Šiandieniniame technikos pasaulyje gyvuojanti tendencija pristatyti vartotojui kuo daugiau įvairių funkcijų nebesukuria vertės. Žmonės kaip tik skundžiasi, kad, kuo daugiau įvairiausių režimų ir programų, tuo sudėtingiau naudotis prietaisais, vis naujų funkcijų diegimas yra laikomas pertekliniu. Vartotojai nori, kad prietaisus galima būtų valdyti kuo paprasčiau, bet nuo to nenukentėtų jų kokybiškas ir efektyvus darbas.
Indaplovė
Indaplovė
© "Electrolux" svetainė

Niekada dar iki šiol nebuvo taip lengva plauti indus

„Electrolux“, pasitelkęs savo profesionalią patirtį, pagamino tai, apie ką svajojo pirkėjas – rinkai pristatė visiškai naujos kartos indaploves su intuityviuoju valdymu „QuickSelect“. Tai naujas, paparastas būdas naudoti indaplovę. Tereikia užduoti sau du klausimus: kada Jūs norite, jog indai būtų išplauti ir ar reikalingos papildomas funkcijos, pavyzdžiui, indams iš stiklo. Viskas. Daugiau apie nieką galvoti nebereikia, telieka vienu prisilietimu valdymo juostoje nustatyti vieną kintamąjį - laiką. Visos kitos indaplovės yra valdomos, pasirenkant programą, tačiau ne plovimo laiką ar ekonomiškumo lygį. Kiekvienąkart plaunant indus, vartotojas pats turi įvertinti, kurią programą išsirinkti, tačiau ne visuomet jam yra aišku, kokią. Todėl dažniausiai žmonės nuolat naudoja vieną ar dvi tas pačias programas, nors nebūtinai jos yra optimaliausios tąkart plaunamiems indams.

„Naujosios kartos indaplovės sukurtos remiantis visai kita filosofija – kad viskas būtų kiek galima paprasčiau ir patogiau vartotojui, kad indaplovė galėtų pristaikyti prie mūsų poreikių, kurie kiekvieną kartą keičiasi, - sako „Electrolux“ buitinės technikos ekspertas Petras Gendvilis. – Žmogui nebereikia sukti galvos, kuri gi programa bus tinkamiausia, nebereikia vartyti instrukcijų, vartotojo vadovų ar ieškoti informacijos internete, kaip naudotis turimu prietaisu. Jis tiesiog vienu palietimu pasirenka per kiek laiko nori švarių indų, o kartu mato ir kiek ekonomiškas yra jo pasirinkimas. Pavyzdžiui, laukiate svečių po valandos - pasirinkite valandos plovimą, norite taupyti elektros energiją – ilgiausią plovimą, nežinote, ką pasirinkti, – rinkitės automatinę „AutoSense“ programą“.

Švarūs indai tada, kada reikia Jums

Naujosios kartos indaplovės su intuityviuoju valdymu „QuickSelect“ išsprendžia vieną pagrindinių klausimų, kodėl žmonės, net ir turėdami indaplovę, kartais verčiau rinkdavosi plauti indus rankoms. Vartotojai sakydavo, kad indaplovės labai ilgai plauna indus. Pamatę, kad kartais vien džiovinimo ciklas gali užtrukti apie valandą žmonės nuspręsdavo dalį indų susiplauti rankomis, ypač jei švarių indų ir stalo įrankių prireikdavo kur kas greičiau. Intuityvusis valdymas „QuickSelect“ – tai ne tik pagalba pasirenkant programą, bet ir laiko valdymas pagal asmeninį poreikį.

Indaplovė
Indaplovė
© "Electrolux" svetainė

Žmonės jausdavosi besitaikantys prie indaplovės – turėdavo pasiskaičiuoti, kiek laiko užtruks plovimo ciklas, kada ją įjungti, kad spėtų išplauti indus pageidaujamu laiku, arba įjungdavo indaplovę tik nakčiai. Tačiau su „QuickSelect“ vartotojas renkasi, kiek turi laiko ir kiek gali ar nori palaukti švarių indų. Tokį intuityvų valdymą turi tik išimtinai „Electrolux“ indaplovės.

