Biuras su vaizdu į lava alsuojančius Islandijos ugnikalnius ar dangaus žydrumo Indijos vandenyną Balio salos pakrantėje. Egzotiškų laisvai samdomos grafikos dizainerės Marijos Krasnovskytės darbo vietų pavydėtų daugelis. Tačiau istorijos herojė nusprendė ne tik pabėgti nuo rutinos, nesustoti keliauti ir atrasti skirtingas vietas, kultūras bei tradicijas. M. Krasnovskytė pasirinko nuolat judančio žmogaus gyvenimo būdą, suteikiantį laisvės, kūrybinio įkvėpimo ir galimybių tobulėti.
Marija Krasnovskytė
Marija Krasnovskytė
© Organizatorių nuotr.

Todėl dizainerės biuru tampa skirtingos pasaulio vietos, o patikimiausiu kolega – išmaniosios technologijos, be kurių ji neįsivaizduotų produktyvaus, kokybiško ir kūrybiško darbo proceso. Sprendimą nuolat keliaujantiems žmonėms siūlo ir „Huawei“, Lietuvoje pristatanti naują planšetę „MatePad Pro“.

Karantinas Balyje – su iššūkiais

Islandija, Čekija, Olandija, Balis, kuriame pabuvota pastarąjį pusmetį. M. Krasnovskytės kelionių geografija plati bei atverianti dar naujus tobulėjimo bei kūrybinės laisvės horizontus. Šiuo metu dizainerė yra grįžusi į Lietuvą ir dirba Vilniuje, jaukiai įsikūrusi vienoje iš miesto centro kavinių. M. Krasnovskytės teigimu, jos darbas suteikia galimybes neprisirišti prie vienos vietos ar darbo valandų, o tokia nepriklausomybė yra geriausiais įkvėpimas.

„Save vadinu nuolatos judančiu žmogumi. Mėgstu keisti vietas, nes tai puikus būdas pabėgti nuo rutinos ir kūrybinės stagnacijos. Skirtingos kultūros, žmonės, šalys, gamta mane išlaisvina, neblaško bei įkvepia. Vieniems reikia biuro ir sienų, o aš gyvenu kitaip“, – apie pasirinkimų laisvę kalba M. Krasnovskytė.

Marija Krasnovskytė
Marija Krasnovskytė
© Organizatorių nuotr.

Todėl tokį gyvenimo būdą 24-erių pašnekovė vadina asmeninio tobulėjimo priemone. Nuolatos keliaudama, ji geriau pažįsta tiek save, tiek aplinką, kaskart tapdama vis brandesne asmenybe.

„Žinoma, atstumas bei nuolatinis vietų keitimas iš dalies apsunkina santykius su artimaisiais, kurie ne visada gali keliauti kartu. Su amžiumi randasi ir noras gyventi sėsliau, turėti šunį, pradėti kurti šeimą. Be to, būdama toli nuo Lietuvos, susiduriu ir su iššūkiais: per karantiną Balyje jaučiausi truputį nerami, ar prireikus sulauksiu kokybiškos medicininės pagalbos. Taip pat dėl laiko ir atstumo skirtumų ne visada galėjau pabendrauti su šeima. Tačiau taip gyvendama ugdau atsakomybę prieš save ir užsakovus, galiu savarankiškai planuoti laiką. Dieną lankyti Balio ugnikalnius, o vakare – dirbti“, – teigiamas puses vardija dizainerė.

Ji priduria, jog nuolatinis judėjimas moko savarankiškumo ir brandos bei suteikia pažinimo džiaugsmo: „Tai mano asmeninės laisvės, kūrybos ir augimo šaltiniai“.

Jaučia meilę technologijoms

Paklausta apie savo darbo specifiką, M. Krasnovskytė sako, jog pati kuria savo rutiną, yra asmeniškai atsakinga už prie projektų praleidžiamą laiką, o su užsakovais bendrauja be tarpininkų. Todėl būdama laisvai samdoma dizainere ir dirbdama nuotoliniu būdu, kūrėja biurą gali įsikurti bet kurioje pasaulio šalyje bei darbinę veiklą be rūpesčių derinti su laisvalaikiu.

Visgi pašnekovė atvirauja – kartais tenka patirti svečių kraštų klimato specifiką. Pavyzdžiui, Balyje buvo taip karšta ir drėgna, jog susikaupti ir atlikti užduotis iš pradžių pasirodė ypatingai sunku.

