Didžiausia kosmetikos bendrovė Lietuvoje „BIOK laboratorija“ savo veiklą vykdo jau daugiau nei trisdešimt metų. Įmonės vadovė Romualda Stragienė pasakoja, kad viena iš trijų pagrindinių bendrovės vertybių – nuoširdus ir prasmingas bendradarbiavimas tiek įmonės viduje, tiek su išorės partneriais. Visai neseniai, atsakingas gamintojo požiūris į savo partnerius davė vaisių – įmonės prekės pasiekė prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvių lentynas Lenkijoje.
„BIOK laboratorijos“ vadovė: „Lidl“ mums padėjo išplaukti į platesnius vandenis
„BIOK laboratorijos“ vadovė: „Lidl“ mums padėjo išplaukti į platesnius vandenis
© Organizatorių nuotr.

„BIOK laboratorija“ ko gero yra žinomiausia kosmetikos bendrovė Lietuvoje, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti šio tiekėjo produkciją ne tik vietinėje rinkoje, bet ir užsienyje esančiose „Lidl“ parduotuvėse. Jaučiame didžiulę atsakomybę reprezentuodami Lietuvą su „BIOK laboratorijos“ prekėmis už Lietuvos ribų bei esame įsitikinę, kad tai yra įmonė, kuri turi didžiulį potencialą ateityje savo gaminius siūlyti ir kitose „Lidl“ šalyse“, – sako „Lidl Lietuva“ vyriausiasis asortimento vadovas Lukas Gudas.

Visą šią savaitę prekybos tinklo „Lidl“ lankytojai Lietuvoje gali įsigyti natūralius ir kokybiškus „BIOK laboratorijos“ gaminius, skirtus veido, kūno, plaukų ir burnos higienos priežiūrai.

Seniausia kosmetikos bendrovė Lietuvoje

„Mūsų istorija prasidėjo dar 1988 metais, kuomet penki biochemijos mokslų daktarai nusprendė išbandyti savo jėgas kurdami lietuvių odai tinkamą veido kremą. Jis greitai susilaukė didžiulio populiarumo ir jau netrukus kremu buvo pradėta prekiauti visoje šalyje su naujai užregistruotu prekės ženklu „Margarita“. Laikui bėgant, įmonė plėtėsi ir šiandien siūlome dar dviejų savo prekinių ženklų produkciją, kuri yra skirta žmonių grožiui ir sveikatai, galima sakyti, kad nuo galvos iki kojų”, – sako „BIOK laboratorijos“ vadovė R. Stragienė.

Anot jos, „BIOK laboratorija“ kasdien vykdydama savo veiklą daugiausiai dėmesio skiria trims aspektams – pasitikėjimui, smalsumui ir partnerysčių puoselėjimui.

„Mes visuomet laikomės savo žodžio, todėl labai vertiname pasitikėjimą, kurį mums suteikia tiek pirkėjai, tiek kiti verslai. Taip pat esame be galo smalsūs, o ši savybė yra reikalinga, nes esame pasiryžę nuolat augti –mūsų taikinyje šiuo metu yra užsienio rinkos. Galiausiai, itin vertiname glaudų bendradarbiavimą tiek su savo įmonės kolegomis, tiek su išoriniais partneriais – prekybos tinklais ir kitais verslais“, – teigia didžiausios kosmetikos bendrovės Lietuvoje vadovė.

Tvirtas žingsnis į Lenkijos rinką

Šiemet velykiniu laikotarpiu Lenkijoje esančiose „Lidl“ parduotuvėse buvo galima įsigyti „BIOK laboratorijos“ valdomo prekinio ženklo „Ecodenta“ gaminių, iš kurių populiariausia buvo juodoji dantų pasta su anglimi. R. Stragienės teigimu, nors įmonė savo produkciją kaimyninėje valstybėje siūlė ir anksčiau, tai buvo pirmas tokio dydžio žingsnis į šios šalies prekybos tinklų rinką.

„Lenkijoje savo gaminiais prekiavome jau ketverius metus, tačiau mūsų produkcija buvo prieinama tik mažesnėse parduotuvėse – vaistinėse ir kosmetikos tinkluose. Dėkojame „Lidl“ ne tik už mumis parodytą pasitikėjimą, bet ir už suteiktą galimybę įrodyti savo gaminių vertę užsienyje. Džiaugiamės, kad galime natūralius ir kokybiškus lietuviškus kosmetikos produktus siūlyti ir Lietuvos, ir Lenkijos „Lidl“ parduotuvėse“, – tvirtina R. Stragienė.