Mitas, jog indaplovės naudoja daug vandens

Šios kartos indaplovės taip pat turi ir papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, jei plaunate trapias taures ar stiklinius indus, tereikia pasirinkti norimą plovimo laiką ir papildomą plovimo funkciją Glasscare. Klientas pagal savo indvidualų poreikį gali pasirinkti ypatingai tylų režimą arba Extra Hygiene funkciją, kuri rekomenduojama pjaustymo lentelėms ar kūdikių indams bei buteliukams. Naudojant šią funkciją, paskutinio skalavimo metu indai 10 minučių skalaujami 70 ° C temperatūroje. Toks aukštos temperatūros ir ilgo laiko derinys bakterijoms nepalieka jokių šansų.

„Įdomu, kad žmonės vis dar galvoja, jog indaplovės naudoja daug vandens ar elektros energijos, ypač ilgosios programos, o pasirenkant trumpąsias - indai kokybiškai neišplaunami. Tai - mitas! Naujos kartos indaplovės yra taupesnės, patogesnės, jų valdymas daug paprastesnis, - pasakoja „Electrolux“ buitinės technikos ekspertas Petras Gendvilis. – Pavyzdžiui, pilnai indų indaplovei išplauti ir išdžiovinti gali pakakti ir 2 valandų, bet jei turite laiko - pasirinkite ilgiausią, tačiau ekonomiškiausią, žemesnės temperatūros plovimo režimą. Su intuityviu „QuickSelect“ indaplovių valdymu pasirinkę norimą plovimą laiką, o jeigu reikia - ir papildomą funkciją, savo pasirinkimo ekonomiškumą galėsite lengvai įvertinti „Ecometer“ skalėje.“

„AirDry“ technologija triskart efektyvesnė nei kitos

Pasitaikydavo, kad pirkėjai skųsdavosi, jog indai gerai neišdžiovinami, o plastikiniai - lieka šlapi. Naujosios kartos indaplovės taip pat turi „AirDry“ technologiją, kuomet indai džiovinami natūraliu būdu - džiovinimo ciklo metu prasiveria durelės, cirkuliuoja oro srautas ir indai džiūsta. „Topo centro“ ekspertai, prekiaujantys ir naujosios kartos „Electrolux“ indaplovėmis, atkreipia dėmesį, kad tai, jog indaplovės durelės atsidarė, nereiškia, kad indus jau galima išimti. Tiesiog prasidėjo indų džiovinimo procesas. Tuo metu ekspertai rekomenduoja neuždaryti indaplovės durelių ir leisti indams tinkamai išdžiūti.

Indaplovė
Indaplovė
© Autorių nuotr.

„AirDry“ technologija, kuomet indai džiovinami oru, yra tris kartus efektyvesnė, nei uždarų durų sistemos. Džiovinimo metu durelės atsidaro automatiškai, jums nepajudinant nė piršto, ir oras visiškai išdžiovina lėkštes bei stalo įrankius.

Indaplovę būtina valyti

Kaip ir visas kitas, taip ir indaploves su intuityviuoju valdymu „QuickSelect“ – būtina valyti. Neretai galvojama, kad plaudama indus indaplovė ir pati automatiškai išsivalo. Taip nėra. Laikui bėgant joje prisikaupia maisto likučių, nuo plovimo priemonių likusių apnašų, kalkių, riebalų bei kitokių nešvarumų, kuriuos būtina pašalinti norint, kad ji kokybiškai plautų indus ir ilgiau veiktų. Maisto likučiai kaupiasi indaplovės filtruose, todėl juos reikia valyti dažniau.

„Indaplovės valymą rekomenduojama atlikti kas 30-60 plovimų, o kasdieniam efektyviam indaplovės darbui būtina naudoti indaplovių druską. Suminkštinusi vandenį, ji pagerins plovimo priemonių efektyvumą ir sumažins kalkių apnašų susidarymą”, - pataria „Topo centro“ ekspertas Raimundas Ščerbavičius.

Šiandien yra sukurta daug indaplovėms skirtų valymo priemonių, kurios efektyviai panaikina riebalus visoje įrenginio sistemoje, dezinfekuoja ir nukalkina. Tausodami aplinką, savo sveikatą bei įsigytą techniką atkreipkite dėmesį į valymo priemonių kokybę. „Electrolux“ rekomenduojamos valymo priemonės yra saugios cheminės sudėties, draugiškos aplinkai, jų veikliosios medžiagos nepažeidžia įrangos paviršių bei sistemos, užtikrindamos ilgalaikį efektyvų veikimą. Subalansuota „Electrolux“ formulė vienu metu pašalina ir prietaise susikaupusius riebalus, ir kalkes.

