Akumuliatorinių įrankių populiarumas auga kiekvienais metais. Gamintojai, atsižvelgdami į tendencijas, stengiasi sukurti tokius prietaisus, kurių naudojimas vartotojui suteiktų didžiausią patogumą, efektyvumą ir naudą. Vienas esminių aspektų, į kurį fokusuojasi gamintojai – įrankių unifikavimas. Tai reiškia, kad turėdami vieną akumuliatorių ir kroviklį galėsite naudoti bei įkrauti visus savo turimus įrankius – tie, kurie reikalingi darbe, bus tinkami ir namų sode.
Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

Artėjant pavasario darbams, gerą žinią savo ištikimiems vartotojams pristatė profesionalių įrankių gamintojas iš Vokietijos „Metabo“, gausų įrankių asortimentą papildęs akumuliatorine įrankių serija, skirta sodo-daržo priežiūrai: vejapjove, krūmapjove, žoliapjove, oro pūstuvu, žolės žirklėmis ir slėginiu purkštuvu.

Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

Akumuliatorinių įrankių pranašumai

STOKKER specialisto Sergėjaus Kudriašovo teigimu, akumuliatorinių įrankių paklausos augimas susijęs su jų pranašumais, lyginant juos su kitais įrankių tipais.

„Pirmiausia – akumuliatoriniai įrankiai „išvaduoja“ nuo laido, kuris dažniausiai varžo judėjimo laisvę, jis turi būti pakankamai ilgas, jį reikia išvynioti, o po darbo vėl suvynioti, dirbant jis dažnai trukdo. Praktikoje pasitaiko ir taip, kad papuola po peiliais. Be to, naudojant elektrinius įrankius, visada reikalinga elektros energija bei elektros lizdas, kuris dažnai būna ne itin patogioje vietoje, todėl laidų prireikia dar daugiau. Dirbdami su akumuliatoriniais įrankiais, turite kur kas daugiau laisvės ir patogumo. Lyginant su vidaus degimo variklius turinčiais įrankiais, pagrindinis pranašumas – paprastas, nesudėtingas naudojimo ir aptarnavimo procesas. Jums nebereikia rūpintis benzinu, jo pirkimu, maišymu su tepalu, įrankio užpildymu. Taip pat – nereikės vargti, užkuriant variklį.

Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

Kalbant apie pavasarinius darbus sode, dažnai įrankiai, peržiemoję su neištuštinta kuro talpa, neužsikuria, tenka vežti juos taisyti ir ieškoti gedimo. Benzininės vejapjovės yra sunkios, todėl labai nepatogu transportuoti į remonto vietą. Dar vienas privalumas – akumuliatorinę vejapjovę galite sandėliuoti vertikaliai, tai jums sutaupys nemažai vietos. Akumuliatoriniai įrankiai yra pakankamai paprasti. Jie neturi vidaus degimo variklio, kuriame yra daug darbo metu besidėvinčių detalių, kurias reikia reguliuoti, keisti filtrus ir mokėti tinkamai prižiūrėti.

Ilgainiui nutinka paradoksiška situacija – žmogus pradeda tarnauti įrankiui, o turėtų būti atvirkščiai. Visi aptarti niuansai – tai papildomi sunkumai, už kuriuos mokate ne tik pinigus, bet ir gaištate savo brangų laiką. Akumuliatoriniai įrankiai išvaduoja nuo šių rūpesčių ir papildomų išlaidų. Naudodami juos galite dirbti ir ten, kur nėra elektros, tereikia iš anksto įkrauti akumuliatorių. Taip pat tokie įrankiai dažniausiai yra lengvesni, dirba tyliau ir yra ekologiški“, – pasakoja specialistas.

Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

Vienas akumuliatorius ir kroviklis tinkamas visiems įrankiams

Dauguma sodo priežiūros akumuliatorinių įrankių yra parduodami atskirais korpusais. Tai reiškia, kad galite įsigyti įrankį be akumuliatoriaus ir kroviklio. Šis principas leidžia laisvai rinktis akumuliatorių skaičių ir talpą, geriausiai atitinkančią jūsų poreikius. Visiems skirtingiems korpusiniams įrankiams galėsite naudoti tą patį akumuliatorių ir kroviklį. Šis sprendimas yra labai patogus, praktiškas ir taupus.

„Minėto gamintojo įrankių asortimentas labai platus. Galimybė įrankiams naudoti tą patį kroviklį ir akumuliatorių yra didelis privalumas. Galima naudoti tuos pačius akumuliatorius su seniau įsigytais įrankiais.

Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

Ne visi žino, kad statybose naudojami įrankiai puikiai tinka ir darbams jūsų sode: medžių genėjimui, gyvatvorių priežiūrai ar net malkų pjovimui. Geras pavyzdys – akumuliatorinis tiesinis pjūklas „SSE18LTX“, turintis net dvidešimt pritaikymo galimybių. Keičiant pjūklelį, galima pjauti metalą, mūro plytas, genėti medžius, pjauti krūmus ir daug kitų medžiagų. Toks įrankis – geresnis už benzininį-grandininį pjūklą ir tuo, kad šakas pjauna jų nedraskydamas, dirba tyliau, yra lengvesnis ir jam nereikia kuro.

Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

Kalbant apie akumuliatorių ir kroviklių pasirinkimą, perkant sodo bei daržo įrankiams skirtą akumuliatorių, atsižvelgiant į finansines galimybes, reikėtų rinktis kuo didesnės talpos gaminį. Tokio akumuliatoriaus naudojimas suteikia galimybę atlikti žymiau daugiau darbų su vienu įkrovimu. Juos reikia rečiau krauti, dėl to jie yra ilgaamžiškesni, mažiau dėvisi. Būtent sodo įrankiams rekomenduoju rinktis ne mažesnės nei 5,5 Ah talpos LiHD akumuliatorius. Tai patys naujausi, atspariausi krūviams, ilgaamžiai ir labai efektyviai atiduodantys visą sukauptą energiją įrankiui akumuliatoriai. Esant dideliems darbo krūviams, tokie akumuliatoriai yra geriausias pasirinkimas, užtikrinantis ilgesnę veikimo, eksploatavimo trukmę ir didžiausią galią. Galima rinktis vieno arba dviejų lizdų kroviklį. Pasirinkus pastarąjį, vienu metu galėsite krauti du akumuliatorius”, – pasakoja S. Kudriašovas.

Išskirtinės garantinės ir garantinės priežiūros sąlygos

Dažnai žmonės, perkantys įrankius, apie garantines sąlygas susimąsto ir į jas atkreipia dėmesį tik tada, kai tenka pirkinį taisyti. Išsirinkti sau palankiausias sąlygas reikėtų jau tada, kai svarstote apie naujo įrankio įsigijimą. Taip apsisaugosite nuo neplanuotų išlaidų, o sutaupytus pinigus galėsite panaudoti žymiai efektyviau.

Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

„Prekinio ženklo „Metabo“ akumuliatoriniams suteikiama neribota trijų metų garantija. Tai reiškia, kad, nepriklausomai nuo gedimo priežasties – akumuliatorius jums bus pakeistas visiškai nauju. Jei pastebėjote, kad jūsų turimas akumuliatorius nebeveikia ar veikia prastai, tereikia jį atnešti į artimiausią STOKKER įrankių centrą, kuriame akumuliatorių apžiūrėsime, naudodami specialią įrangą. Ji pateikia visą akumuliatoriaus istoriją: kiek kartų akumuliatorius buvo įkrautas, iškrautas, kiek kartų suveikė apsauga nuo perkrovos. Jei rodmenys neatitinka nurodytų techninėse specifikacijose – akumuliatorius keičiamas nauju. Svarbu akcentuoti, kad tokią paslaugą ir išskirtines garantines sąlygas suteikia tik nedaugelis profesionalių įrankių gamintojų. Tas pats gamintojas akumuliatoriniams įrankiams suteikia nemokamą 36-ių mėnesių remonto paslaugą. Per tris metus, nepriklausomai nuo priežasties, bus šalinami gedimai ir keičiamos susidėvėjusios dalys. Įprastai, standartinėse garantinio aptarnavimo sąlygose, yra nurodoma, kad atskirų įrankių dalių susidėvėjimas yra natūralus reiškinys ir nėra traktuojamas kaip gedimas. „Metabo“ garantinės priežiūros laikotarpiu nemokamai keičiamos naudojimo metu susidėvėjusios tokios atskiros įrankio detalės kaip angliniai šepetėliai, guoliai, dantračiai, krumpliaračiai, jungikliai ir tarpinės“, – apie specialias sąlygas pasakoja S. Kudriašovas.

Stokker nuotr.
Stokker nuotr.

Investicija į kokybiškus akumuliatorinius įrankius, kuriuos galima pritaikyti įvairiems poreikiams, keičiant tik jų korpusines dalis, naudojant tą patį kroviklį ir akumuliatorių, bei geros patikimo gamintojo garantinės sąlygos – leis jums sutaupyti. Taip pat jausitės ramūs, kad, norint juos naudoti, nebereikės jokių papildomų priežiūros darbų, detalių keitimo, papildomos įrangos pirkimo ar elektros lizdo paieškų. Tą patį įrankių komplektą, modifikuodami pagal savo poreikius, galėsite naudoti tiek darbe, tiek namuose, o prasidėjus lauko darbams – ir savo sode ar darže. Atsižvelgiant į visus privalumus, kai kurių ekspertų teigimu, akumuliatoriniai įrankiai yra ateitis ir greitu metu jie pakeis daug priežiūros reikalaujančius, sodo bei daržo darbams naudojamus, benzininius prietaisus.

