Pirmajame kėlinyje kamuolį į krepšį įspūdingai įkrovęs DeJuanas Collinsas pasisupo ant lanko ir netrukus, po triuškinančio Gorano Jurako dėjimo, krepšio konstrukcija neatlaikė. Nulinkęs lankas įstrigo ir „Sakalų“ administracijai teko jį keisti.

Į pusę valandos užtrukusius darbus buvo priverstas įsijungti net Vilniaus klubo vadovas Vytautas Kiaušas. Tuo metu žalgiriečiams neliko kur apšilinėti, tad juos prie vienintelio likusio sveiko krepšio pasikvietė „Sakalų“ žaidėjai.

Pakeitus lanką žalgiriečiai sėkmingai baigė pirmąjį kėlinį ir laimėjo jį 35:20.

Antrajame ketvirtyje ir toliau žaidimą kontroliavo Kauno komanda, bet trečiajame, sužaidus 2 min. 40 sek., aikštės šeimininkai priartėjo prie tituluotų varžovų iki 3 taškų (51:54). Vis dėlto „Žalgirio“ žaidėjai sugebėjo susikaupti, o baigiantis ketvirčiui, po dviejų Dainiaus Šalengos dėjimų, jų pranašumas pasiekė 14 taškų (71:57).

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečių puolimas vėl įsibėgėjo ir likus žaisti 4 min. 36 sek. po Pauliaus Jankūno dvitaškio jie pirmavo 90:67. Praleidę į savo krepšį 13 „sausų“ taškų Kauno krepšininkai dar kartą leido vilniečiams priartėti, tačiau iškovojo užtikrintą pergalę.

Mačo pabaigoje ištikimiausi „Sakalų“ sirgaliai atsisveikindami su sezonu ir komanda iškėlė plakatą „Nesėkmės - laikinos, „Sakalai“ - amžini!“.

Pirmąjį susitikimą Kaune titulą ginantys Lietuvos čempionai laimėjo įspūdinga persvara - 110:73.

Pusfinalyje antrą vietą reguliariajame sezone užėmusių „Žalgirio“ krepšininkų laukia akistata su lygos bronzos medalininkais „Šiauliais“.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 20 taškų, Jonas Mačiulis 17, Marcusas Brownas 13, Paulius Jankūnas 11 (8 atk. kam.), Dainius Šalenga 8.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 23 (6 atk. kam.), Arnas Labuckas 22 (7 atk. kam.), Justas Sinica 14 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Mindaugas Reminas 8 (6 rez. perd.).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.