Fotelį perkame, kuomet reikia ne tik idealiai patogios sėdėjimo vietos, bet ir gražaus, stilingo svetainės akcento. Jeigu mėgstate komfortą bei funkcionalumą – „Texas Ergo“ fotelis bus gera investicija!
Fotelis „Texas ergo“ (ISKU nuotr.)
Fotelis „Texas ergo“ (ISKU nuotr.)

„Texas“ serijos foteliai tikrai verti išskirtinio dėmesio. Tai ypatingai patogūs ir funkcionalūs foteliai, kuriuose mėgausis poilsiu ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Tvirtas fotelio rėmas dengtas kokybiškais baldiniais užpildais. „Texas“ fotelyje tobulai suderintas minkštumo balansas: fotelis tvirtas, bet ir pakankamai minkštas. O ką jau kalbėti apie porankio šone esantį mygtuką, kurio dėka šis krėslas įgaus gulimą padėtį! “Texas Ergo” modelis šiek tiek patobulintas – jo atlošą galima dar šiek tiek ir prailginti.

Vienoje patalpoje puikiai žiūrėsis keletas šios serijos baldų, ypač jeigu turite erdvią svetainę. Trivietė, dvivietė sofos bei vienas fotelis tobulai užpildys didelės svetainės erdvę. Šie baldai skirti klasikos mėgėjams. Juoda, balta odos spalvos - tai neišblėstanti klasika. Toks solidus baldas derės ne tik svetainėje, bet ir namų darbo kabinete, ar net pačiame biure. Tačiau nebijokite įnešti erdvei daugiau spalvų ir jaukumo švelnių tonų gobelenais!

„Texas“ serijos foteliai Isku vieni populiariausių ir nekyla klausimų „kodėl“? Apmušalus jiems rinktis galite iš trijų tipų: gobelenas, oda bei kokybiškas odos pakaitalas. Spalvų paletė gausi, taigi tikrai rasite tai, kas jums patinka. Fotelio pagrindas taip pat gali būti kelių tipų: nuo standartinių kojelių iki metalinio sukamo pagrindo. Galutinė baldo kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo. Dėl daugiau informacijos susisiekite su mūsų specialistais.

Užsakymo nr.: PT_78886409

Klauskite specialisto

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Fotelio panaudojimas interjere

Kaip namų neįsivaizduojame be sofos – taip ir be fotelio namų, ar svetainės interjeras nebus...

Ar yra kompromisas tarp drastiško modernaus ir nuobodaus interjero pasirikimo?

Moderniame interjere galite pastebėti ryškių, gyvų spalvų derinius, linksmus audinių raštus bei...

Komfortas ir kokybė – tai raktiniai žodžiai renkantis fotelį

Fotelį perkame, kuomet reikia ne tik idealiai patogios sėdėjimo vietos, bet ir gražaus, stilingo...

Ką interjerui suteikia stilingas ir modernus pufas kojoms?

Šiuolaikiniame interjero dizaine komfortas yra labai vertinamas. Tačiau, žinoma, ne mažiau svarbi...

Kokią funkciją interjere atlieka „pufas“ kojoms?

Pirkdami svetainės komplektą, investuojame nemažą sumą iš šeimos biudžeto. Juk baldų...