Sekdami interjero tendencijas, pastebėsite, kad vis dažniau bandoma ieškoti unikalių, netradicinių sprendimų. Isku „Frame“ kolekcija – pavyzdys žvilgsnį atkreipiančių, tačiau tuo pačiu ir nesunkiai pritaikomų, baldų. Tai minimalistinė, moderni spintelių bei komodų serija, kurios esminis elementas yra juoda spalva bei kokybiškas, minimalistinis dizainas. Tai baldai, kurie dera ne tik moderniame miesto interjere, bet ir užmiesčio, pajūrio sodyboje. Ypač pasirinkus juodos spalvos ir natūralaus medžio kombinaciją.
TV komoda „Frame“ (ISKU nuotr.)
TV komoda „Frame“ (ISKU nuotr.)

TV komoda „Frame“ – talpi ir funkcionali. Šis baldas ypač tinka televizoriui pastatyti bei audio/video technikai paslėpti. Už dviejų durelių rasite po dvi lentynas, o šalia matote du talpius, erdvius stalčius. Šiais laikas įprasta televizorių kabinti ant sienos. Tokiu atveju, šios komodos „Frame" paviršius puikiai pasitarnaus gražiems interjero aksesuarams pasidėti.

Minimalistinis dizainas žavi paprastumu: durelės bei stalčiai varstosi lengvu paspaudimu, taigi rankenėlių čia nėra. Medžio masyvo TV komoda tvirtai stovi ant keturių metalinių kojų bei papildomai turi atramą ties centru. Paslaptingas, juodos spalvos „Frame“ baldas, gali būti laikomas tiek svetainėje, tiek miegamajame. Tai be abejonių funkcionalus bei puošiantis namus baldas, kurį priderinę prie šviestuvų bei kitų aksesuarų, išgausite neapsakomą įspūdį!

TV komoda „Frame“ (ISKU nuotr.)
TV komoda „Frame“ (ISKU nuotr.)

Itin patraukliai ir subtiliai atrodo juodos spalvos TV komoda su natūralaus beržo stalčiais. Tai suteikia interjerui dinamiškumo, netikėtumo ir baldas lengviau pritaikomas interjere, kuriame vyrauja natūralus medis. O vienoje erdvėje išdėstę keletą „Frame“ serijos baldų - išgausite harmoningai suderintą bei stilingą visumą.

Užsakymo nr.: PT_78947881

Klauskite specialisto

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

„Eko“ media spintelė su „Nano“ danga

Modernaus skandinaviško stiliaus media spintelė – dažnai svetainėje matomas baldas. Todėl turi...

„Eko“ kolekcija, įkvėpta gamtos ir natūralumo

Isku „Eko“ kolekcija skoningai derina natūralų ąžuolą ir juodos spalvos Nano paviršiaus...

Išraiškinga juoda vitrina „Frame“ - tobula ieškantiems netikėtumo

Juoda spalva baldams suteikia išraiškingumo. „Frame“ suomiško dizaino vitrina ypatingas baldas,...

Ieškote praktiško, minimalistinio, bet stilingo baldo televizoriui pasidėti?

Sekdami interjero tendencijas, pastebėsite, kad vis dažniau bandoma ieškoti unikalių,...

Juoda „Cannes“ TV komoda – stilingas, žvilgsnį patraukiantis baldas

Modernaus stiliaus "Cannes" komodos pagrindinė paskirtis - vieta televizoriui pastatyti. Tai lengvo,...