Per savaitę – naujas produktas rinkoje

Įmonės vadovė pasakoja, kad karantino sukeltos pasekmės neaplenkė ir jų įmonės – daliai žmonių teko dirbti iš namų, buvo rotuojamos gamybos personalo pamainos bei imtasi visų privalomų apsaugos priemonių, siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, taip pat, šalia įprasto sveikatos draudimo visi „BIOK laboratorijos“ darbuotojai buvo papildomai apdrausti nuo COVID-19 susirgimo rizikos.

Be to, jau karantino pradžioje sutrikus tiekimo grandinei, buvo mestos papildomos pajėgos, siekiant surasti naujus tiekėjus ir užtikrinti įmonės veiklos tęstinumą, kad lentynose nieko netrūktų.

Jos teigimu, įmonei teko prisitaikyti ir prie staigiai pakitusių lietuvių vartojimo įpročių: „Vartotojų elgesys pasikeitė vos ne per vieną naktį – karantino metu gyventojai pradėjo įsigyti daug mažiau veido valymo priemonių ir skutimosi produktų, tačiau, pavyzdžiui, muilo paklausa išaugo net keliais kartais. Taip pat atsirado prieš tai beveik neegzistavusių prekių poreikis. Per savaitę, dirbdami net savaitgalį, sugebėjome į rinką išleisti mūsų pagamintą „Margarita“ rankų valomąjį gelį, kurio galima įsigyti ir „Lidl“ parduotuvėse“, – sako R. Stragienė.

Pašnekovė priduria, kad šiandien yra kaip niekad svarbu palaikyti lietuviškus gamintojus ir verslus. Anot jos, tik remiant vietinę ekonomiką galima užtikrinti sklandų tolimesnį jos veikimą, juolab kad kiekvienas Lietuvoje pagamintas produktas ne tik kuria darbo vietas, bet ir įneša pinigų į valstybės biudžetą, todėl šalyje sukurta vertė čia ir pasilieka.

Užsakymo nr.: PT_84344775

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(18 žmonių įvertino)
4.7778

„BIOK laboratorijos“ vadovė: „Lidl“ mums padėjo išplaukti į platesnius vandenis (12)

Didžiausia kosmetikos bendrovė Lietuvoje „BIOK laboratorija“ savo veiklą vykdo jau daugiau nei...

Top naujienos

Karantino pragaras baigėsi: daugiausiai gyventojų dėl pandemijos netekusios Lombardijos sostinė šokiruoja pareigūnus (44)

Jau nebe vaiduoklių miestas! Toks pojūtis, tokia mintis neapleidžia pasižvalgius po barokinį...

Visą Lietuvą sukrėtusių Kauno žudynių byla – vėl teisėsaugos akiratyje (671)

Daugiau kaip prieš 10 metų visą Lietuvą sukrėtusių Kauno žudynių byla vėl atsidūrė ant...

Kardiologė išvardijo padidėjusio kraujospūdžio 7 simptomus: jei juos pastebite, turite imtis veiksmų (57)

Lietuvoje padidintą kraujo spaudimą turi netgi 60 procentų gyventojų. Apie hipertenziją laidoje...

Kinija imasi milžiniško 4,2 mlrd. dolerių vertės projekto Afrikoje (45)

Daugiau nei du dešimtmečius Zimbabvė bandė išjudinti milžiniško anglies energijos komplekso...

Orai lietuvių nelepins – paskutinę gegužės savaitę laukia nemažai lietaus (4)

Pirmadienio dieną aplink mūsų šalį suksis keli nykstantys žemo slėgio sūkuriai, todėl debesų...

Kipras birželį leis skrydžius iš Lietuvos: reikės pateikti koronaviruso tyrimo pažymą (26)

Kipro valdžia patvirtino veiksmų planą dėl Larnakos ir Pafoso oro uostų atidarymo, rašo KNEWS...

PSO: pasaulyje užsikrėtusiųjų naujuoju koronavirusu per parą padaugėjo 101 tūkst. (74)

Per pastarąją parą pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 101 tūkst. naujų užsikrėtimo koronavirusu...

Delfi kino seansas: filmas „Liza, namo”

Vaiko siela nenori taikstytis su supančia aplinka. Filme mėginta užfiksuoti tai, kas atspindi vaiko...

Pilkoji zona: kas iš tiesų liko nepastebėta kontroversiškoje Švedijos kovoje su koronavirusu (135)

Švedija atsidūrė viso pasaulio dėmesio centre, kai priėmė sprendimą atsisakyti karantino kaip...

ESPN prisiminė gėdingą žalgiriečio Bowie poelgį – nesuprato nei savi, nei svetimi vaizdo įrašas (16)

Krepšininkai dažnai kartoja, kad žaidžia ne dėl asmeninės statistikos ir individualių...