Nors naujos lovos rinkimasis nėra įprastas ir kasdienis veiksmas, prieš renkantis lovą būtina žinoti keletą esminių dalykų, kurie leis išsirinkti tinkamą ir jūsų poreikius tenkinančią lovą. Kaip išsirinkti tinkamą lovos dydį? Koks turėtų būti lovos aukštis? Kuo pasižymi patikimos lovos ir ar tikrai svarbu estetika?
Dvigulė lova Onni Unigold (ISKU nuotr.)
Dvigulė lova Onni Unigold (ISKU nuotr.)

Isku „Unigold Onni“ yra viena aukštesnių lovų, ypač jei pasirinksite aukštesnes kojeles, kurios gali būti medinės arba metalinės, nuo 12-os iki 23-jų centimetrų aukščio. Turint aukštą lovą bus žymiai lengviau į ją atsigulti ir iš jos išlipti. Jums tereikės nuleisti kojas ir eiti, taip išvengiant papildomo judesio stojantis. Nepaisant aukščio privalumo, ji gali būti dviejų ilgių – standartinio 2 metrų ir šiek tiek ilgesnė, 2,1 m.

Tačiau pagrindinis „Unigold Onni“ lovos privalumas – tai ergonomiška lova, kurios pasvirimo kampas reguliuojamas valdymo pulteliu. Nedažnas atvejis, kuomet funkcionali lova yra ir stilinga bei graži – juk tai pagrindinis jūsų miegamojo baldas, užimantis beveik visą šio kambario plotą!

Dvigulė „Unigold Onni“ motorinė lova sudaryta iš dviejų, tvirto ir kokybiško rėmo, lovų. Rėme įtvirtintas pagrindas ir čiužinys. Čiužinys yra net penkių zonų, 15 centimetrų kišeninėmis spyruoklėmis, jo viršutinis sluoksnis - specialus kokybiškas porolonas, naudojamas čiužinių gamybai. Kišeninės spyruoklės puikiai prisitaiko prie miegančiojo kūno padėties, formos, svorio o atsižvelgiant į tai, gali būti trijų skirtingų standumo tipų - M, L ir XL.

Dvigulė lova Onni Unigold (ISKU nuotr.)
Dvigulė lova Onni Unigold (ISKU nuotr.)

Visos Isku suomiškos „Unigold“ miegamojo lovos dengtos itin kokybišku ir patvariu gobelenu. Galimos spalvos šviesiai ir tamsiai pilka, rusva „beige“ ir melsva „aqua“. Visada rekomenduojame įsigyti dar daugiau komforto suteikiantį ir pagrindinį čiužinį apsaugantį, antčiužinį. Dvigulėms lovoms gali būti montuojamas atlošas, kuris suteiks daugiau estetikos, grožio ir apsaugos kambario sienas nuo trinties.

Užsakymo nr.: PT_80125969

Klauskite specialisto

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Minimalistinis dizainas, bet maksimalus komfortas – ViscoMax lova

Isku pristato "Dutti" gamintojo miegamojo lovą "ViscoMax Single", kurios dizaine minimalizmas puikiai...

Ko reikia norit pajausti visus naujos lovos privalumus?

Renkantis miegamojo lovą, paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus momentas - antčiužinio...

Geras apsauginis čiužinukas - paskutinis, tobulas akcentas jūsų lovai

Kam reikalingas antčiužinis? Pirma - geros kokybės antčiužinis labiausiai įtakoja jūsų patogų...

Visi galimi privalumai vienoje lovoje

Nors naujos lovos rinkimasis nėra įprastas ir kasdienis veiksmas, prieš renkantis lovą būtina...

Lovos rėmas „Notte“ – estetiškas ir funkcionalus baldas

Lengvo dizaino ir mielos išvaizdos lova puikiai įsilieja šiuolaikiškame interjere. Kušetės...