„Manchester United“ 10-ąją minutę pirmavo po portugalo Nani (Luiso Carloso Almeida da Cunha) smūgio iš už baudos aikštelės ribų.

Antro kėlinio pradžioje kitam portugalų futbolininkui Ricardo Carvalho galva pavyko santykį išlyginti.

71-ąją minutę „Chelsea“ saugas Frankas Lampardas įmušė antrą įvartį. Tame epizode „mėlynieji“ puolime įgijo kiekybinę persvarą, kai teisėjas, susižeidus „United“ futbolininkui, nesustabdė žaidimo.

Arbitrui pratęsus antro kėlinio pabaigą, "United" puolėjas Wayne'as Rooney išlygino rezultatą - 2:2.

Pratęsimas nebuvo žaidžiamas ir komandos iš karto mušė 11 metrų baudinius, kuriuose sėkmė lydėjo "aristokratus".

Rezultatas:

„Manchester United“ 2 – 2 „Chelsea“, Londonas, „Wembley“ stadionas;

10‘ Nani [1 - 0];

52‘ Ricardo Carvalho [1 - 1];

71‘ Frankas Lampardas [1 – 2];

90+2' Wayne'as Rooney [2 - 2];

Baudiniai: „Manchester United“ - „Chelsea“ 1 - 4

Frankas Lampardas ("Chelsea") - yra - 1:0;

Ryanas Giggsas ("United") - nėra - 0:1;

Michaelis Ballackas ("Chelsea") - yra - 2:0;

Michaelas Carrickas ("United") - yra - 1:2;

Didier Drogba ("Chelsea") - yra - 3:1;

Patrice'as Evra ("United") - nėra - 1:3;

Salamonas Kalou ("Chelsea") - yra - 4:1.

Chelsea: Čechas; Ivanovičius (46‘ Bosingwa), Carvalho, Terry, A. Cole‘as; Mikelis (65‘ Ballackas), Essienas, Lampardas, Malouda (78‘ Deco); Anelka (84‘ Kalou), Drogba.

Manchester United: Fosteris; O'Shea (75‘ Fabio Da Silva), Ferdinandas, Evansas, Evra; Parkas (75‘ Giggsas), Carrickas, Fletcheris (75‘ Scholesas), Nani (63‘ Valencia), Berbatovas (75' Owenas), Rooney.