Interjeras, kuriame rasite dekoratyvinių pagalvėlių, gražius lovos užtiesalus, vazas, paveikslų - bus itin jaukus. Visi namų dizaino kūrėjai žino, kad tekstilės dėka nesunku ir nebrangu atnaujinti namus dažniau. Juk kiekvieną pavasarį daugumai kyla noras įsigyti kažką naujo tiek sau, tiek namams.
Lovatiesė „Ursula“ (ISKU nuotr.)
Lovatiesė „Ursula“ (ISKU nuotr.)

Kaip įrengti miegamąjį, kuris spinduliuoja meile, sukelia geras emocijas ir galimybę čia atsipalaiduoti? Tai gali būti perteikiama emociškai, verbaliniu būdu arba per interjero dizainą.

Graži lovatiesė gali būti paskutinis akcentas, kurio pagalba išgausime miegamajame tai, ko ieškojome. Isku Interjero dizaineriai kasmet siūlo naujus ir žavingus interjero aksesuarus. Natūralaus pluošto Ursula serijos lovatiesė, smulkių rombų rašto, sukurią jaukumo ir minimalizmo jausmą. Pilka lovatiesė subtiliai įrėminta apsiūtais baltos spalvos kraštais, o balta - pilkos. Ji bus tikra jūsų miegamojo puošmena!

Galimi keli matmenys: 250x260cm, 140x220cm ir 210x260cm. Priderinkite šią medvilninę Ursula lovatiesę prie tos pačios serijos dekoratyvinių pagalvių ar panašaus pledo, rankšluosčių ir taip sukursite puikią miegamojo interjero visumą.

Užsakymo nr.: PT_78279531

Klauskite specialisto

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Pledas – Jus šiluma apgaubsiantis interjero aksesuaras

Pledas - puikus namų interjero akcentas, padėsiantis užtvirtinti jūsų pasirinktą stilių. Jeigu...

Pūkinės pagalvės privalumai

Isku siūlomos Joutsen suomiškos pūkinės pagalvės yra natūralios kilmės, patvarūs ir...

Daili lovatiesė neatsiejamas miegamojo akcentas

Interjeras, kuriame rasite dekoratyvinių pagalvėlių, gražius lovos užtiesalus, vazas, paveikslų...