Marija Krasnovskytė
Marija Krasnovskytė
© Organizatorių nuotr.

„Tačiau vėliau pripranti ir viskas vyksta sklandžiai. Tokiam darbo procesui itin reikšminga ne tik aplinka, bet ir išmaniosios technologijos, be kurių negalėčiau įsivaizduoti savo gyvenimo. Planšetinis kompiuteris, telefonas ir ausinukas yra pagrindiniai bei neatsiejami mano tiek kasdienybės, tiek ir kūrybos palydovai. Prisipažinsiu, jaučiu meilę technologijoms, o didelę šio jausmo dalį sudaro simpatija planšetėms. Šie įrenginiai ypač patogūs komunikacijai, prezentacijų rodymui užsakovams ir yra nepakeičiami išmanieji grafikos dizainerio darbo įrankiai“, – sako M. Krasnovskytė.

Todėl tokiems poreikiams kokybišką, inovatyvų ir patogų sprendimą pristatantis technologijų gamintojas „Huawei“ siūlo ne tik dirbti ar ilsėtis kitaip, tačiau ir semtis įkvėpimo idėjoms, kūrybai, laisvalaikiui.

„Su šia vizija Lietuvos rinkoje pasirodo naujas „Huawei“ planšetinių kompiuterių šeimos narys – flagmanas „Huawei MatePad Pro“. Tai galinga, stilinga ir nepailstanti planšetė, suteikianti visiškai naują naudojimo patirtį. Įrenginys atveria dar pažangesnes galimybes patogiau ir kokybiškiau dirbti, mokytis, žaisti, žiūrėti filmus ar bendrauti su artimaisiais: tai ir namų kino teatras, ir kūrybiškumo puoselėtojas. Be to, planšetė lengvai sinchronizuojama su išmaniuoju telefonu, o integruotas pažangus „Kirin 990“ lustas stebina galia bei dar spartesniu dirbtinio intelekto darbu“, – „MatePad Pro“ savybes pristato „Huawei“ produktų vadovas Lietuvoje Šarūnas Urbonas.

Huawei
Huawei
© Organizatorių nuotr.

Daugybė poreikių viename įrenginyje

Užsiminusi, jog planšetė yra neatsiejama grafikos dizainerio palydovė, M. Krasnovskytė teigia pati darbui naudojanti net dvi. Vienas įrenginys skirtas iliustracijoms, kitas – eskizams.

„Dažniausiai prireikia skirtingų planšečių, nes naudoju nevienodus išmaniuosius pieštukus, kitoks turi būti ir ekrano jautrumas bei apšvietimas eskizuojant. Iliustracijoms pastarasis tinkamas kuo didesnis ir platesnis – taip vaizdo matoma daugiau. Taip pat svarbus planšetės patogumas. Ji turi būti kompaktiška, bet kartu patogi naudoti, tilpti kuprinėje, kad galėčiau ir piešti oro uoste, ir lengvai išsitraukti per patikrą“, – pastebi dizainerė.

Huawei
Huawei
© Organizatorių nuotr.

Anot Š. Urbono, „Huawei MatePad Pro“ visus šiuos poreikius vienija viename įrenginyje, todėl turėti juos kelis darbui nebėra būtina.

„Planšetėje kiekviena tamsi ar šviesi detalė atrodo ryški ir aiški. Tai užtikrina kino klasės spalvų gama ir optimalus šviesumas. 10,8 colių „FullView“ ekranas su 90 proc. ekrano ir korpuso santykiu atveria visiškai kitokias vaizdo stebėjimo perspektyvas, o itin lengvas, vos 460 g sveriantis, korpusas atrodo elegantiškai, yra patvarus ir patogus nešiotis. Išskirtinė „MatePad Pro“ inovacija – „Huawei M-pencil“ šešiabriaunis pieštukas. Šiame planšetės priede – virš 4 tūkst. jautrumo spaudimui lygių, todėl jis ypač jautrus, tikslus ir patogus piešti bei rašyti“, – tikina „Huawei“ atstovas.

Jis taip pat priduria, kad „MatePad Pro“ funkcionalumą atskleidžia ne tik inovatyvus pieštukas, bet aukštu saugumo lygiu pasižyminti „AppGallery“ programėlių parduotuvė, kurioje naudotojai gali rinktis iš daugiau nei 81 tūkst. aplikacijų bei atrasti sau labiausiai tinkančias.

