Vienintelį įvartį iki susitikimo pabaigos likus 23 min. pelnė Franckas Ribery. Tai buvo antroji Lietuvos futbolininkų nesėkmė šiame atrankos cikle.

Prancūzai pirmoje rungtynių dalyje turėjo aiškią persvarą ir neišnaudojo kelių pavojingų situacijų. Antrajame kėlinyje lietuviai rungtyniavo drąsiau, tačiau šimtaprocentinių progų prie tituluotų varžovų vartų sukurti nesugebėjo.

Rungtynės

Rungtynes Prancūzijos futbolininkai pradėjo labai aktyviai stengdamiesi pelnyti greitą įvartį.

Pirmasis pavojus prie šeimininkų vartų kilo 6 min., kai sumaištimi baudos aikštelėje galėjo pasinaudoti Franckas Ribery, tačiau prancūzas progos neišnaudojo.

8 min. po kampinio pavojingai smūgiavo Jeremy Toulalanas, tačiau kamuolį atrėmė Žydrūnas Karčemarskas.

Netrukus pasaulio vicečempionai sukūrė dar kelias pavojingas situacijas. Laimė, lietuviams pavyko apsiginti.

Sužaidus apie 20 min. prancūzų spaudimas kiek atslūgo ir žaidimas persikėlė į aikštės vidurį.

36 min. pirmąją progą turėjo aikštės šeimininkai – po kampinio pavojingai smūgiavo vienas aktyviausių Lietuvos rinktinės žaidėjų Darvydas Šernas, tačiau stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

Besibaigiant pirmajam kėliniui progą pasižymėti turėjo J. Toulalanas, tačiau savo vartus išgelbėjo Deividas Česnauskis, atrėmęs į vartus skriejusį kamuolį.

Komandos ilsėtis rezultatui nespasikeitus – 0:0.

Po pertraukos lietuviai žaidė labai aktyviai ir jau 49 min. Tomas Danilevičius pelnė įvartį, tačiau teisėjas, užfiksavęs pražangą, jo neįskaitė.

52 min. gynyboje grubiai suklydus Ignui Dedurai, prancūzai turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį, tačiau Ž. Karčemarskui pavyko apginti savo vartus.

Tačiau po 15 min. Lietuvos vartų sargui teko traukti kamuolį iš vartų tinklo - kamuolį praradus Mindaugui Pankai progos smūgiuoti nepraleido F. Ribery. Iš baudos aikštelės priegų stipriai smūgiuotą kamuolį šiekt tiek lietė Ž. Karčemarskas, tačiau to neužteko – 0:1.

Likus 8 min. iki susitikimo pabaigos vienas prieš Ž. Karčemarską iššoko Samiras Nasri, tačiau lietuvis sugebėjo vartus apginti.

Per likusį laiką komandos nieko pavojingesnio nesukūrė - Prancūzija iškovojo pergalę 1:0.

Tokiu pačiu rezultatu - 1:0 - pergalę Kaune prancūzai šventė ir prieš dvejus metus.

Lietuva 0 - 1 Prancūzija

67' Franckas Ribery

Lietuva: Ž.Karčemarskas, A.Klimavičius, I.Dedura, A.Skerla, D.Česnauskis, E.Česnauskis, M.Savėnas, D.Šemberas, M.Panka, D.Šernas, D.Šemberas, T.Danilevičius.

Prancūzija: S.Mandanda, P.Evra, S.Squillaci, W.Gallas, B.Sagna, J.Toulalanas, L.Diarra, Y.Gourcuffas, F.Ribery, T.Henry.

7-tos grupės lydere tapo Serbijos (12 tšk.) rinktinė 3:2 (1:0) nugalėjusi Rumunijos komandą.

7 atrankos grupės turnyro lentelė (vieta, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):