Organizacijos nuotr.

„Savo darbuotojų sveikata ir produktyvumu rūpinamės nuolat, kad visi būtume aktyvūs ir energingi. Kasmet kviečiame darbuotojus nemokamai skiepytis nuo gripo, pasirūpiname arbata ir vaisiais, suteikiame galimybes sportuoti, taikome įvairias kitas priemones. Mūsų įsitikinimu, sveikatos draudimas visiems be išimties kompanijos darbuotojams taps nauju stipriu postūmiu, kuris skatins darbuotojus dar labiau rūpintis savo sveikata ir produktyvumu“, - sako „Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė.

Sveikatos draudimas – tai darbuotojų draudimas įmonės lėšomis, kuris suteikia galimybę apdraustiems darbuotojams naudotis privačių sveikatos priežiūros įstaigų paslaugomis: gydytis pasirinktose klinikose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, pirkti vaistus, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

„Lidl“ prekybos tinklas
„Lidl“ prekybos tinklas
© Organizacijos nuotr.

„Šiuo metu rinkoje jaučiama itin stipri konkurencija dėl darbuotojų ir ji tik stiprėja. Sveikatos draudimas, tą rodo ir mūsų atliktos visuomenės nuomonės apklausos, yra vienas iš svarbiausių būdų motyvuoti ir skatinti darbuotojus. Iki šiol šis draudimas buvo įprasta motyvavimo priemonė didelėse įmonėse ir ten, kur vyrauja aukšta konkurencija dėl tam tikros srities specialistų, pavyzdžiui, informacinių technologijų srityje. Tačiau pastaruoju metu rinkoje matome tendenciją, kad sveikatos draudimą įsigyja anksčiau juo nesinaudojusios įmonės, ir jos perka šį draudimą visiems savo darbuotojams. Darbdaviams šis draudimas leidžia sutrumpinti darbuotojo nedarbingumą jam gaunant kvalifikuotą pagalbą, pasirūpinti, kad pas juos dirbantys žmonės būtų sveikesni ir darbingesni, o dirbantiesiems šis draudimas leidžia naudotis įvairiomis sveikatos paslaugomis ir operatyviai gauti gydymą ar konsultacijas“, – sako „Lietuvos draudimo“ Verslo klientų departamento direktorius Simonas Lisauskas.

„Lietuvos draudimas“ prognozuoja, kad artimiausioje ateityje šalies bendrovės vis dažniau ieškos, kaip išlaikyti profesionalius darbuotojus ar pritraukti naujų, todėl sveikatos draudimas taps neatsiejama darbuotojo atlygio dalimi.

„Lidl“ prekybos tinklas
„Lidl“ prekybos tinklas
© Organizacijos nuotr.

Sveikatos draudimo sandoris tarp „Lidl“ ir „Lietuvos draudimo“ pasirašytas tarpininkaujant didžiausiai draudimo brokerių bendrovei „Aon Baltic“. Ši brokerių bendrovė yra vienintelė Lietuvoje, turinti atskirą skyrių, kuris specializuojasi darbuotojų motyvavimo programų kūrime.

„Lietuvos draudimo“ siūlomas sveikatos draudimas apdraustiesiems suteikia galimybę rinktis iš 10 sveikatos paslaugų grupių įskaitant neribotą ambulatorinę pagalbą susirgus. „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimo pakete teikiama neribota ambulatorinė pagalba šiuo metu yra išskirtinumas rinkoje. Apdraustieji „Lietuvos draudimo“ darbuotojų sveikatos draudimu gali iš karto kreiptis į reikiamus gydytojus specialistus, vos tik pajunta ligos simptomus. Tai padeda taupyti laiką ir greičiau gauti kvalifikuotą pagalbą, nes nebereikia siuntimo iš šeimos gydytojo.

„Lietuvos draudimo“ užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė, kad būtent sveikatos draudimas yra pirmo pasirinkimo papildoma nauda, kurios darbuotojai tikisi iš darbdavio: net 56 proc. dirbančių respondentų šalia atlyginimo labiausiai norėtų šio draudimo. Antra pagal aktualumą darbuotojams motyvavimo priemone įvardyta reguliari darbdavio mokama įmoka į pensijų fondą (47 proc. dirbančių respondentų), trečioje vietoje – įmonės suteikiamas automobilis (38 proc. dirbančių respondentų).

Užsakymo nr.: PT_80022485

Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Politologas sumaišė visas kortas: dabartiniai prezidento rinkimai – beprasmiški (5)

Sprendimas prezidentą Lietuvoje rinkti visuotiniuose rinkimuose – beprasmiškas ir tuščiai...

Kaip sulieknėti ir pagerinti sveikatą: mitybos specialistė rekomenduoja efektyvią organizmo šluotą receptas

Pusė kilogramo daržovių ir vaisių per dieną, kad būtume sveiki – tokį kiekį suvalgyti...

Gyvai / Karštų LKL komandų mūšis: „Lietkabelis“ – „Neptūnas“ tiesioginė vaizdo transliacija (1)

Pirmadienio vakarą Panevėžio „Cido“ arenoje vykstančiose „Betsafe– LKL “ čempionato...

Ukrainoje situacija dėl tymų kritinė, miršta žmonės: baiminamasi, kad tas pats ištiks ir Lietuvą (133)

Ukrainoje šiuo metu – tarsi karo zonoje. Tačiau ne dėl karinio konflikto, o dėl tymų...

Skandalingame teismo nuosprendyje – skaudi kritika policijai: negalima skatinti daryti nusikaltimų (75)

Policijos reputacijai – skaudus smūgis: teisėjai konstatavo, kad Vilniaus policijos pareigūnas...

Čia užsukę pasijusite kaip Italijoje: šio mažo Lietuvos lobio nesugriovė nei karai, nei gaisrai (3)

„Per 400 metų nuo tada, kada buvo pastatytas vienuolynas, nebuvo jokio gaisro. Tik 2011 metais buvo...

Ekspertai: tokių rezultatų Ukrainoje nėra buvę, tai prilygsta rinkiminiam Maidanui (320)

Radikalių pokyčių poreikis ir didžiulis nusivylimas dabartiniu Ukrainos lyderiu iškėlė...

Lietuvį papiktino apmokestinta taupymo sistema: tai atrodo veidmainiškai (172)

„Rašau jums norėdamas papasakoti, o gal ir atkreipti dėmesį, į vieną nelabai logišką...

Kolombe driokstelėjo dar vienas sprogimas papildyta 17:11 (39)

Šri Lankos sostinėje Kolombe pirmadienį driokstelėjo dar vienas sprogimas netoli Šv. Antano...