Isku siūlomos Joutsen suomiškos pūkinės pagalvės yra natūralios kilmės, patvarūs ir ekologiški produktai, tinkamos naudoti net alergiškiems žmonėms. Jos lengvai plaunamos vandenyje ir tinkamai prižiūrimos tarnaus jums daugelį metų!
Pagalvės „Joutsen“ (ISKU nuotr.)
Pagalvės „Joutsen“ (ISKU nuotr.)

Joutsen pagalvių pasirinkimas Isku platus – čia rasite skirtingų aukščių ir dydžių klasikines pagalves, sluoksniuotų pagalvių Triplus modelius. Renkantis pagalvę, svarbiausia atkreipti dėmesį į jos užpildą, kuris įtakoja minkštumą. Be abejo, pačios minkščiausios ir prabangiausios yra Joutsen „Royal“ 100% Europinių žąsų uždildo pagalvės. Tačiau nei kiek ne prastesnės, suteikiančios be galo daug komforto ir užtikrinančios gerą miegą – Europinių ančių pūkų, su 10% mažesnių plunksnų, užpildo, pagalvės. Pagalvių užpildas įvilktas į kokybišką, 100% ruoželinį medvilnės užvalkalą.

Pagalvės „Joutsen“ (ISKU nuotr.)
Pagalvės „Joutsen“ (ISKU nuotr.)

Dešimtmečių patirtį sukaupusios Suomijos įmonės, gaminančios aukščiausios kokybės pūkų užpildo produktus, Joutsen, pūkai yra pripažinti vienais geriausių pasaulyje. Jų paruošimo procesas yra ypatingai kruopštus ir kontroliuojamas. Pirmiausia, įmonė skiria išskirtinį dėmesį tiekėjų ir žaliavų parinkimui. Antra, pūkų paruošimo procesas garantuoja aukščiausią kokybę: atliekamas dvigubas plovimas nuo dulkių bei terminis apdorojimas 125 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu išvalomi visi ingredientai, galintys sukelti alergines reakcijas.

Pagalvės „Joutsen“ (ISKU nuotr.)
Pagalvės „Joutsen“ (ISKU nuotr.)

Visai tai yra patvirtinta dar 2005-aisiais metais Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacijos, o visa Joutsen produkcija turi tai sertifikuojantį atitinkamą ženklinimą. Taigi pūkai ir plunksnos yra visiškai gryni ir nealergizuojantys, pašalintos visos dulkės, pleiskanos, gyvuliniai baltymai galintys sukelti alergijas. Jų apdorojimo procese nenaudojami jokie chemikalai ar kitos nenatūralios medžiagos. Šio proceso pagrindas – daugkartinis plovimas ir džiovinimas.

Užsakymo nr.: PT_78375599

Klauskite specialisto

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Pledas – Jus šiluma apgaubsiantis interjero aksesuaras

Pledas - puikus namų interjero akcentas, padėsiantis užtvirtinti jūsų pasirinktą stilių. Jeigu...

Pūkinės pagalvės privalumai

Isku siūlomos Joutsen suomiškos pūkinės pagalvės yra natūralios kilmės, patvarūs ir...

Daili lovatiesė neatsiejamas miegamojo akcentas

Interjeras, kuriame rasite dekoratyvinių pagalvėlių, gražius lovos užtiesalus, vazas, paveikslų...