Miegas yra kasdienis žmogaus poreikis. Jo kokybė įtakoja mūsų nuotaiką, sveikatą, kitus kasdienius poreikius. Miego kokybė ir galvos skausmas labai svarbūs ir tiesiogiai susiję veiksniai. Mums visiems reikia gero miego, o tam reikalinga kokybiška lova.
Lova „Jenkki Ilo“ (ISKU nuotr.)
Lova „Jenkki Ilo“ (ISKU nuotr.)

"Isku" lova "Jenkki Ilo" pagaminta Suomijoje ir tai užtikrina išskirtinę lovos kokybę. Taip pat " Jenkki Ilo" pasižymi puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų - M, L ir XL. "Ilo" aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš juodos arba šviesiai pilkos spalvų. Lovą "Ilo" galite pasirinkti iš dviejų standartinių dydžių - 160 ir 180 cm pločio.

Lova „Jenkki Ilo“ (ISKU nuotr.)
Lova „Jenkki Ilo“ (ISKU nuotr.)

Lova "Jenkki Ilo" viena populiariausių tarp "Isku" klientų. Ši lova žmonėms mėgstantiems ypatingą komfortą. Kodėl? Ji didingos, elegantiškos išvaizdos ir maksimalaus patogumo, puikios ergonomikos derinys. Lovos "Jenkki Ilo" pagrindas yra dvi kušetės su "Bonnell" spyruoklių sistema. Ant viršaus dedamas vienos zonos čiužinys su 13cm aukščio spyruoklėmis, kurio standumą galite rinktis iš paminėtų M, L ir XL. Jūsų patogumui galite rinktis du skirtingo standumo čiužinius, jeigu miegantys žmonės yra labai skirtingo svorio ar mėgsta visiškai skirtingą čiužinio standumą. Visi "Isku" lovų dviguliai čiužiniai yra sudaryti iš dviejų, įvilktų į bendrą užvalkalą. Ant viršaus dar galite papildomai išsirinkti "Isku" antčiužnį. Ši visuma garantuoja ypatingą patogumą jūsų kūnui visą naktį.

Lova „Jenkki Ilo“ (ISKU nuotr.)
Lova „Jenkki Ilo“ (ISKU nuotr.)

Rinktis galite ne tik audinio spalvą, bet ir kojelių rūšį bei spalvą - medines arba metalines. Taip pat ir galvūgalį - paprastą ar dekoruotą sagutėmis. Galutinė lovos kaina priklausys nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Išsimiegoję modernioje skandinaviško lovoje "Jenkki Ilo" kitą rytą jausitės tarsi ant sparnų. Patikėkite savo miegą mums ir suomiška kokybė jūsų nenuvils!

Užsakymo nr.: PT_79200289

Klauskite specialisto

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Minimalistinis dizainas, bet maksimalus komfortas – ViscoMax lova

Isku pristato "Dutti" gamintojo miegamojo lovą "ViscoMax Single", kurios dizaine minimalizmas puikiai...

Ko reikia norit pajausti visus naujos lovos privalumus?

Renkantis miegamojo lovą, paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus momentas - antčiužinio...

Geras apsauginis čiužinukas - paskutinis, tobulas akcentas jūsų lovai

Kam reikalingas antčiužinis? Pirma - geros kokybės antčiužinis labiausiai įtakoja jūsų patogų...

Visi galimi privalumai vienoje lovoje

Nors naujos lovos rinkimasis nėra įprastas ir kasdienis veiksmas, prieš renkantis lovą būtina...

Lovos rėmas „Notte“ – estetiškas ir funkcionalus baldas

Lengvo dizaino ir mielos išvaizdos lova puikiai įsilieja šiuolaikiškame interjere. Kušetės...