R. Berankis vienetų turnyro finale 6:2, 6:7, 6:4 įveikė savo bendraamžį iš Brazilijos Henrique Cunhą, kuris pasaulio reitinge yra 15-as.

Mačas truko dvi valandas.

Pakeliui į finalą R. Berankis nugalėjo penkis varžovus iš Dominikos Respublikos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Meksikos ir Čilės.

R. Berankis šį turnyrą laimėjo ir pernai.

Dvejetų varžybų finale R. Berankis su amerikiečiu Rhyne'u Williamsu 6:3, 3:6, 6:3 nugalėjo čiliečius Guillermo Riverą ir Ricardo Urzuą.

Lietuvos ir JAV tenisininkų duetas iš viso laimėjo penkis mačus.

Prieš turnyrą Meksikoje R. Berankis tapo JAV, Floridos valstijoje, vykusio neoficialaus pasaulio jaunių teniso čempionato - "Orange Bowl" turnyro - vaikinų iki 18 metų vienetų varžybų nugalėtoju.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.