S. Kudriašovas pabrėžia, kad Metabo akumuliatorinius sodo priežiūros ir kitus įrankius geriausiai įsigyti oficialaus gamintojo atstovo UAB Stokker įrankių centruose. Tik čia įsigytiems Metabo akumuliatoriniams įrankiams taikoma 3 metų nemokamo remonto paslauga, minėtuose centruose yra didelis priedų, atsarginių dalių pasirinkimas, kvalifikuota pagalba renkantis ir aptarnaujant įrankius.

Užsakymo nr.: PT_87098733

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(16 žmonių įvertino)
2.5000

Kviečiame prisijungti prie ūkininkų, prižiūrinčių šlapynes ir saugančių jų biologinę įvairovę

Kai gamta nedrąsiai pradeda rodyti vis sodrėjantį žalią rūbą, gausybė vabzdžių, varliagyvių...

Kviečiame prisijungti prie ūkininkų, saugančių pievų bioįvairovę (9)

Atrodo vis labiau pavasaris tolsta nuo žiemos, retsykiais pasiųsdamas žvarbesnio vėjo gūsių....

Kviečiame prisijungti prie ūkininkų, saugančių turtingas gamtine įvairove pievas (1)

Vis labiau ryškėjanti pavasario saulė budina laukų ir pievų gyventojus kaupti jėgas ir visiems...

Taip atrodo šiuolaikinis sodas: jokių laidų ir benzino smarvės (30)

Akumuliatorinių įrankių populiarumas auga kiekvienais metais. Gamintojai, atsižvelgdami į...

Ar jūsų augalai išgyvens šį pavasarį? Viskas priklauso nuo kelių dalykų

Stringantis pavasaris primena kovą tarp gėrio ir blogio. Tokia pat kova vyksta dirvožemyje tarp...

Top naujienos

Išvydę rezultatus gyventojai liko sukrėsti: kas nutiko daugiausiai žmonių paskiepijusioje pasaulio šalyje? (84)

Seišeliuose, kur gyventojų nuo COVID-19 paskiepyta daugiau nei bet kurioje kitoje šalyje,...

Nuosavas būstas – tolstanti svajonė net regionuose: prognozuoja amžinų nuomininkų erą (47)

Jaunoms šeimoms svajonė turėti namus darosi panaši į tolstantį miražą. Per pastarąjį...

„Didžiojo šeimos gynimo maršo“ dalyviai piktinosi valdžia: vardino skirtingas priežastis, prieš ką reikia kovoti renginyje dalyvavo apie 10 tūkst. žmonių (6817)

Nuo pat ryto šalyje vykstantis „Didysis Šeimos gynimo maršas“, kurio dalyvių automobilių...

Vaidas Saldžiūnas | D+

Branduolinis karas su Rusija: ko nesuprato Holivudas, bet užčiuopė Užkalnis (19)

Keistas pavadinimas, tiesa? Atrodo, kas galėtų visus juos sieti, neįmanoma. Bet įsitikinti...

Po šiltesnio savaitgalio laukia audringi orai: liūčių išvengti nepavyks nė vienam regionui

Sekmadienio dieną iš pietvakarių artės atmosferos frontas. Į šalį plūs vis tankesni debesys,...

Sulaikytas vienas iš kalėjimo bėglių papildyta (97)

Sulaikytas vienas iš Pravieniškių pataisos namų pabėgusių nuteistųjų. Apie tai feisbuke...

Vilniaus r. automobilis pražudė dviratininką: į pagalbą sustojęs vyras išaiškino kaltininkę papildyta (31)

Policijos departamentas informavo, kad Vilniaus rajone įvyko skaudus įvykis.

Plika akimi nematomi, bet veikia mūsų sprendimus: neuromokslininkė papasakojo apie hormonų įtaką elgesiui, išvaizdai ir sveikatai (8)

Dažnai galima susidurti su tokiais stereotipais, kad vieną ar kitą sprendimą žmogus (o dažniau...

Dėl neįrengto kelio ženklo – nemalonumai valdininkams: jubiliejaus šventė vos nesibaigė tragedija (28)

Motociklu „Harley Davidson“ į eismo įvykį patekęs vairuotojas laimėjo bylą prieš Lietuvos...

Pikantiškas tyrimas parodė, kaip keičiasi vyrų elgesys pamačius moterį su akivaizdžiai sustangrėjusiais speneliais (53)

Psichologai iš Niujorko valstybinio universiteto Osvige tyrinėjo, kaip heteroseksualūs vyrai ir...