Huawei
Huawei
© Organizatorių nuotr.

„Huawei MatePad Pro“, veikiantis su „AppGallery“, suteikia naujos patirties naudotojams. Tai saugi ir pasaulyje viena lyderiaujančių platformų, skirta atrasti, atsisiųsti ir patogiai valdyti naujausias programėles bei žaidimus“, – teigia Š. Urbonas.

Užsakymo nr.: PT_84868017

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(5 žmonės įvertino)
2.6000

Sostinės savivaldybė perka neįgaliųjų poreikiams pritaikytus butus visose Vilniaus miesto seniūnijose (1)

Sostinės savivaldybė perka: 40 (nuo 25 iki 38 kv. m dydžio) vieno kambario butų ir 10 (nuo 40 iki...

Tarp Vilniaus ir Balio: dizaino agentūros įkūrėjui A. Aleno dirbti keliaujant lengviau

Pradėti darbo dieną nuo saulėtekio Balio paplūdimyje daug kam skamba kaip pasiūlymas iš...

Vaikų kelią į mokyklą lydi išmanieji sergėtojai: užtikrina saugumą atžaloms ir ramybę tėvams (4)

Netrukus rugsėjis, tačiau kelią į mokyklą gali lydėti ne tik pažinimo, atradimų, tobulėjimo...

„Huawei MateBook X Pro“ apžvalga: sprendimas tiems, kurie nori daugiau galimybių (26)

Jei galvojate, kad nešiojamųjų kompiuterių rinka jau yra išsisėmusi bei technologijų gamintojai...

Budinčioji globotoja Ada: vaikams galime padėti ne tik žodžiais, bet ir patys dalyvaudami jų gyvenimuose (2)

53-ejų vilnietė Ada budinčiąja globotoja dirba jau nuo 2018 metų. Kartu su savo sutuoktiniu...

Top naujienos

Pamirškite, kad COVID-19 pasireiškia tik karščiavimu ir kosuliu – medikams susirūpinimą kelia visai kiti simptomai (182)

Jungtinėse Valstijose pradėjus plisti koronavirusui , dermatologai ant kai kurių paciento odos...

Mirė žurnalistas Aurelijus Katkevičius papildyta 21:20 (161)

Eidamas 58-uosius metus mirė žurnalistas, Lietuvos verslo dienraščio „Verslo žinios“...

Baltarusių aktyvumas gali nustebinti net ukrainiečius: net atskiri kiemai ginasi prieš OMON'ą (484)

Protestai Baltarusijoje stipriai skiriasi nuo Ukrainos Maidano, čia į gatves išėję žmonės...

Kolegos prisimena Aurelijų Katkevičių: negalėjai nenorėti būti kaip jis (9)

Trečiadienio vakarą Lietuvą pasiekė liūdna žinia, kad Anapilin iškeliavo žurnalo „Verslo...

Minske – dar vienas neramus vakaras: pareigūnai panaudojo ašarines dujas, patvirtinta protestuotojo mirtis papildyta 23:59 (319)

Įvairiuose Minsko rajonuose trečiadienio vakarą rinkosi protestuotojų grupės. Portalo tut.by...

Po gaivesnės pertraukos sugrįš karštis, prognozuoja ypač šiltą savaitgalį (1)

Baltijos šalyse klajoja aukšto atmosferos slėgio sūkurys. Ketvirtadienį jo įtaka bus juntama ir...

Užkalnis. Nesijuokime iš Baltarusijos – pas mus ne ką džiugiau (302)

Kad Baltarusija su visais jos rinkimais yra apgailėtina pelkė, nereikia nė aiškinti. Eiliniai...

Ko nepajėgė virusas, tą padarė nusivylimas valdžia: stoja Baltarusijos futbolo čempionatas (3)

Koronaviruso nepaisiusi ir dėl to visame pasaulyje pavasarį išgarsėjusi Baltarusijos futbolo lyga...

Vis daugiau moterų ryžtasi suvalgyti savo placentą: pasakė, kuo ji naudinga, o kaip gali pakenkti (15)

Daugelio jau nestebina kai kurių moterų pasirinkimas po gimdymo suvalgyti savo placentą. Manoma,...