Visi susitikimo Vilniuje įvarčiai buvo pelnyti dar per pirmąjį kėlinį. 18-ąją minutę Danielis Hussas įsimušė į savo vartus, 33-ąją min. Tadas Kijanskas baudos smūgiu padvigubino persvarą, o 37-ąją Robertas Vėževičius tiksliu smūgiu nubraukė bet kokias svečių viltis.

Pirmąjį susitikimą išvykoje prieš savaitę „Vėtra“ laimėjo analogišku rezultatu 3:0.

Antrajame etape Vilniaus klubas liepos 16 ir 23 dienomis susitiks su Helsinkio „HJK“ klubu iš Suomijos.

Antrajame etape savo pasirodymus pradės dar du Lietuvos klubai. „Kaunas“ susitiks su „Sevojno“ vienuolike iš Serbijos pirmojo diviziono, o Marijampolės „Sūduvos“ varžove taps „Randers“ klubas iš Danijos, kuris pirmame etape 4:0 ir 3:0 eliminavo „Linfield“ (Šiaurės Airija).

Kiti rezultatai: (paryškintos komandos pateko į kitą etapą)

B36 (Farerų salos) - „Olimpi“ (Gruzija) 0:2 (I mačas 0:2)

„Bnei Yehuda“ (Izraelis) - „Simurq“ (Azerbaidžanas) 3:0 (1:0)

„JK Nomme Kalju“ (Estija) - „Dinaburg“ (Latvija) 0:0 (1:2)

„Široki Brijeg“ (Bosnija ir Hercegovina) - „Banants“ (Armėnija) 0:1 (2:0)

MTZ-RIPO (Baltarusija) - „Sutjeska“ (Juodkalnija) - 2:1 po pratęsimo (1:1)

Tiranos „Dinamo“ (Albanija) - „Lahti“ (Suomija) 2:0 (1:4)

„Keflavik“ (Islandija) - „Valletta“ (Malta) 2:2 (0:3)

„Okzhetpes“ (Kazachstanas) - „Zimbru“ (Moldova) 0:2 (2:1)

„Renova“ (Makedonija) - Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 1:1 (1:2)