Vokiečiai geriau pradėjo rungtynes, o trečiąjį kėlinį laimėjo 15 taškų skirtumu - 25:10.

Tačiau Lietuvos studentai paskutiniame kėlinyje sugebėjo susitelkti ir ėmė sparčiai mažinti skirtumą, kol susitikimo pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai (71:70).

Vėliau vokiečiams buvo pavykę susigrąžinti pranašumą (75:73), tačiau lietuviai geriau sužaidė paskutines rungtynių akimirkas, o pergalę tritaškiu metimu paskutinę sekundę išplėšė Martynas Pocius - 76:75.

Lietuva: Martynas Mažeika 18, Martynas Pocius 14, Deivydas Gailius ir Lukas Brazdauskis po 12, Tomas Jasiulionis 7, Laurynas Mikalauskas ir Žydrūnas Kelys po 4, Arnas Labuckas 3, Egidijus Dimša 2.

Vokietija: Lucca Staiger 21, Maik Zirbes 13, Johannes Lischka ir Per Gunther po 11.

Kitose J grupės rungtynėse Rumunija 85:78 nugalėjo Latvijos studentus.

Paskutines J grupės rungtynes lietuviai antradienį žais su Latvijos komanda. Į ketvirtfinalį pateks po dvi aukščiausias vietas grupėse užėmusios komandos ir dvi papildomos ekipos.

J grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Lietuva 2 0 161:140
2. Latvija 1 1 158:161
3. Rumunija 1 1 150:163
4. Vokietija 0 2 151:156