Įtemptame mače po dviejų kėlinių Lietuvos krepšininkų pranašumas siekė 6 taškus (44:38), tačiau antroje susitikimo dalyje jau dominavo Rusijos studentai. Trečiajame ketvirtyje rusai rezultatą išlygino (52:52) ir netrukus išsiveržė į priekį (60:57).

Ketvirtajame kėlinyje trenerio Roberto Kuncaičio auklėtiniams niekaip nesisekė prisivyti varžovų, kurie visą laiką pirmavo 3-6 taškų persvara. Mačo pabaigoje Rusijos rinktinės krepšininkai sutvirtino savo pranašumą ir iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Lietuva: Paulius Morkeliūnas 12 taškų (6/8 dvit.), Arnas Labuckas 11 (1/2 trit., 2/3 dvit., 4/8 baudų; 6 atk. kam.), Martynas Pocius ir Martynas Mažeika po 9, Lukas Brazdauskis (8 atk. kam.) ir Laurynas Mikalauskas po 8, Deivydas Gailius 7, Žydrūnas Kelys 3, Tomas Jasiulionis, Giedrius Kurtinaitis ir Egidijus Dimša po 2.

Rusija: Aleksejus Kotiševskis 21 (4/6 trit., 4/7 dvit., 1/3 baudų; 6 atk. kam.), Valerijus Lichodejus 16 (6 atk. kam.), Dramiras Zibirovas 15, Nikita Šabalkinas 12, Aleksejus Žukanenka 10, Jevgenijus Kolesnikovas 5 (4 per. kam.), Jevgenijus Voronovas 3 (5 kld.).

Tai buvo vienintelė Lietuvos rinktinės nesėkmė šiame turnyre. Pakeliui į ketvirtfinalį lietuviai laimėjo visus 5 žaistus mačus.

Pusfinalyje rusai susitiks su JAV rinktine, kuri paskutiniame ketvirtfinalio mače 96:66 (24:9, 22:15, 22:24, 28:18) sutriuškino Bulgarijos komandą. Lietuvos rinktinė penktadienį su bulgarais žais pusfinalio rungtynes dėl 5-8 vietų.

Kitame pusfinalyje dėl medalių varžysis Serbijos ir Izraelio krepšininkai. Serbai ketvirtfinalyje gynybinio plano mače 68:46 (20:9, 20:10, 14:19, 14:8) sutriuškino Turkijos krepšininkus, o Izraelio rinktinė 66:49 (13:11, 16:17, 18:9, 19:12) nugalėjo Vokietijos komandą.

Vokietijos ir Turkijos ekipos kovą pratęs dėl 5-8 vietų.