Ekspertai taip pat atkreipia dėmesį, jog patiems eksperimentuojant su įvairiomis namudinėmis priemonėmis, tokiomis, kaip citrinų rūgštis ar actas, gana sunku nustatyti proporcijas bei įvertinti, ar "iš akies" parinktos valymo priemonės ir kiekiai ilgainiui nepakenks indaplovės vidiniams mechanizmams.

Užsakymo nr.: PT_85528941

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(6 žmonės įvertino)
4.3333

Šioms Kalėdoms – lietuvių gamintojų dovanos: autentiškumo kupinas prekinis ženklas ir išskirtiniai jo gaminiai (3)

Apsidairykite – ar turite savo namuose lino gaminių? Greičiausiai, net, jei patys tokių ir...

Inovatyvūs sprendimai automobilių statymo aikštelėms ant stogų (1)

Dažnai net nepastebime, kaip vos ne kasdien mieste atsiduriame ant kokio nors stogo. Tarsi Karlsonas....

Belaukiant Kalėdų: dekoro elementai sustiprins šventinę nuotaiką

Kalėdos – viena laukiamiausių metų švenčių, kuri visuomet į namus įneša džiugesio ir...

Statotės namą? Jums tai gali praversti

Statantis namą tenka apsispręsti dėl daugelių statybinių medžiagų pasirinkimo. Namas bus...

Top naujienos

Kinų vakcina? Farmacinė chimera, kurios vieni ieško, kiti bijo (119)

Ji yra. Bet jos niekas iki šiol nematė. Cirkuliuoja šen bei ten Europoje vieniems keldama...

Ekspertai apie tai, kas naudingiau: eiti į prastovas, gauti ligos išmokas ar net stoti į bedarbių gretas (75)

Įmonėms skelbiant prastovas, gyventojai teiraujasi ir skaičiuoja, kas jiems naudingiau – eiti į...

Ši žiema Lietuvoje nuo rekordiškai šilčiausios pernykščios skirsis vienu esminiu dalyku: jau aišku, kaip bus su sniegu (33)

Prasidėjusi kalendorinė žiema užklojo Lietuvą negausiu sniegu ir įkvėpė žmonėms tikėjimo,...

Jasikevičius – apie žalias kojines, skambutį Schilleriui ir širdies skausmą dėl Blaževičiaus (45)

Kaip ir buvo galima tikėtis, po keturių beatodairiškos kovos tarp Kauno „Žalgirio“ (5/7) ir...

10 gardžiausių kiaušinienių savaitgalio pusryčiams

Kiaušinienė – populiarus pusryčių maistas visame pasaulyje. Dažniausiai gaminamas...

Iš Vilniaus greitoji iškviesta į Ukmergę: atvykusi medikė nesulaikė ašarų – 35 metų pacientė nesulaukusi pagalbos mirė (918)

„Karščiuojanti pacientė saugiai perduota į rūpestingas infekcinės ligoninės slaugytojų...

Šiauliuose slapta įžiebta Kalėdų eglė: štai ji - tikra miesto pažiba (4)

Šiauliuose pradėjo tvyroti kalėdinė atmosfera – praeivių akis jau džiugina ir švenčių...

Kaip gaminama dirbtinė mėsa, kiek kainuoja ir ką tai reiškia ekologijai (1)

Patraukli naujovė, turinti labai neaiškų potencialą sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių...

Jurga Grigienė | D+

Dalykai, kuriuos astrologai verčiau nutyli: štai kas nutinka didžiausiems skeptikams

Viena populiariausių ir žinomiausių astrologių šalyje Lolita Žukienė atvira – dažnai tenka...

40 tūkst. žmonių apėmęs tyrimas nustatė svarbiausią asmenybės bruožą: tai raktas į laimingą šeimą (1)

Visi norime, kad mūsų šeimyninis gyvenimas būtų kaip įmanoma laimingesnis. Tad dabar...