Varžybos, kaip visada, nestokojo įspūdingų ir kurioziškų epizodų. "Rytų" ekipa nesugebėjo pasipriešinti "Vakarų" rinktinei, kuri siekė revanšo už pernykštį pralaimėjimą. "Rytų" komanda pirmavo vos sykį (15:14).

"Vakarai" žaidė kur kas tiksliau nei "Rytų" ekipa ir kiekviename mačo ketvirtyje tolo nuo varžovų. Trečiame kėlinyje "Vakarų" komandos pranašumas pasiekė net 33 taškų ribą (115:82). Paskutiniajame rungtynių kėlinyje "Rytų" rinktinei pavyko kiek sumažinti atsilikimą, tačiau varžovai jau buvo pernelyg nutolę.

Vis dėlto didelis skirtumas netrukdė krepšininkams įspūdingai atakuoti, žaisti nevaržomai ir linksminti žiūrovus. Tai geriausiai iliustravo "Rytų" rinktinės vidurio puolėjo Shaquille'o O'Nealo elgesys - 216 cm ūgio ir 160 kg svorio milžinas ėmėsi įžaidėjo pareigų.

Naudingiausiu mačo žaidėju išrinktas įspūdingai rungtyniavęs nugalėtojų komandos žaidėjas Kobe Bryantas. Los Andželo "Lakers" lyderis per 28 sužaistas minutes pelnė 31 tašką (3/9 tritaškių, 10/13 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 6 kamuolius, taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir 4 kartus suklydo.

K.Bryantas antrą sykį per savo karjerą pripažintas naudingiausiu "Visų žvaigždžių" rungtynių žaidėju. Anksčiau krepšininkui šį titulą yra pavykę iškovoti 2002 m. Filadelfijoje.

Rungtynes tradiciškai stebėjo būrys kino ir muzikos verslo žvaigždžių.

"Vakarai": Kobe Bryantas 31 (6 rez. perd., 6 atk. kam.), Amare Stoudemire'as 29 (0/1 trit., 14/21 dvit., 1/1 baudos; 9 atk. kam.), Carmelo Anthony 20 (9 atk. kam.), Shawnas Marionas 18 (8 atk. kam.), Ray Allenas 12, Dirkas Nowitzki 9, Tony Parkeris (10 rez. perd.) ir Tracy McGrady (11 rez. perd.) po 8, Kevinas Garnettas 7 (6 atk. kam.), Mehmetas Okuras ir Timas Duncanas po 4, Joshas Howardas 3.

"Rytai": LeBronas Jamesas 28 (4/8 trit., 7/12 dvit., 2/2 baudų; 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwightas Howardas 20 (10/14 dvit., 0/5 baudų; 12 atk. kam.), Joe Johnsonas 12, Chrisas Boshas 11 (7 atk. kam.), Dwayne'as Wade'as (6 per. kam.) ir Shaquille'as O'Nealas (6 atk. kam.) po 10, Gilbertas Arenasas, Jermaine'as O'Nealas (7 atk. kam.), Chauncey Billupas (6 rez. perd.) ir Richardas Hamiltonas (6 atk. kam.) po 8, Vince'as Carteris 7, Caronas Butleris 2.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.